FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2041 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
co o tym myślicie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co o tym myślicie?"   

kinnison
 Wysłana - 11 styczeń 2008 12:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

głównie pytanie do kobiet, bo one wszystkie myślą podobnie:)
otóż poznałem na studiach pewną dziewczynę - bardzo ładną i od razu się polubiliśmy, bardzo dużo ze sobą rozmawiamy i mamy identyczne poczucie humoru (ćwiczenia i wykłady wyglądają tak, że razem siedzimy i się ze wszystkiego śmiejemy:). Ona nie ma chłopaka i ja też nie mam dziewczyny,więc tu też ok, choć w sumie nie próbowałem zadziałać nic więcej, ponieważ uważam, że związki w obrębie klasy/grupy są najczęściej ''toksyczne''. Ostatnio jednak wyszliśmy razem i ona jakoś dziwnie się zachowywała, jak zobaczyła jakiegoś ładnego chłopaka to powiedziała - ale ciacho i chciała do niego podejść zagadać i wtedy nie wiem co się stało, ale tak dziwnie mi się jakoś na sercu zrobiło, jakby ktoś mnie uderzył w nie. Zdałem sobie sprawę, ze cięzko by mi było, gdyby ona miała chłopaka, bo chyba coś do niej czuję. Jak juz wspomniałem mamy za***isty kontakt, na tych studiach wiele mi pomaga (uczy mnie różnych rzeczy, podpowiada na sprawdzianach i takie tam:), brzydki tez nie jestem (tzn. sam siebie nie oceniam zeby nie było:), ale zdarza się że podbije do mnie jakas dziewczyna, często też łapię z jakąś kontakt wzrokowy, po czym ta się uśmiecha itp.:), ale wracając do pytania, czy moze być tak, ze po prostu ta dziewczyna na której mi zależy specjalnie przy mnie mówi o innych, ze są przystojni i że ma zamiar jakiegos poderwać, zeby mnie zmobilizować do działania, czy raczej chce mi powiedzieć, poprzez takie zachowanie, ze nie jestem w jej typie i zebyśmy zostali jedynie przyjaciółmi? i tak spróbuje się do niej bardziej zbliżyć, ale chciałbym wiedzieć, co o tym myślicie (szczególnie kobiety), a moze ktoś był w podobnej sytuacji?

butt3rfly
 Wysłana - 11 styczeń 2008 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

trudno ocenic co jej w glowie siedzi..
moze byc tak, ze chce Cie zmobilizowac do dzialania a moze byc tez tak, ze traktuje Cie jako kumpla i luzno sie przy Tobie zachowuje, mowiac np. ze podoba jej sie jakis koles (ów ciacho )

sprobuj moze bardziej sie do niej zblizyc..
zapros ja na kolacje, na spacer..
jak kumata , sama sie zorientuje, ze cos sie kroi

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Znawca -

bf_stan
 Wysłana - 11 styczeń 2008 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

Widzisz... najpierw wyznawales zasade, zeby nie pakowac sie w cos wewnatrz grupy i bardzo slusznie a teraz sie zastanawiasz czy ona cos do Ciebie czuje. To juz normalka, ze jak dlugo przebywacie razem to w koncu z jednej strony cos zaiskrzy. Mozliwe ze z jej strony tez, ale i tak nie uwazam przeksztalcenia takich relacji za dobry pomysl. Dla was wlasnie najlepiej by bylo gdyby conajmniej jedna strona znalazla sobie innego partnera, to by sie uspokoilo

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 11 styczeń 2008 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

Na dwoje babka wróżyła. Chce w Tobie wzbudzić zazdrość albo zachowuje się tak jak zawsze, a Ty sobie dopowiadasz. Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz przenieść Waszych relacji o szczebel wyżej. Czyli generalnie j/Motylek. Powodzenia.

zielony

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 11 styczeń 2008 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

edit

chce mi powiedzieć, poprzez takie zachowanie
U kobiet to nie dziala jak u facetow. U kobiet kazde zachowanie moze oznaczac 1000 roznych rzeczy i stanow umyslu

