FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2568 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
co oznacza: pax deorum 
[powiadom znajomego]    
Autor "co oznacza: pax deorum"   

chmielu87
 Wysłana - 31 październik 2005 17:01       

Przeniesiona przez Predrag z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

możecie mi powiedzieć co oznacza łacińskie wyrażenie pax deorum?? wiem jedynie że jest ono związane ze starożytnym Rzymem.

macready
 Wysłana - 31 październik 2005 18:23       [zgłoszenie naruszenia]

[www3.uj.edu.pl/alma/alma/37/01/06.html]
Jak przeczytasz to to może zrozumiesz , a jak nie to słownik lub [www.gogle.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

co oznacza: pax deorum

Warto przeczytać: Potrzebna pomoc...wieszac sie czy nie | Charakterystyka gwary kujawskiej | MATURA-temat 2.-"Chłopi"-PYTANIE DO SPECJALISTY | napis na bramie w Oświęcimiu - pytanie | [pol] Topielec - podzial na stopy | [wos] 2 zadania | [wos] troszke wiadomości mi trzeba | [pol]Oda do młodości, Koniec wieku XIX | teoria potrzeb konsumenta | (hist) nagle potrzebuje pomocy:):) | bledy w arkuszu maturalnym z wosu! | [pol] "Mały książe" - jaka to epoka? | Stara matura z historii. | [konkurs] Dziedzictwo Antyczne (grecko–rzymskie) dla nowożytnej Europy | [konkurs] Feminizm w XIX wieku a dziś | [konkurs] Polityka zagraniczna II RP - ocena | tamara fotki | cain demon | Krew Honor | Krew_Honor | suzuki gs550l | omamy2 | przedmiot w odbycie | ktoto | MASTURBACJA SZKODZI SPOŁECZNIE | candida | MASTURBACJA SZKODZI SPOŁECZNIE | teatr | ciekawostkawawa | tesknota | skoki narciarskie | sennosc | fantazje erotyczne | grand turismo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.