FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1120 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
co wybrać za ok. 40tyś uzywanego? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co wybrać za ok. 40tyś uzywanego?"   

lukas05
 Wysłana - 20 październik 2003 20:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemka. mam ok. 42 tyś zł. samochod ma byc uzywany rok 2000,01... . Wolałbym cos wiekszego typu octawia, vectra, carisma moze xara picasso (nawet mi sie podoba) . ma to byc auto rodzine, choc o sportowych troszke zamiarach... silnik powyżej 1.6 i raczej benzyna. co polecacie? Moze jakies inne propozycje? licze na was

Gdy warka sie leje każda laska się smieje!

INSOMNIA
 Wysłana - 20 październik 2003 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

Kumpel ma Carisme 1.8GDI, 130KM bodajze, w srodku bardzo duzo miejsca, ladnie samochod chodzi, silnik swietnie pracuje, w ogole calkiem fajne auto.
Pozdrawiam.

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

VLAD.IV
 Wysłana - 20 październik 2003 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

ale jak Carismę to tylko w tej nowszej budzie... bo te pierwsze to była jedna wielka usterka..a te nowe są dobre...jeden z synkówmojej szefowej ma taką... naprawdę... psuje mu się sporo, ale jak na jego jazdę to i tak to jest bezawaryjny samochód

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert -

greku
 Wysłana - 20 październik 2003 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Carisma jest spoko, silniki są bardzo w dobre w nich, Octavia to też niezły wybór, bo to to samo co VW, możesz jeszcze poszukać Seata Toledo, bo Seaty mają ładną stylistyke i raczej usportowiony charakter i też wszystko na podzespołach VW.

Pomóż dla diabła, a odwdzięczy ci się piekłem

Specjalista -

lukas05
 Wysłana - 20 październik 2003 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

a co myslicie o vectra tej po liftingu w 1999 chyba?

Gdy warka sie leje każda laska się smieje!

VLAD.IV
 Wysłana - 20 październik 2003 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

nie no greku - pewnie, że carisma jest spoko, tylko wiesz koleś ma 18 lat... i nową Carismę GDI.... w rok zrobił nią chyba z 50 tys km (tylko po mieście) i zarzyna ją na maxa...każdy zakręt bierze bokiem... przytarł ją chyba ze 20 razy.... wogóle masakra...BTW..Ople to dla mnie samochody dla niemieckiej biedoty i uważam,że to badziewie i tyle

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2003-10-20 22:46:25

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 21 październik 2003 06:51      [zgłoszenie naruszenia]

hehe, fajne stwierdzenie, mi sie oplem dobrze jezdzi
Pozdrawiam.

"...we just want our country to love us as much as we love it!..."

VLAD.IV
 Wysłana - 21 październik 2003 09:16      [zgłoszenie naruszenia]

ja miałem Omegę 2.5.. niby klasa wyższa... niby duży samochód....ale jak porównać z jakimkolwiek równorzędnym autem, to tandeta aż w oczy wali...dlatego taką mam opinię

Ekspert -

DeTomaso
 Wysłana - 21 październik 2003 11:17      [zgłoszenie naruszenia]

No 40 tyś to już można cos nabyć ciekawego.
Ja proponuje Seata Leona.

Bogata oferta silnikowa obejmuje pięć jednostek benzynowych i trzy wysokoprężne. Ich gamę otwiera znany z mniejszych modeli, 75-konny motor o pojemności skokowej 1400 cm3, który przy 3300 obr/min uzyskuje moment maksymalny o wartości 128 Nm. Takie parametry pozwalają na jazdę z prędkością maksymalną 170 km/h i na przyspieszanie do setki w czasie 13,6 sekundy.

O 18 kilometrów na godzinę szybszy jest dysponujący mocą 100 KM i momentem 145 NM Leon 1,6. Zapewnia on także lepsze przyspieszenie - od 0 do 100 km/h w nieco ponad 11 sekund.

Trzeci dostępny motor benzynowy ma pojemność 1800 cm3. Przy 6000 obr/min osiąga on 125 koni mechanicznych a przy 4200 moment obrotowy 170 Nm. Tak wyposażonemu Seatowi sprint do setki zajmuje 10,4 sekundy a rozpędzanie go kończy się po osiągnięciu równych 200 km/h.

Najlepsze osiągi zapewnia 180-konna wersja 1,8T, o momencie maksymalnym uzyskującym wartość 235 Nm. Maksymalna prędkość tego samochodu wynosi aż 224 kilometry a rozpędzenie go do 100 km/h trwa 7,6 sekundy. W tej odmianie Leon oprócz przedniego napędu wyposażony może być w napęd na wszystkie cztery koła.

Najmocniejszą odmianą Leona jest Cupra 4 napędzana 2,8-litrowym silnikiem V6 o mocy 204 KM. Samochód rozwija prędkość maksymalną 235 km/h i jest najszybszym seryjnie produkowanym autem, jakie w swej 50-letniej historii stworzył Seat. W przypadku tej odmiany stosowany jest wyłącznie napęd na obie osie.

Ofertę zamykają trzy silniki wysokoprężne o pojemnościach skokowych 1900 cm3. Najsłabszy z nich (68 KM i 133 Nm) to SDI wyposażony w pośredni wtrysk paliwa. Dwa pozostałe to jednostki turbodoładowane o mocach 90 i 110 koni mechanicznych oraz momentach 210 i 235 Nm. Na rozpędzenie diesla od zera do setki potrzeba w zależności od jego rodzaju 18,5; 12,8 lub 11,1 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi odpowiednio 162, 180 i 193 kilometry na godzinę.

Wszystko co najlepsze !!!

Ekspert -

greku
 Wysłana - 21 październik 2003 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad ale co z tego że ktoś 20 razy zatarł Carisme ?Przeiceż każdy samochód można szybko skatować, jeśli jest do tego odpowiedni amator rajdowy.
Mój typ to albo Octavia albo Toledo, z przeważaniem na ten drugi, bo jest moim zdaniem ładniejszy, a co do Leona to wydaje mi sie że miała to być jakaś większa fura...a Leon do takich raczej nie należy.

Pomóż dla diabła, a odwdzięczy ci się piekłem

Specjalista -

rafi11
 Wysłana - 21 październik 2003 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

Ja proponuje Honde Accord tą od 98r moze już dostaniesz, Spoko wozik minmum usterek tylko jak sie coś popsuje to części drogie

Rafał
Pozdrawiam

Zmieniony przez - rafi11 w dniu 2003-10-21 13:45:16

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co wybrać za ok. 40tyś uzywanego?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: hyhyhy | Żegnam forum | Przyszlosc dzialu Motoryzacja | Furka ale jaka sogi :-) ?? | Jestem nowy - mam problem | Vtuning design group | Przepisy w Europie. | Gdzie jest motoryzacja???? | Tanie autko | INSOMNIA Kto na tak?? | DeT zostal moderatorem :-) | Gry samochodowe:-) | Akcyza i oplaty | DYLEMAT-co kupić?? | Białe C sportcoupe??? | Noble M12 GTO-3R | Siddhi | owłosione cipki | nagie dzieci | civilization 5 | woodstock 2013 | chrom | erotyczny | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | namiot ns | ciapaty | benzyna diesel | dziun | logistyka wat | makarska | przegrzanie organizmu | zaliczenie | Iphone 5 | 16 lat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.