FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4913 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
co powinien zrobić?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co powinien zrobić??"   

2M4N
 Wysłana - 14 styczeń 2005 00:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dziś stary kumpel zwierzył mi się z takiej oto sytuacji i zapytał co bym zrobił na jego miejscu?:
poznał kiilka miesięcy temu naprawdę śliczną dziewczynę, przyznam że robi wrażenie no ale to dziewczyna kumpla... kontynując jak mówił, spędzają sporo czasu ze sobą, szczególnie w łóżku (wierzę bo od tamtej pory jakby się zapadł pod ziemię dla znajomych). Twierdzi, że pierwszy miesiąc "nie wychodzili z wyrka", potem kiedy zaczęli sie spotykać się rzadziej zaczęły się kłótnie ponieważ i tu uwaga, ona była o wszystko zazdrosna. Nalegała żeby nie chodził nigdzie sam nawet z kolegami na pifko a już absolutnie żadnych nowych znajomości, dwa że ona z nim również nigdzie nie chciała chodzić na imprezy (pojawiali się sporadycznie, często wygladali na skłóconych), trzy twierdziła że jej wolno spędzać czas jak chce i kiedy chce oraz jeżdzić samej na imprezy z bóg wie kim i gdzie. Nie rozpisując się przejdę do rzeczy. Któregoś razu kumpel dostaje wiadomość na komunikatorze z nieznanego mu numeru mówiący o tym że jego d*** robi go w h** po czym podaje mu login i hasło do jej poczty na dowód że jest jak napisał. Kumpel pierwotnie uznał to za żart ale skusił się sprawdzić czy podane mu login i hasło faktycznie jest prawdziwe. Podane mu dane otworzyły jej skrzynkę zawaloną mailami z serwisów randkowych. Wiekszośc z nich wygladała jego zdaniem na niewinny flirt. Postanowił z nią porozmawiać. Nie mówiąc jej o dostępie do jej konta oznajmił, że kolega zalazł jej ogłoszenie w jednym z serwisów rankowych i dał mu cynk. Zrobiła mu aferę, że jej nie wierzy, że nie ma do niej zaufania itd. Wytłumaczyła mu, że robi tak od wieków, lubi sobie poflirtować ale nigdy sie z nikim tak naprawdę nie spotykała i może tego zaprzestać jeśli sobie zażyczy. Oznajmiła mu, że musi jej zaufać, że sypia wyłacznie z nim, twierdziła, że do tej pory sypiała z exfacetami bo uwazała że tak trzeba ale dopiero z nim odkryła co to sex. On oczywiście zażądał zaprzestania praktyk na wspomnianych serwisach (wcale mu się nie dziwię ). Ukrywszy fakt posiadania dostępu do jej konta postanowił prześledzić jak sytuacja się potoczy dalej. Niestety poszło gorzej niż myślał. Okazało się że po skasowaniu starych jawnych kont w serwisach randkowych powstał jeden bez zdjęciai z fałszywimi danymi co do nicku, znaku zodiaku i miejsca zamieszkania. Jego ukochana przesłała info o tej zmienie tylko kilku wybranym randkowiczom w celu dalszej korespondecji oraz propozycją spotkania! i tu ze łzami w oczach dodał że w opisie ogłoszenia napisała o sponsoringu, a w jednej z korespondencji gość wali prosto z mostu z pytankiem jaki rodzaj sexu preferuje i pyta o miejsce spotkania, w jej odpowiedzi jest podany czas i miejsce. Kolo wiec znając godzinę i datę próbuje chyba sam sobie udowodnić, że ona tam nie pojedzie. Wymyślił wiec, że zadzwoni do niej i się na ten czas z nią ustawi na zakupy. Zgodziła się, jednak wieczorem odpisuje mu, że nie może bo ma nagłą sprawę na uczelni. Wiem, że wszystkiego tu nie przekazałem bo nie sposób spamiętać tą opowieść.
W każdym razie ja nie wiedziałem co mu powiedzieć oprócz przyjacielskiego poklepania po plecach i postawieniu kielicha na poprawę nastroju. Widać, że jest w niej zakochany na maxa wiec nic złego o niej palnąć nie chce.
Co wy byście powiedzieli najlepszemu kumplowi???

