FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2064 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
co mam robic :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "co mam robic :("   

saltto
 Wysłana - 16 styczeń 2005 13:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wczoraj moja dziewczyna powiedziala ze nie ma sensu dalej być ze sobą. Tylko dlaczego jeszcze dwa tygodnie tydzień temu mówiła ze mnie kocha a wczoraj mówi ze uczucie przeszło i nie wie nawet czy wogóle było. Ja kocham ją jak tylko mogę niewiem co mam robić jest to moja pierwsza miłość ale dla mnie znaczy bardzo wiele oddałbym wszystko żeby naprawić sytuacje, lecz wydaje mi się że ona postawiła juz na swoim :(. Nie mogę nawet na sekunde o tym nie myśleć wpadłem po pachy. Umówiłem się z nią na jutro żeby jeszcze sobie coś wytłumaczyć. Wiem że jest to beznadziejna sytuacja. Jak uważacie jest jakaś szansa na poratowanie związku. Byłem z nią szczęśliwy teraz czuje się jak ochłapy człowieka. Naprawde myślałem że mnie kocha a tu nagle jak grom z nieba taka wiadomość. Podobno czas leczy rany, ale ja czuje że nie w moim przypadku jak ją zobacze gdzieś na mieście chyba pękne. Czuje że to moja wina, lecz niewiem gdzie popełniłem błąd gdzie sie zagubiłem. Wiem że gdybym wcześniej wyczuł co się święci może dałbym rade coś zrobić, chodż odczuwałem coś ale ona niechciała mi powiedzieć oco chodzi tak było przez jakieś 3 ostanie dni. Kocham ją :(((((((((((((((((((((( help me

Busterje
 Wysłana - 16 styczeń 2005 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

nic juz nie zrobisz %) mozesz co najwyzej do BTG isc %)%)

Ouch Dream Team
Bunny Kozak Team
If I wait to wake you I'll never ask you Would you take my hand? In the deepest end Would you stay and drown in me?

Specjalista -

em.es.
 Wysłana - 16 styczeń 2005 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

No niestety miałem identyczną sytuację i skończyłą się tak jak się skończyła - czyli nie jesteśmy już razem.

Zaufaj mi, że czas goii rany - może nigdy do końca ale jednak z każdym dniem jest mi łatwiej, mimo że i tak ciągle o niej myślę, a minęło już około 3 miesiące :/

Poprostu jak laska chce zakończyć związek to go kończy i finał - niema rozczulania się, a to z tą miłością i wyznaniami typu "kocham Cię" - słyszałem to do ostatniego dnia, aż tu nagle text, że ona mnie nie kocha i że czuje to już spory okres czasu :(

I proszę Boga nigdy więcej niech nie pozwoli na to by ktoś trafił w moje serce

michal611
 Wysłana - 16 styczeń 2005 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

idz na to spotkanie i powiedz ze zrywasz z nia , odwroc sie i idz do domu znajac zycie i upor bab to zacznie biec za toba i mowic ze to ona zrywa z toba ALE ty nic sobie z tego nierob i wroc do domu bez slowa, a zobaczysz zze ona sobie to w domu przemysli, napisze post na insomi w seksie jak ma to naprawic i my jej wtedy poradzimy zeby powiedziala ze cie kocha i chce byc z toba i wszystko skonczy sie happy enedem%)

"walet" - real

em.es.
 Wysłana - 16 styczeń 2005 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

g4bb3r
 Wysłana - 16 styczeń 2005 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

laski sa pjerdolniete i tyle
jeszcze nie jedno rozczarowanie cie spotka kolego

ciesze sie, ze moglem cie pocieszyc

saltto
 Wysłana - 16 styczeń 2005 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie się wszystko definitywnie zakonczyło :( niewiem jak sie pozbieram dzieki za wszystko

em.es.
 Wysłana - 16 styczeń 2005 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Pamiętaj: "Co nas nie zabije to nas wzmocni" - mogę to śmiało powiedzieć bo przechodziłem dokładnie to co Ty teraz

Pauleq
 Wysłana - 16 styczeń 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

stary nie Ty jeden i nie Ty ostatni duzo osob mialo podobne sytuacje w tym ja, ale nie mozesz sie polozyc i plakac, jak najszybciej wez sie w garść !

i łap soga na pocieszenie

p.s michal611 mam nadzieje ze ciebie kiedys spotka cos takiego i ktos napisze Ci tak samo chamsko ! bo mimo ze to swiat wirtualny to po drugiej stronie siedzi zywa osoba...

Zmieniony przez - Pauleq w dniu 2005-01-16 17:10:14

Real

Jonks
 Wysłana - 16 styczeń 2005 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

ale koles ma w duzej czesci racje brak rozczulania trzeba sie zachowac bezczelnie mimo ze uczucia na t onie pozwalaja ona go potraktowala jako czlowieka robiac takie rzeczy ?? nie sadze wiec odlapcil bym jej piekynym za nadobne nie wiem ile macie alt ale chyba nie wiele skoro sobie mowicie kocham a pozniej nara wiec jesli tak jest to nawet dobrze bedzie dla CIebie jak sie to zakonczy taka lekcja jest bardzo dobra i trzeba nia przejsc bo sie lubi powtarzac joł

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 16 styczeń 2005 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

za***ista opcja powiedziec "koniec" i odejsc zrob tak ona wtedy niewie co powiedziec i czuje sie gorzej od ciebie wtedy i moze byc wtedy ejszcze jakas szansa na to z ebedziecie ejszcze arzme.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co mam robic :(

Strony: 1 2