FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2040 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
co robić? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "co robić?"   

grzegor82
 Wysłana - 28 maj 2007 22:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam 20 prawie lat. Mieszkam z rodzicami. Mam samochód rodziców. Do jazdy. Ogólnie rzec biorąc wszystko sprowadza się do tego, że czuję, że jestem i, że jak narazie dotychczas nic się nie zmieni w mojej sytuacji. Z racji bytu nie jestem człekiem biednym. Można by powiedzieć, że moja "stopa procentowa seksualna" powinna wzrastać wraz z napływem gotówki, lecz jak dotychczas już napisałem nie jestem pedałem, nie jestem homofobem ogólnie nie połykam. Ogólnie nie uprawiałem sexu z żadną dziewczyną, jedną zmacałem, drugą liznąłem z języczkiem po same migdałki, ale jak narazie efektu mojego poczynania. Tak więc drodzy słuchacze (te słowa prowadze do słuchaczy którzy mnie rozumieją) uważam siebie za niespełnionego, kategorycznie rzecz biorącego, chcącego, mogącego ale nie robiącego w tym kierunku żadnej inicjatywy w kierunku pochw po... pochw.... biorac za byka rogi....piczy. Co mógłbym zrobić w tym względzie jechać do wilgii czy siedzieć na grzędzie? i ulic

i ulic

danro
 Wysłana - 28 maj 2007 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

ogólnie, to o co ci chodzi?

Superbia In Proelia

Specjalista -

gryfen
 Wysłana - 28 maj 2007 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa
 Wysłana - 28 maj 2007 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Nieźle

Ekspert -

oses32
 Wysłana - 28 maj 2007 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

a

Zmieniony przez - oses32 w dniu 2007-05-28 23:27:52

Nie należy chełpić się tym, że ma się słuszność, bo to nie nasza
zasługa, lecz prawdy, z pomocą której zyskaliśmy przewagę.

grzegor82
 Wysłana - 28 maj 2007 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

poprostu jest mi xle wiec pisac zachciewa mi sie...nie kazdy ma kobiet na peczki.Mnie albo raczej Mi biega,a w zasadzie chodzi oto,ze ludzie nie spogladają na mnie tak jak ja bym chciał...widza mnie jakbym był tylko chłopcem na posyłki...nic ich nie obchodzi ze mnie boli,no serce mnie boli,nie??Dziewczyny nie mam...prace rzuciłem jak stara szmate a teraz pracy ni chu chu.Wogóle zjechało mnie Zycie jak starego klocka LEGO. Chce by jakas mnie zauważyła ale jak narazie widze ze ja sie tylko ogladam za tymi lachon...dziewczynami...kuna... jestem w takim razie jakis ułomny... nie wiem nawet oco Chodzi,a w zasadzie biega w mojej wypowiedzi.Wogóle ch.j Mi w Dup.e chodzi...nie czytajcie jak nie zrozumiecie

i ulic

hallucyon
 Wysłana - 28 maj 2007 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

Wogóle ch.j Mi w Dup.e chodzi...nie czytajcie jak nie zrozumiecie

przeciez ty sam przepraszasz, ze zyjesz, wiec co sie dziwisz, iz jestes traktowany jak leszcz?

Ekspert -

grzegor82
 Wysłana - 28 maj 2007 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

b

i ulic

Corvis
 Wysłana - 28 maj 2007 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

Albo jesteś brzydki i poprostu odpychasz swoim wyglądem. Albo poszła fama że masz mikroskopijnego pisiora i każda diewczyna którą spotykasz o tym wie. Wydaje mi się jednak chociaż cie nie znam, że jako podstawę relacji kobieta-mężczyzna uważasz to, że masz kasę więc dziewczyny powinny na ciebie lecieć (poznałem po podkreślaniu że masz samochód ( do jazdy ) i kasę). Może przestań patrzeć na siebie i nie myśl "jestem nadziany więc chodź do mnie maleńka", tylko okaż zainteresowanie także płcią przeciwną.

grzegor82
 Wysłana - 28 maj 2007 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

poprostu mnie gnębi zycie...nie mam jak sie bronic .Mad faka...ja poprosu jestem jak to powiedział przedmówca "Leszcz" w takim razie...zważywszy na to co mówie ,badz raczej pisze,jestem niczym dla dziewczyn...hmmmm...chłopy mówia ze leszcz,za chwile jakas baba powie ze wogóle pedał...po co taki człowiek zyje,po co taki cżłowiek zyje ...niech wyrwa chwasta jakim jestem w zyciu innych ludzi ....nie macie po co pisac...zostane pedałem choc z żadnym nie spałem.. w takim razie...bo patrzac na to co sam pisze i użalam sie nad soba jestem PEDAŁEM..Jak myslicie??Moze jednak to moje powołanie...jak nie zaliczyłem do tego czasu zadnej dziewczyny,natomiast inni z mojego otoczenia zaliczaja jak tylko im sie zywnie podoba :(

i ulic

VidaL
 Wysłana - 28 maj 2007 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie jest dokładnie tak jak napisał Hall. Jedno zdanie, a oddaje cały sens.

Wszystko zależy od Ciebie. Od tego jakim jesteś. Jak jesteś taki miły, słodki, to nie dziw się, że wszyscy Cie traktują jak popychadło, a laski co najwyżej jak na kolegę. Musisz być pewny siebie, to jest podstawa. Możesz nie mieć kasy, samochodu, mieszkania, a będziesz obracać takie dupy jakie się innym gościom nie śniło. Musisz zmienić podejście. Zacząć być trochę egoistą, trochę chamem. Ogólnie najlepszym tematem będzie właśnie poradnik dla desperata. Tam masz nie tylko opisane jak rwać laski, ale ogólnie jak się zachowywać i to nie tylko w stosunku do nich, ale ogólnie w życiu.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

co robić?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: milosc zwiazek rozmowa a co z seksem ?? | Minipills | Chcesz seksu kobieto? To się o niego postaraj | apropo lodów ?? | Dyskwalifikacja | grzybek czy infekcja? | Przez ubrania? | 30 ZDAŃ, KTÓRYCH MĘŻCZYZNA NIE CHCIAŁBY USLYSZEC W LOZKU xD | pytanie o tabletke "po" | help!!1 | tabletki po | Coś nowego- interaktywna gra z seri stracone serca | Dow-cipne teksty ginekologów | Nie smiac sie :/ | Depilacja | pytanie o wytrzezwienie???? | vol 11 | chamskie antysemickie | orgazm | prohormony | radiohead | nużeniec | nużyca | emma stone | iga wyrwał | fitneski | prezenterki | agnieszka jakubowska | dominikana | punta cana | katherina toes | Triptorelin | fuuuuuuu | FFFFFUUUUUUU | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.