FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3285 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
co mi grozi? przemyt podróbek z Chin 
[powiadom znajomego]    
Autor "co mi grozi? przemyt podróbek z Chin"   

flamenko
 Wysłana - 27 sierpień 2008 14:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprawa wygląda tak: Na chińskiej aukcji na Ebay kupiłem 70szt bielizny Calvin Klein, gdy czekałem na paczkę otrzymałem list od Urzędu Celnego, podejrzewają że towar jest podrobiony i został zatrzymany. Dowiedziałem się, że w takim przypadku towar pójdzie do Calvina Kleina i oni ocenią czy towar jest oryginalny czy nie, jeśli nie to mogą założyć mi sprawę w sądzie. Co mi grozi jeśli założą mi sprawę? Kupywałem na aukcji i nie wiedziałem że będą to podróbki. Wiem, że za przemyt podróbek grozi mi do 2 lat ale moze ktoś się spotkał z podobna sytuacją. Mam 17 lat, nigdy nie byłem karany.

G-rajek
człowiek orkiestra
 Wysłana - 27 sierpień 2008 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

nic ci nie grozi, ale zachowaj jak najwięcej informacji o tej aukcji ( numer aukcji, emaile, wszystko)

chociaż z drugiej strony, na co ci 70 szt. bielizny? jakby to było kilka, to 100%nic by się nie stało. A tak mają podejrzenia, że chciałeś handlować podróbkami (jeszcze na dodatek na czarno:P)

Człowiek renesansu,Renesans człowieka.
Jak mówię, że wiem, to wiem.Jak nie wiem, to nie mówię, że wiem.

flamenko
 Wysłana - 27 sierpień 2008 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nr aukcji mam, emaile też ale aukcja została juz usunięta z archiwum. 70 sztuk było mi po to żeby to sprzedać ale nie wiedziałem że będą to podróbki. Zostawiłem swój nr telefonu celniczce i wczoraj dzwonili do mnie z kancelari ale nie zdążyłem odebrać, spradziełem nr w książce telefonicznej. Czy to oznacza że już mam założoną jakąś sprawe?

maciekk_dg
 Wysłana - 27 sierpień 2008 16:49       [zgłoszenie naruszenia]

myślałeś że to oryginał za tak niską cenę?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

co mi grozi? przemyt podróbek z Chin

Warto przeczytać: Noworoczny konkurs Newsweeka | Państwo a etyka/moralność | Jaki komentarz do KK?? | Słaby rozwój rolnictwa w Afryce.. | nbportal.pl | zarobek osoby prywatnej jakies ograniczenia?? | Reglamentacja działalności gospodarczej | Kadencja prezydenta we Francji... | Giełda | Odowołanie od decyzji | Kategoria w wojsku a pracodawca ? | Umowa o prace | WAES | Bezwrotna pożyczka z uni na założenie działalności?? | wałek?? :/ | JAK GRAC NA GIEŁDZIE ?? | madzia1210 | ełk | volvo s40 | maturzyści | piks | hardkorowy koksu | Robert brunejka | receptury na wędzonki | rodzicami | gentleman | działka rolna | ingridcold | snooker | pływanie oddech | pływanie | sprawdziany lustra A>wiata wsip | WrA3A?bta Maciej | volvo xc90 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.