FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1666 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
co z tym wojskiem ??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co z tym wojskiem ???"   

lacoste dr
 Wysłana - 29 sierpień 2006 11:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chodzi mi o to czy biora do woja ludzi z jakas wada wzroku? jak to jest, czy jesli nosisz okulary to nigdy nie pojdziesz do wojska? jak na to patrza, jesli masz minimalna wade to tez? czy musisz miec konkretne -+ dioptri?

Jeden, by wszystkimi rządzić,
Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić
i w ciemności związać! :]

HabaS_Red
 Wysłana - 29 sierpień 2006 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

a ja mam puyanie czy wie ktos kiedy naubor ma byc?pozdr.

Skarbowy
 Wysłana - 29 sierpień 2006 15:29      [zgłoszenie naruszenia]

Aby wada aparatu ocznego uniemożliwiała odbycie zsw musi byc duża i potwierdzona badaniami oraz długotrwałym leczeniem. W innym przypadku pójdziesz. Do obierania kartofli i malowania trawników też są zające potrzebne. [No chyba, ze masz plecy i kasę to nie pójdziesz]

Co do poboru to szukaj info na tej stronie
[http://www.wp.mil.pl/strona.php?idstrona=90]

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

HabaS_Red
 Wysłana - 29 sierpień 2006 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

ok przeczytalem wszytsko.ale mi nie chodzi o komisje bo mam to jush za soba.teraz czekam na bilet i pytanie czy ktos moze wie jak dlugo sie czeka.Badnia specjalistyczne ponad 3 tygodnie temu mialem.jush chcialbym trafic do jednostki a tu czekam i czekam...

Ermac
 Wysłana - 29 sierpień 2006 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

bilet sie dostaje na miejscu w wku odrazu po wezwaniu

Retired moderator of the fallen KFD.

PlayStation 3 Hack - Czyli jak przerobić konsolę PS3.
[ps3-hack.pl]

HabaS_Red
 Wysłana - 31 sierpień 2006 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

jak na miejscu w WKU?na miejscu to dostalemn skierownie na badania specjalistyczne i nic poza tym.Teraz czekam i czekam....a juz chcialbym byc...

Ermac
 Wysłana - 31 sierpień 2006 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Moze nie miales badan wczesniej albo co? Zwykle jak dostaje sie wezwanie to juz po bilecik a nie na jakies badania Ew. miales jakies paragrafy w kategori zdrowia i dlatego cie wyslali

Zmieniony przez - Ermac w dniu 2006-08-31 18:42:09

Retired moderator of the fallen KFD.

PlayStation 3 Hack - Czyli jak przerobić konsolę PS3.
[ps3-hack.pl]

HabaS_Red
 Wysłana - 31 sierpień 2006 18:49       [zgłoszenie naruszenia]

Kategorie zdrowia dostalem A bez zadnego paragrafu.Badania podstawowe mialem juz na komisji a teraz specjalistyczne do jednostek desantowo-szturmowych.i czekam nadal...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

co z tym wojskiem ???

Warto przeczytać: zdrowie | białe krechy na niebie | ważne :PP | szeregowy w wojsku | WSO REKRTUACJA 2009R. | Ognista stal | butyy [irak] | Potrzebuje zdjeć orginalnych odznak CBŚ i Policji. | Ghillie Suit - pomysły | Jest jakaś szansa żeby się dostac do wojska? | Testy na licencję ochrony I-stopnia | Do armi! %-) | Tak się bawi. tak się bawi... Policja -czyli z igły widły | Kabura Walther P99 | Szkoły Policyjne - Impezy... | Co myslicie o amw | grand | obrzydliwe | colineczka | ralph lauren vaughn canvas | fisting | zywy rap | postanowienia noworoczne | agencje pracy | testaviron | kurtka | król dopalaczy | żywy rap | pasja | przepowiednie | jak zrobić stena | agent | ronowicz | czarnulkaaa18 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.