FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1498 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
co robic?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co robic??"   

wojtek998
 Wysłana - 10 grudzień 2007 07:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam:)
chodze z panienka pol roku, znamy sie od roku. Znajomosc swietnie sie ukladala od samego poczatku. Z nikim jeszcze mi sie tak swietnie nie gadalo. I nagle od dwoch tygodni cos sie zaczelo piepszyc. Klotnie o byle piredolke, ale jakos sie zawsze godzilismy. wczoraj jednak ona stwierdzila ze powinismy sobie zrobi tydzien przerwy zeby wsytko bylo jak dawnej i twierdzi ze to prze to ze zbyt duzo czasu ze soba spedzamy. Nie wiem czy to od tego bo to fakt ze wudujemy sie bardzo czesto. Czasami nawet codziennie, i strasznie duzo gadamy prze tel. Jest mi z tym okropnie poniewaz teraz mam mature, mam duzo na glowie a bardzo ja kocham i nie wiem jak sobie z tym radzic.
Mial ktods moze podobna sytuacje, napiszcie co robic?? Prosze o pomoc:)

Sweet69
 Wysłana - 10 grudzień 2007 09:13      [zgłoszenie naruszenia]

czasami co za dużo, to nie zdrowo, może faktycznie ma Cie dość, nie ma czasu dla siebie. Pogadajcie jeszcze, może skróćcie czas wizyt, pokmbinujta

Ekspert -

wojtek998
 Wysłana - 10 grudzień 2007 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma mnie dosc bo gdyby takbylo to nie mial bym z nia o czym do gada, gadalem z nia i twierdzi ze to dla oczyszczenia atmosfery

Leonardo.
elektryk
 Wysłana - 10 grudzień 2007 09:22      [zgłoszenie naruszenia]

moze dziewczyna sie osaczona czuje, moze potrzebuje wiecej czasu dla siebie, a Ty sie pewnie czasem narzucasz ze spotkaniami, co?

nie naciskaj i nie rob nic na sile

bij mnie laciem

wojtek998
 Wysłana - 10 grudzień 2007 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

nie narzucam sie bo to czasami ja jakos organizuje swoj czas zeby sie spotkac bo ona mnie o to prosi,

batmandio
 Wysłana - 10 grudzień 2007 13:40      [zgłoszenie naruszenia]

znalazla innego

Methos
 Wysłana - 10 grudzień 2007 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

sam sobie odpowiedziałes... za duzo czasu spedzacie razem...

to męczy...

A to czy znalzała innego? A cholera wie..

najpierw sobie odpowiedz czy czegos nie spierdzieliłes w tym czasie, i co sie miedzy wami działo jak sie zmieniła...

Ekspert -

WiemTo
 Wysłana - 10 grudzień 2007 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

ona stwierdzila ze powinismy sobie zrobi tydzien przerwy

Robienie sobie przerw jest dla mnie śmieszne, bo albo chce sie z kims byc, albo nie. Albo sie kogos kocha, albo nie.

twierdzi ze to przez to ze zbyt duzo czasu ze soba spedzamy

ewidentnie leci w chvja, bo jak sam piszesz to ona nalegała na spotkania, a nie Ty.
Znając życie pewnie pojawił sie jakis nowy typ którego nie jest pewna, a jeśli juz bedzie to kopnie Cie w dupe.

Zmieniony przez - WiemTo w dniu 2007-12-10 14:09:03

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

GoldenEyes
 Wysłana - 10 grudzień 2007 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

może nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego,że jestes z byt natretny
sam mówisz,ze zdajesz w tym roku mature,to skup sie głównie na tym a dziewczynie jesli zalezy to zrozumie
przerwa po pół roku bycia ze sobą?-az tak już sie tobą zmęczyła,zwykle w tym czasie jest potrzeba czestego widywania się,okres silnego zakochania,no ale jesli cos idzie nie tak to nic na siłe ,daj jej odpoczać ,nie płaszcz sie przed nią

a co do tego czy kogos sobie znalazła-jezeli by tego chciała to bez względu na twoje zachowanie by cie zdradziła
Skup się na przygotowaniach do matury jak pannie przejdzie to ograniczcie spotkania,takżebyście więcej za soba zatesknili ;jezeli dalej bedzie kombinowac z przerwami to nie daj sie traktowac jak zabawkę,niech jasno okresli czego chce a ty sie czasem nie proś,bądz stanowczy

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

INS4N3
 Wysłana - 10 grudzień 2007 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

dziwi mnie troche to, dlaczego wszyscy uważają że częste spotykanie się ze sobą jest złe.
osobiście uważam i na własnym przykładzie to odczuwam, że jak spotykam się często z moją to lepiej się z nią dogaduje, a niżeli miałbym się z nią widywać co tydzień.

do autora. widujcie sie normalnie, ale z tym dzwonieniem przystopuj, bedzie miała Ci więcej do opowiadania przy najbliższym spotkaniu.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

Redx
 Wysłana - 10 grudzień 2007 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

No zabujał się chłopak no

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co robic??

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Miłość platoniczna? | Załamka :( | Powroty | klasyka | Moja dziewczyna mnie kontroluje i śledzi | Nie umie zaufać | COŚ ZE MNĄ JEST NIE TAK DLACZEGO ? | jak zapomniec | O co może jej chodzić? | Mój partner jest niepełnosprawny... | Powrot do laski | Ostatnie spotkanie? | Czym wedlug mnie jest milosc ;) | rozstanie...samotnosc? POMOCY!!!! | CO O TYM SĄDZICIE? PROSZĘ O POMOC | Laska z pracy | kim dzong mnie | pomysł na prezent dla koleżanki | suzuki | pierwszt moto | pierwszy moto | nacjol | nacjol255 | deportivo1 | człowiek kij | ania walewska | studia prawnicze | sesje | brak zeba | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie I mam problem literaturą przedmiotu | Motyw domu i jego funkcje w utworach literackich z różnych epok Omów na podstawie wybranych przykładów Moja literatura podmiotu to Odyseja Na dom w Czarnolesie Pan Tadeusz Przedwiośnie, mam problem literaturą przedmiotu | zmierzch koksów | rimming | lizanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.