FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1873 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
co z dolarem?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co z dolarem??"   

GjeEm
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 21:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Miałem ostatnio przyjemność 18 urodziny obchodzić, od wujka z Ameryki dostałem 400 dolarów.Jako że i tak większość pójdzie na prawko to każde 10zl sie liczy. Mam więc problemZaznaczam że się na tym nie znam- stąd takie pytanie. Dzisiaj z tego co widze dolar przekroczył ponownie barierę 3 zl, co powiecie specjaliści? Wymieniać czy jeszcze zaczekać jakiś czas? Z tego co widzę moimi no powiedzmy mało biznesowymi oczkami na wykresach, dolar idzie ostatnio powoli ale w górę. Jakie Rady? Co robić żeby zyskać??Już sprzedać czy czekać aż jeszcze o parę % do góry podskoczy?

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Specjalisci ktorzy potrafia odpowiedziec na twoje pytanie nie siedza na inso tylko w Monako i pukaja panienki z okladki playboya

[http://www.campaignforliberty.com/]

leon10528
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

gdyby to było euro to bym proponował zaczekac do wakacji,poniewaz w wakacje euro zawsze idzie w górę odkąd pamiętam ale z dolarem to nie wiem jak jest

YHYHYHY!

GjeEm
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

ok, to sprzedam i się chwycę za to prawo jazdy. Do wakacji może się wyrobie

soroz3
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe gdzie są Ci którzy dwa lata temu WIEDZIELI NAPEWNO, że dolar będzie szybko wart tyle co nic, bo dodrukowują

Jestem młody, wykształcony, mieszkam w W-WA, głosuje na PO, oglądam TVN i mam trochę kredytu.

Eska
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 16:35       [zgłoszenie naruszenia]

na moje oko dolar bedzie zyskiwal w szczegolnosci do euro. Ale przy takiej ilosci jaka masz chyba nie warto czekac bo i tak duzego zysku z tego nie bedzie a za to prawko zrobisz szybciej

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

co z dolarem??

Warto przeczytać: Ostry cenzor czy naciagacz? | przekwalfikowanie budynku gospodarczego | Uciązliwy sasia - potrzebny prawnik | wypaek odszkodowanie. | Zaświadczenie o niekaralności | wlasna dzialonosc - przewoz osob | Problemy...chcą zlikwidować mój biznes... | ZPCH | Ogłoszenie orzeczenia TK w dzienniku ustaw. | zajecie mienia ruchomego | Tajemnica handlowa ? | pierwsza praca a urlop | mandat | pojecie autonimii sejmu | Bezkarność bydlaków... | otwieram studio tatuazu yes yes yes (chyba?) | przysłowia | przesądy | roksa w niemczech panie | zdradzila | rozwod | samemu | m jak miłość odcinek 1087 | mama siostra opowiadanie erotyczne | wazektomia | Z archiwum x | video | kryzys | jumping | sky | skydiving | fantazje | villain | sex z pieskiem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.