...tylko pomarudzę i pójdę...

Znawca -

Gumis777
 Wysłana - 14 styczeń 2005 01:02      [zgłoszenie naruszenia]

TO ZŁA KOBIETA BYŁA poprostu kolejny szmatex,najprawdopodobniej nimfomanka .Niech kumpel znajdzie sobie inna .

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

2M4N
 Wysłana - 14 styczeń 2005 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

nie takiej odpowiedzi oczekiwałem ale masz SOG'a za podpis

Znawca -

niRon
 Wysłana - 14 styczeń 2005 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to co? Jesli to wszystko prawda co napisales to niech powie lasce zeby spierdlala, choc historia pewnie troche przesadzona bo opowiedziana subiektywnie. Jesli to twoj kumpel to powinien zrozumiec ze chcesz dla niego jak najlepiej i mowisz szczerze. Jesli laska jeszcze nie przyprawila mu rogow to zapewne to zrobi, choc pewnie i tak juz to zrobila

Gumis777
 Wysłana - 14 styczeń 2005 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

Stary nic nowego poprostu nie napisałeś.Takich histori jest pełno.
Jesli gosciu jest madry i ma dowody to odejdzie od takiej panny i tyle,cotu pisac.Trzeba szukac do skutku ,ja szukam dalej mimo ze mam juz 24 lata i przewineło sie troche dziewczyn w moim zyciu,grunt to byc sobą.

Odbijam

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Mr.Shadow.
 Wysłana - 14 styczeń 2005 01:17      [zgłoszenie naruszenia]

Gumis777 dobrze prawi.

Kolejna dziewczyna, która pewnie otumaniła sobie jednego faceta na boku ( w tym przypadku Twojego kolege ), tak na wszelki wypadek na przyszłość, zauroczyła go. A przy okazji szlaja się z innymi. Niech ją jak najszybciej porzuci. Chociaz jezeli jest w niej zakochany to ciezko bedzie.

'Birth, Copulation And Death... Is This Your Life ??'

Mr. Shadow.

Znawca -

niRon
 Wysłana - 14 styczeń 2005 01:19      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam sie z Gumisiem, najwazniejsze to miec szacunek dla Siebie.

VooDooDoll
 Wysłana - 14 styczeń 2005 01:23      [zgłoszenie naruszenia]

Zastanawia mnie poziom kobiety, która umawia sie na randki z facetami poznanymi w serwisie randkowym....

Specjalista -

em.es.
 Wysłana - 14 styczeń 2005 01:26      [zgłoszenie naruszenia]

"Takiego kwiata pół świata" - albo jakoś tak ;)

Poprostu zdecydowanie odradź mu spotykanie się z tą lafiryndą i koniec

Jeśli to kumpel to posłucha Ciebie i nie będzie miał pretensji do Ciebie o taki text.

Zmieniony przez - em.es. w dniu 2005-01-14 01:27:43

I proszę Boga nigdy więcej niech nie pozwoli na to by ktoś trafił w moje serce

2M4N
 Wysłana - 14 styczeń 2005 02:01      [zgłoszenie naruszenia]

VooDooDoll a widzisz różnicę między umawianiem się z ludzmi poznanymi poprzez np: to lub podobne forum od tychże serwisów???
ja nie, a tu też takich nie brakuje...

Znawca -

em.es.
 Wysłana - 14 styczeń 2005 02:05      [zgłoszenie naruszenia]

To tu też się umawiają :>

Wow jestem znawcą w sexie

Zmieniony przez - em.es. w dniu 2005-01-14 02:07:44

I proszę Boga nigdy więcej niech nie pozwoli na to by ktoś trafił w moje serce

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę: