FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5037 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
co ze mna jest? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co ze mna jest?"   

dzik120
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

no wiec tak. nie wiem dlaczego ale mam jakas wewnetrzna blokade przy dziewczynach ktore mi sie podobaja. mialem kilka dziewczyn w zyciu ale w sumie to nigdy nie bylem przy nich soba, normalnie usmiechniety i gadatliwy a przy nich milczalem i w ogole. teraz jest tak samo. podoba mi sie kilka dziewczyn w szkole. jedna dzisiaj siedziala dzisiaj kolo mnie - nawet nie pol metra ode mnie (wiem jestem strasznym frajerem!) i mysle sobie czemu do niej nie zagadasz ale jestes frajerem. no i jestem bo nie zagadalem . nie wiedzialem jak. inna dziewczyna to moja znajoma - kilka razy gadalismy ale nic wiecej. ja i moi koledzy zauwazylismy ze gdy tylko jestem w jej poblizu to sie na mnie caly czas patrzy, i kreci sie kolo mnie przechodzi co chwila itp. podoba mi sie ale nie wiem jak zagadac. co jest ze mna nie tak?? gdy juz mam zagadac to sobie mysle: e tam po co sobie siare robic. wiem ze powinienem porozmawiac normalnie jakbym ja znal juz dlugo, poprostu byc soba. ale nie jestem i nie mam pojecia dlaczego. no i pytanie: co zrobic by poznac ktoras z tych dziewczyn lepiej?? od razu mowie ze neta nie maja wiec nie da rady zagadac przez gg albo nk

ojojoj
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

gg i nk to ch**owy sposób na podrywanie!
ile masz lat?

Woda po kolana po nocnej burzy. Wywiad z powodzianami.
(dziennikarka) Jak myślicie skad wzięło sie tu tyle wody?

dzik120
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

18 za 3 miesiace ;D tylko ze moglbym np na nk cos napisac do niej ze ladne zdjecia czy cos i poprostu zaczac gadac no ale odpada

minirodeo
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

miękkim chvjem robiony, albo ciota

dzik120
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

no jestem ciota skoro tak sie zachowuje wiem o tym no ale chodzi o to co na to poradzic?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Wiecej przebywaj z dziewczynami.
To nie są istoty z innej planetym można z nimi o wielu sprach pogadać.
A Nk czy gg yo jest żałość.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

minirodeo
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz co zrób ?

bądź sobą, inaczej się nie uda
a z ta ciotą żartowałem
i nie zagaduj na gg, czy nk bo to jest dopiero frajerstwo, popatrz lasce głęboko w oczy i zacznij rozmowę, może od jakiegoś kawału etc...

marcin-ek
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

zrób tak , załatw numer , wypij 2 piwa , zadzwon umow sie , wypij przed randką 2 pia i elo

Specjalista -

ojojoj
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

a już myslałam,że gimnazjalista
tak jak mówi Miareczka, nie ma sie co bać, kobiety nie gryzą

Woda po kolana po nocnej burzy. Wywiad z powodzianami.
(dziennikarka) Jak myślicie skad wzięło sie tu tyle wody?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Mozesz zacząć jak jakiejś siotry kumpla, oswoisz sie

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

minirodeo
 Wysłana - 10 grudzień 2008 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

albo od siostry zakonnej, ale one gryzą

Zmieniony przez - minirodeo w dniu 2008-12-10 17:38:02

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co ze mna jest?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Czy uwierzylibyscie w to?? | Za wysokie progi?? | Tracę bądź stracilem najlepszą przyjaciółkę... | dziewczyna na urlopie | Dziewczyna zachęca mnie do ślubu %-) oceńcie sprawe... | Moj los.... | Jak pokazac? | warto walczyć o miłość? | spóźnienia | DRUGA POŁÓWKA POMARAŃCZY ? - bajdy czy prawda? JAK JĄ ZNALEŹĆ? | Walentynki-Prezent!! | Historia stara jak świat | Ktorys raz z rzedu - tym razem inaczej | problemy z dziewczynami | Historia jakich wiele... kto przeżył ten rozumie | Zdradziłem | śmieszne obrazki | cytaty filmowe | pierwsze auto | przeboje weselne | stare polskie | playboy 2018 | mariola soter | imprezowo | wwo | powieści | polskie mp3 | hity | dziewczyna zamyślona | dziewczyna z klasy | nutki mp3 | MAGDA WÓJCIK celebrytki nago | nasza klasa śmieszne | koledzy z wojska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.