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

kinnison
 Wysłana - 11 styczeń 2008 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie jak podchodzę do tego posługując się rozumem, a nie sercem to uświadamiam sobie, że ona ma wszystko to, czego szukam w kobiecie - bardzo mi się podoba, nie pali papierosów (to bardzo ważne dla mnie), jest bardzo radosna, dużo się śmieje, bardzo dobrze mi się z nią rozmawia, brakuje mi tylko żeby bardziej sport lubiła, no ale to już bym jakoś przeżył:) jednak mam te wątpliwości, czy wszystko będzie dobrze, bardzo bym z nią chciał być, ale z drugiej strony jeżeli bym jej powiedział, że chciałbym czegoś więcej, a pozniej by się miało z tego powodu wszystko zepsuć i byłoby między nami jakies napięcie i nie byłoby tak jak teraz, kiedy świetnie się czujemy w swoim towarzystwie, to sam nie wiem co robić. Z drugiej strony kto nie gra, ten nie wygrywa:) także niedługo się z nią postaram jakoś ustawić we dwójkę tylko. Ona mnie ostatnio zaprosiła,ale zrobiło się tak, ze tam z 6 osób w końcu było:/

VidaL
 Wysłana - 11 styczeń 2008 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

czy moze być tak, ze po prostu ta dziewczyna na której mi zależy specjalnie przy mnie mówi o innych, ze są przystojni i że ma zamiar jakiegos poderwać, zeby mnie zmobilizować do działania, czy raczej chce mi powiedzieć, poprzez takie zachowanie, ze nie jestem w jej typie i zebyśmy zostali jedynie przyjaciółmi?

Może być i tak i tak. Różnie to z kobietami bywa.

Jeśli faktycznie jest taka super to startuj do niej, może się uda. Pamiętaj jednak, że jest z grupy i jak coś pójdzie nie tak, to będziecie na siebie skazani przez najbliższe kilka lat

Ekspert -

GoldenEyes
 Wysłana - 11 styczeń 2008 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej to sprawdzisz,zaczynając od próby zwykłego spotkania i od tego jak się potoczy,czy okaze toba zainteresowanie i czy je powtorzycie-jak nie zacznie sie to rozwijac poza sfere-dobrzy znajomi to nie rob sobie złudzeń

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

Redx
 Wysłana - 11 styczeń 2008 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

Bez przesady, niech spróbuje. Jeśli jesteście dojrzałymi ludźmi i nawet jakby coś nie wyszło to nie powinno być kwasów.

Znawca -

Białałajka
 Wysłana - 11 styczeń 2008 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

Uważam ,ze dziewczyna chce Cie sprowokowac do tego,zebys wyraźnie sie określił-z pewnoscia układ miedzy Wami nie jest do końca jasno ustalony-z tego co piszesz wynika,że spędzacie ze sobą dużo czasu-więc prawdopodobnie dziewczynie tez sie podobasz.

Zaproponuj jej randke,kup jej kwiatek,porwij ja do jakiejs romantycznej knajpki lub na spacer-zrób to spontanicznie(romantycznie).Moze niby przypadkiem przechodzac obok kwiaciarni kup jej kwiatek-obserwuj jak sie zachowa.Nie wstydź sie rozmawiac na temat uczuć choćby pocztkowo ogólnie stopniowo będziesz mógł zauważyć czy myślicie podobnie-czy ona tez to czuje.
Jeśli czujesz sie swobodnie i rozmawiasz z nia na każdy temat juz teraz w sprzyjających okolicznościach wyznaj jej uczucia.

Tak,tak kolego na mój gust wpadłes po uszy.Trzymam kciuki za Was.

Kochać to odnajdywać własną duszę przez duszę ukochanego. [Edgar Lee Masters]

Redx
 Wysłana - 11 styczeń 2008 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

Białajka wybacz ale całkowicie się z Tobą nie zgodzę z tym co napisałaś. Jeśli wyzna jej uczucia to przepadnie.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co o tym myślicie?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Zluzować czy się starac?? | dać czy nei dać oto jest pytanie ! | czy mam szanse zeby wrocila | Sposoby na odzyskanie dziewczyny | jak odzyskać zaufanie dziewczyny?? | "Miałaś mi nie mówić na pan!" | Jak zapomniec i wrocic do zycia ? PO 7 LATACH !! | knajpa | Pomocy, nie chcem jej stracic... | Może ktoś mnie zrozumie? | Letni spampost singli i nie tylko %) vol. 15 | Letni spampost singli. vol. 15 | I zrozum tu dziewoje :D | Co z nim jest nie tak? | Mam niebanalny problem z dziewczyną.............. | w dolku! doradzcie cos | aon | Sztuki walki | seks z nauczycielem | fuuuu | fuu | fuuu | terespolska | motoryzacja | dobro zło | ministerstw | Częstochowa | bonus | heroes 3 | kobiety wyzwolone | barbi | dniepr | do ust | praktyki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.