FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1766 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
co potrzebne jest do woja ??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co potrzebne jest do woja ???"   

hewi1984
 Wysłana - 2 listopad 2008 13:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Co potrzebne jest do woja oprócz dowodu osobistego, nipu, książeczki wojskowej? Wiem, że coś do golenia a nie jestem pewny do końca jak z odzieżą tzn. skarpetki, majtasy, koszulki.

Baybus
 Wysłana - 2 listopad 2008 15:58     
 Usunięta przez beldzior za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

gastxxx
ole !
 Wysłana - 2 listopad 2008 16:05     
 Usunięta przez beldzior za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

hewi1984
 Wysłana - 2 listopad 2008 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

dziękuję za odpowiedź debili...

CTA
bluesuit
 Wysłana - 2 listopad 2008 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

przygotuj się, w wojsku będziesz miał gorsze odpowiedzi

killer87
 Wysłana - 2 listopad 2008 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

zalezy jaka jednostka. np w Toruniu brakło srajtaśmy a tak generalnie to wszystko ci dzadzą. ale lepiej miec swoje gacie bo w tych co ci dzadzą mozna se pachwiny poobcierac. swoja golarke, szczoteczke, paste do zebow i krem do golenia tez warto miec, bo dostaniesz jakis najtanszy syf. i jakis zel pod prysznic, dezodorant.

Zmieniony przez - killer87 w dniu 2008-11-02 17:18:28

Dorastając nie pamietam ile razy słyszałem..."Jesteś tym co jesz." Gówno prawda.
Gdyby to była prawda, to wyglądałbym jak krowa.
Wielka jebana krowa z ogonem z owsianki, batatami zamiast rogów i
srałbym jajkami.

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 2 listopad 2008 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Witam.
Na pewno maszynkę do golenia, elektrycznej nie polecam bo nie przekonuje mnie jej dokładność, a czasami sprawdzają dokładność ogolenia, najlepiej mach3 albo coś w ten deseń, piankę do golenia, coś po goleniu oczywiście, szczoteczka do zębów, ręcznik dostaniesz, co prawda gówniany ale jest , no i bieliznę tez radze wziąć, bo te ich "bgsy" nie nadają się nawet do podcierania dupy. no i zapas fajek jak palisz. mydło jakieś bo ich są ****owe, najlepiej w żelu i gąbka do tego, będziesz się musiał kapać szybko, bo na początku puszczają zimną wodę i dają mało czasu na kąpiel. to chyba będzie tyle. pozdro cyfronie

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

misiekX3
 Wysłana - 2 listopad 2008 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

do woja to jest potrzebne to zeby wreszcie ktos zniosl ten kretynski obowiązek.. no ale juz niedlugo :)

CTA
bluesuit
 Wysłana - 2 listopad 2008 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

nie długo, czy długo, bo słyszałem, że ma być jeszcze jeden rok nabór, ale nie wiem czy to ploty

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 3 listopad 2008 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

powiedzmy sobie szczerze, zacofanie, biurokracja i brak pieniędzy w WP nie pozwoli na szybkie wprowadzenie armii zawodowej

wiec cta nie dygaj , jeszcze sie załapiesz i poczujesz zasapanego chorążego i jego mieso miedzy nogami, ale akurat lubisz to

Zmieniony przez - Kamil102 w dniu 2008-11-03 00:27:10

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

killer87
 Wysłana - 3 listopad 2008 07:43      [zgłoszenie naruszenia]

co za **** złamany źle ocenił moją odpowiedź ?? !!!

Dorastając nie pamietam ile razy słyszałem..."Jesteś tym co jesz." Gówno prawda.
Gdyby to była prawda, to wyglądałbym jak krowa.
Wielka jebana krowa z ogonem z owsianki, batatami zamiast rogów i
srałbym jajkami.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co potrzebne jest do woja ???

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Do woja | Wkręt Wojsko | Buty na zime | WIELKI PROBLEM !!!!!!!!!!!!!! | wiatrówka - pistolet | Policjanci dostana Glock''i | Zagłosujcie na bunkier Hitlera w Stępinie | M-65 | Wiatrówka - pomoc w wyborze. | Przepisy na petardy i rakietki | informacje na temat odroczenia | WKU:/ jedno pytanie | Jak wygląda długotrwałe przeszkolenie wojskowe? | Ciekawe Fotki, broń domowej produkcji-Czeczenia | Policjanci zastzrelili byka %-) | Wie ktoś co to może być? (bo chyba nie łuska) | dolce | durex little devil | III wojna światowa | ptaszniki | dodatki do oleju | druzyna inso | psem | pies | zwrot allegro | fermony | zipo86 | tommy | diverse | new yorker | sklepy | StaA yA]ci | playstation 4 | BOL BRZUCH PO SEKSIE | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.