FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1428 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
co sie dzieje z TVP? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co sie dzieje z TVP?"   

wandalos
 Wysłana - 17 październik 2007 12:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ludzie ja nie wiem co sie z ta telewizja dzieje.. Nie jestem ogromnym przeciwnikiem pisu zwolennikiem po tez nie jestem ale to co sie dzieje np. na TVP1 to szok.. caly czas pokazuja konferencje CBA dotyczaca spray tej bylej poslanki z PO.. mimo ze w programie jest "Agrobiznes" a pozniej jakies "Siła z natury". i to juz drugi rez kiedy tak sie dzieje. Szkoda ogadac tej PISTVP.................

no

zaga.
 Wysłana - 17 październik 2007 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ogladnij sobie tvn24 to zobaczysz telewizje po

Sowizdżał
 Wysłana - 17 październik 2007 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko ze za TVN 24 nie płacisz abonamentu a za TVP tak

cmf
 Wysłana - 17 październik 2007 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

za sld byla sldowska i nikt tak nie plakal. Naprawde dziwne ze oboz rzadzacy ma najwiecej czasu. Poza tym konferencja cba to jest jedyna rzecz jaka warto zobaczyc w tvp1. Tvn ssie sie z kazdej siatkowki, za free

ciastosz
 Wysłana - 17 październik 2007 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Bzdura - kazdy plakal, a PiS rowniez glosno...podobno teraz mialo byc inaczej??

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

Sowizdżał
 Wysłana - 17 październik 2007 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dla mnie TVP może puszczać przemównienia Jarosława na okrągło bylebym tylko nie musiał za to płacić abonamentu.

Fluff.y
 Wysłana - 17 październik 2007 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

"Dla mnie TVP może puszczać przemównienia Jarosława na okrągło bylebym tylko nie musiał za to płacić abonamentu."

Wyrzuć tv przez okno

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

Sowizdżał
 Wysłana - 18 październik 2007 07:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego mam wyrzucać lubie inne programy nie TVP

kruchy5
 Wysłana - 18 październik 2007 08:00      [zgłoszenie naruszenia]

Byłoby wielce naiwne przypuszczenie ,że mając świadomość siły oddziaływania,politycy ( a ogólnie ludzie władzy a to nie zawsze ci sami),pozwalają na istnienie czegoś takiego jak niezależna telewizja.Ktoś kto oczekuje obiektywizmu w TV jest totalnie oderwanym od rzeczywistości zjadaczem reklam i wyborczej kiełbasy.

Sowizdżał
 Wysłana - 18 październik 2007 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

Kruchy ja nie oczekuje nie zależności telewizji tylko zniesienia abonamentu.Ja rozumiem propagande partyjna ale dla czego ja mam za nią płacić

Fluff.y
 Wysłana - 18 październik 2007 12:40      [zgłoszenie naruszenia]

Kruchy to taka alternatywa, pół żartem, pół serio

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co sie dzieje z TVP?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Afera stoczniowa - PO %-) | Traktat Lizboński Podpisany LPR wzywa prezydenta do ustąpienia ze stanowiska | biblioteki internetowe | JKM odszedłz UPRu | gazety PROPAGANDOWE | Przerażający film o partii politycznej | partie polityczne | Manifestacja antytraktakowa w dniu 11 listopada! | PO - liberałowie czy zamordyści ? | październik 2009 | Pandemiczny terror? | Ciekawy artykuł o polityce w Polsce | Jak PO rządzi służbami specjalny? Inny punkt widzenia | Podsumowanie afery hazardowej | Teścik | 01.12.2009- Utrata suwerenności- Traktat Lizboński | anna | miejsca w konkursie kabaretowym | miejsca w konkursie kabaretowym kaszubski | six-echo | bossman | boss-man | six echo | boss man | szwarco | zez | z elblaga dz gorzów wielkopolski | bmw 5 e39 | bmw e39 | odzyskać maila | odzyskać konto mailowe | pink funhouse | pedrag | beldzior | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.