FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3541 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
co mam zrobic? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co mam zrobic?"   

butt3rfly
 Wysłana - 7 marzec 2006 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

jeeedzieee do niej

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

krytykant
 Wysłana - 7 marzec 2006 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

huj nie jedyna, laski trzeba traktować z góry, nie podoba sie to w trase, też sie przejechałem w**** razy i teraz wszystkie szmaty traktuje jak dziwki, a najlepsze jest to że same do mnie dzwonią, bo tak trzeba z laskami TWARDO, nie podoba sie? wypierdalaj, a za miesiąc przyjdziesz i bedziesz mówić, że kochasz nastepny miesiac olewki potem mozna cos pomotać, ale po kolejnym miesiącu nie podoba sie? wypierdalaj! tyle, zadnego rozczulania bo nie ma nad czym, laski to zdziry, jeszcze nie trafiłem na ideał, jedna ostatnio była, gadka szmatka, potem zaczeła swirować cos ze nie ma czasu itp, nie podoba sie TO W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J zadnych rozknimek, a tymbardziej jakiegokolwiek napraszania sie

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

PL4Y3R
 Wysłana - 7 marzec 2006 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

ile ma lat?

;)

michal2004
 Wysłana - 7 marzec 2006 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

krytykant podpisuje sie pod wypowiedzią !! ;]

I LoVe House Music :)

slaweh
 Wysłana - 7 marzec 2006 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

no i właśnie dlatego nie lubię młodszych od siebie, nie oznacza to że starsze są lepsza, ale już częściej można znaleźć wyjątki.

czy masz o nią się nadal starać? hmm w moim przypadku jeśli dziewczyna byłaby młodsza to na pewno nie starałabym się, jeśli starsza to tak. Ale to jest moje zdanie.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

tommy82
 Wysłana - 7 marzec 2006 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

dzizys chrais, ja pie****e! (tak - cytat, kto zgadnie skad? :p)

primo: pani X zachowala sie na poczatku jak choragiewka na wietrze - zrywa - powraca - zrywa - powraca - po takim czyms juz by mnie skutecznie zniechecila.

secundo: w koncu pani X dostala (od pani Y) w swe rece argument, ktory pozwolil jej sie zdecydowac czy zerwac, czy nie. I zerwala :p

Na litosc boska po ***j dajesz nr kom. swojej dziewczyny, komus kogo na oczy nie widziales!?

Wyjscie z sytuacji moze byc bolesne:
pie*****j sie w łeb o narzedzie tępokrawędziaste - tak profilaktycznie na przyszlosc - i sprobuj to odkrecic!

Powiedz mi jak walczysz, a powiem ci kim jesteś

ferry
 Wysłana - 7 marzec 2006 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Mientki jesteś że ryczysz po nocach jak jakaś panna z Tobą pogrywa.

Znajdź trochę czasu i poczytaj ten temat: [http://www.insomnia.pl/temat175942/]

A co do opisywanej sytuacji to raczej juz tego nie odkręcisz. Olej obie, w przeciwnym wypadku będą następne chore akcje.

Ekspert -

puff1
 Wysłana - 8 marzec 2006 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

pitrek20 na pewno nie idz do niej i nie blagaj. ZA DWA TYGODNIE TO ONA BEDZIE BLAGAC. nie kupuj kwiatow. nie pros by do ciebie wrocila. tylko bedziesz utwierdzal ja w przekonaniu ze dobrze zrobila rzucajac ciebie. Krytykant ma duzo racji ale mowi zbyt ekstremalnie. jesli naprawde ja kochasz umow sie z nia na spotkanie. jesli nie bedzie sie chciala umowic zadzwon. badz pewny siebie, powiedz jej prawde. to ty miej do niej pretensje o to ze ci nie wierzy, ale nie atakuj jej. powiedz swoje i wyjdz. nie wdawaj sie w dyskusje, nie przekonuj. powiedz i wyjdz. daj jej czas by przemyslala swoje zachowanie. w miedzyczasie nie mozesz sie lamac. jesli cie kocha na 90% zadzwoni. jesli nie zadzwoni znaczy ze nie jest ciebie warta. tyle. trzymaj sie

Zmieniony przez - puff1 w dniu 2006-03-08 02:57:10

slaweh
 Wysłana - 8 marzec 2006 07:10      [zgłoszenie naruszenia]

kolego z postu wyżej zapomniałeś że małolaty nie dzwonią tylko piszą sms'y więc raczej nie zadzwoni

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

welder
 Wysłana - 8 marzec 2006 16:22      [zgłoszenie naruszenia]

nie czytalem bo za dlugie ale olej ja

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co mam zrobic?

Strony: 1 2 3 4