FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3526 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
co mam zrobic? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co mam zrobic?"   

pitrek20
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

uprzedzam ze krotko nie bedzie bo nie da sie strescic tego w kilku slowach sprawa wyglada tak: w wakacje poznalem dziewczyne: bardzo ladna, bardzo inteligentna. zaczelismy chodzic ze soba. wytrwalismy do wrzesnia. wtedy dostalem od niej smsa ze musimy skonczyc ze soba. podziekowalem jej za wspolne chwile i wtedy juz wiedzialem ze ja kocham. minelo 2 tyg. nie wiem czy to spowodowane tym ze jej mama mi smsa napisala czy tym ze jednak ona chciala byc ze mna ale wieczorem kolo 22 dostaje tel z nowego nr. odbieram: slysze ze placze, przeprasza mnie za to ze odeszla. niewiele myslac wsiadam w samochod i ade do niej. siedzimy 3 godz, rozmawiamy i jest wszystko ok. wracamy do siebie. nastepnego dnia zrobilem jej niespodzianke i podjechalem po jej szkole. gdy wychodzila wreczylem jej bukiet kwiatow, jaka ona byla radosna-do onca zycia nie zapomne tego widoku. spotykalismy sie tak czesto jak to bylo mozliwe-co tydzien, czasem czesciej. wytrzymalismy miesiac. wszystko popsulo sie na weselu na ktore zostalem przez nia zaproszony. wtedy nie wiem co sie stalo ale powiedziala mi ze nie kocha mnie tk jak poprzedniego chlopaka. ja sie poryczalem ale zostalem do konca. dodam ze spalismy razem w pokoju na jednym lozku ale sexu nie uprawialismy wcale. pogodzony z losem wrocilem po weselu do domu. nastepnego dnia dostaje od niej smsa ze kazdy sie kloci i ze prosi zebysmy byli razem. ja wiadomo-od razu sie zgodzilem. wszystko ladnie sie toczy. mija kolejny miesiac. nadchdza jej urodziy. po urodzinach za trzy dni dostaje smsa ze ma problemy i zebysmy narazie odpoczeli od siebiee na jakis miesiac. nie wiedzialem co sie dzieje. balem sie o nia, prosilem o spotkanie. i teraz najwazniejsze. zanim poznalem ta dziewczyne-jej imie to powiedzmy X, w maju poznalem dziewczyne Y, poznalem to za duzo chyba. poznalem ja smsami, nigdy jej nie widzialem. kiedy nie znalem X [pisalem do niej jak do kolezanki, gdy poznalem X, napisalem Y ze niestety ale poznalem dziewczyne i zeby nie pisala do mnie. oczywiscie Y ssie nie sluchala-pisala. zaczynalo to mnie denerwowac. napisalem Y zeby dala mi spokuj a ona swoje. gdy nieukladalo mi sie z X pisalem Y-kowi ze tak jest, ze rycze po nocach z tego powodu. a Y mowil zebym sie nie poddawal i walczyl o X. tak wiec robilem. ale kolejne nieporozumienie z X, znowu musialem sie wygadac Y. Y chyba sie zakochal we mnie nie widzac mnie. chcialem dziewczynie X powiedziec ze ta Y nie daje mi spokoju ale balem sie ze ja strace. i gdy po urodzinach X powiedziala mi ze ma klopoty, ze mysimy odpoczac nie wytrzymalem i powiedzialem jej ze dziewczyna Y mnie meczy gluoimi smsami, ze nie cche dac mi spokoju. nieststy X odebraa to tak jakbym ja zdradzal, jakbym oprowadzal sie z panna Y. pojechalem jej wszystko wytlumaczyc. wiem, bo czulem ze uwierzyla. ale co? Y nie dal za wygrana i pisze do mojej dziewczyny X ze ja sie z nia przespalem i ze chodzimy ze soba. wymyslila jeszcze sporo rzeczy na mnie. wtedy moja dziewczyna X powiedzala mi ze jestem najwiekszym chamem, ze nie chce mnie znac. a wiem jedno-ona mnie kocha i ja ja kocham.
wiem tez ze teraz X nie chodzi na imprezy, ze siedzi w domu-wiem to od jej mamy. co a ma eraz zrobic zeby sprobowac jeszcze raz? minelo juz ponad 3 miesiace a ja co wieczor siedze i becze nad jej zdjeciem. ja ja kocham.
mama tej dziewczyny jest za mna-tak mi sie wydaje. tylko ona mi wierzy ze nie mialem zadnej na boku. teraz mam pytanie: co mam robic? nadchodza wakacje-wtedy tak czy siak spotkam sie z X nad woda albo w innych okolicznosciach. co mam wtedy robic? czy podejsc i sprobowac? czy czekac zeby jej nie raznic? czy moze teraz zadzwonic. jedno wiem-ona byla ta jedyna. sptacie pewnie o wiek: 21 a ona to tajemnica ale mlodsza ode mnie.

