FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1404 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
co robic??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co robic???"   

SUCHARUS
 Wysłana - 28 luty 2005 23:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

rozchodzi sie o ta wlasnie wiatrowke.....ojciec ja kupil w 85roku wtedy trzeba bylo miec niestety pozwoleie na taka wiatroweczke......teraz sytuacja przedstawia sie nastepujaco....moj ojciec zmarl 2 lata temu i przyszlo mi ostatnio pismo z POLICJI zeby stawic sie w celu wlasnie tej wiatrowki nietety ojciec pozyczyl wiatrowke komus przed smiercia i obecnie jestem w trakcie szukania ale na 90% sie znajdzie......dzis poszedlem na policje i przedstawilem cala sprawe .... powiedzili mi ze musze znalezc bron i sie z nia stawic na komendzie do piatku w celu jej zdania....jak sie nie stawie to niby zloza nakaz o przeszukanie domu......teraz o co mi sie rozchodzi........jak wiadomo na wiatrowki nie trzeba juz miec pozwolenia no przynajmniej na te kotre nie przekraczaja 17kj moja nie przekracza...i uwazam ze skoro nie trzeba mic pozwolenia to mozna ja zatrzymac ....... kolesiowa na komendzie powiedziala mi ze nie ma takiej mozliwosci bo bym musial zdac psychgotesty i zrobic pozwolenie.....co zrobic??????
SUCHARUS

"Kiedys zeby zobaczyc pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza

zywezloto
 Wysłana - 28 luty 2005 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

17 j a nie kj

Boli mnie noga, dajcie mi SOGA!! :-)

SUCHARUS
 Wysłana - 28 luty 2005 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

sorry przez przypadek K wlazlo....:>
SUCHARUS

"Kiedys zeby zobaczyc pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza

Comodore
 Wysłana - 28 luty 2005 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

booe
biały miś
 Wysłana - 1 marzec 2005 01:28      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym ich olał. wątpie żeby chciało im sie motać i dom przeszukiwać z powodu jakiejś tam wiatrówki. ale mogę sie mylić

Znawca -

korian
 Wysłana - 3 marzec 2005 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

myślę podobnie jak booe i raczej się nie mylę

Specjalista -

Nomegeh
 Wysłana - 4 marzec 2005 17:12       [zgłoszenie naruszenia]

jak ja znajdziesz to zalej lufe jakims metalem lekkim i powies se ja na scianie jeszcze wygraderuj se cos na kolbie i bedzie ok wtedy to ci naskocza:D

Tu - na dnie życia - zżerają ziele woli mej! >:->

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

co robic???

Warto przeczytać: METALOWY PISTOLET NA KAPISZONY - GDZIE KUPIC W INTERNECIE | Gdzie kupić broń z okresu II WW ? | Wypadek żołnierza | SR-71 | Poprostu Policja | Małopłytkowość a wojsko... | Szkoła podoficerska | Negocjator w Policji | Samolot CASA rozbił się na Pomorzu Zachodnim | żandarm, a zwykły żołnierz | Bardzo Dziwny problem z wojskiem ?? | AK-74 vs. Beryl wz.96 5.56mm | szkola podoficerska | OPP Katoweice | pobor a karalnosc | Gaz Obronny // Forum // Co wybrać | pyralgina na sex | anna tarnowska | full frontal | rezus | WSO 2016 | WSO 2016 | testoviron revenge | jim beam | konta usunięcie | Kupowanie prezerwatyw | rady | figura kasia | zielińska | śmieszne testy | katarzyna zielińska nago | animal seks | dekolty aktorek | sexy dziewczyny na ulicy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.