Ruskoniemieckie skurwesyństwo żydoskie u władzy. By żyło się kurwa lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!

PL4Y3R
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:38     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

adamdial
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

kup kwiatki i jedz ją poprosiśc o szanse, ale nie uprzedzaj zę przyjedziesz. Jak kocha lub jej zależy to wrórci. Do tego masz jeszcze jej mame po swojej stronie, co daje Ci pewność ze Cie nie wywali za domu, a nawet porozmawia z córką o was, moze jej wytłumaczy że Tobie zależy na niej.

Tylko Ją mogę kochać tak jak kocha się tylko raz//KCM:***

rejtas
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

głupia samolubna smarkula X tyle.
Daj sobie z nią spokój idą wakcje poznasz inną chyba że chcesz po 10 razy z nią godzić i być razem na jakiś czas, a potem znowy zostaniesz potraktowany jak gówno.
Sorry za epitety ...

Extasy

Znawca -

adamdial
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

rejtas widzisz on twierdzi ze to ta jedyna - wiec niech moze sie postara, porozmawiaj z nią. Rozmowa jest najważniejsza!!

Zmieniony przez - adamdial w dniu 2006-03-07 18:42:59

youngod
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

No Piotrek urzekła mnie Twoja historia - jestem z Toba!!! ( serio! )

Załoze sie ze probowałes tłumaczyc X ze tak pinda Y klamie i nic Cie z nia nie łaczy...Kobiety sa takie dziwne
Po pierwsze powinienes ( to tylko moje sugestie! ) rozwiazac sprawe z Y ona najłatwiej potrafi wszystko odwolac i ze moze powrocisz do X. wytłumacz jej ze zalezy Ci na X i zeby nie odstawiała cyrków - wszelkie cwyty dozwolone, ale i to nie sadze zeby cos dało:-/

a z X? Kup kwiaty, wyslij eske do radia z zyczeniami, odwiedz ja ( ale nie nachalnie ) postaraj sie jej przedstawic sytuacje jaka jest na prawde - bo moze juz jej przeszło do Ciebie; czas tu działa na Twoja niekorzysc

Blue skies 4 all

bambochaaa
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

jakos szybko nawiazales kontakt z mamuska
skad pani Y ma nr komorki pani X??

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

rejtas
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

adamdial ta jedyna ale nie ostania co ma się łudzić i sam siebie oszukiwać, nawet jakby wróciła to po takich akcjach niczego nie można być pewnym i poztanie głópie myślenie co będize dalej czy znowu nic nie wywine. Widocznie nie dorosła do poważnego związku. A rozstanie przez SMS może świadczyć o jej poziomie.

Extasy

Znawca -

Szaker
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

kup jej Merci

dla mnie jakas dziwna ta X pokaz jej sms jakie Y do Ciebie wysylala moze przekonasz ją

"Szybko czy wolno, prowadzi do tego samego."

adamdial
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie, dobre pytanie, skad maja swoje nr?? Człowieku nigdy nie daje sie nr komórki swojej dziewczyny znajomym - nawet najlepszym kumplom - większosć ludzi to świnie i będą robić Ci nazłość z zazdrosci.

a rozstanie przez sms to w czasach telefonów komorkowych plaga, ludzie idą na łątwizne, boja sie powiedzieć prosto w oczy!!

Zmieniony przez - adamdial w dniu 2006-03-07 18:50:13

michal2004
 Wysłana - 7 marzec 2006 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

walcz o nią.. a ta co tak namotała... to weź ją z*** na maxa i tyle !!

I LoVe House Music :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co mam zrobic?

Strony: 1 2 3 4