FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5882 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
co ze mnie za koles:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "co ze mnie za koles:("   

VidaL
 Wysłana - 4 sierpień 2006 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pierdziele, ale problem.
Jak już się zaczyna robić gorąco to tak jak zrobiłeś ściągasz pasek (bo w końcu trzeba to zrobić), a potem jedziesz z całą resztą. Spodnie, bielizna. Dalej pójdzie z górki. Albo pogadaj z laską czy nie miałaby ochoty wprowadzić Cię w świat seksu (w końcu powiedziałeś, że nie miałes pierwszego razu, więc najtrudniejsze masz za sobą). Żeby to ona poprowadziła itd. Na 90% się zgodzi i poczuje się w jakiś sposób dowartościowana, że może Ci pokazać, co i jak i w ogóle

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 sierpień 2006 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

"i nie wiem jak dalej gadac z panienka" ale co ty chcesz z nia wogole gadac? sex to nie gadanie tylko dzialanie. najlepszym rozwiazaniem bedzie powiedziec jej wprost na co masz aktualnie ochote przy okazji tego raczej nie powinnobyc problemu i natepnego tematu"moj maly padl...". idz na te herbatke ladnie rozbierz laske i dzialaj.

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 4 sierpień 2006 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze troche i na pewno się uda...

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

P4tr1ck
 Wysłana - 4 sierpień 2006 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego ja nie mam takich problemów... <marzyciel>

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

elchuka
 Wysłana - 4 sierpień 2006 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

bo nie masz takich sytuacji ?

Znawca -

P4tr1ck
 Wysłana - 4 sierpień 2006 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

Stała partnerka wyklucza takie sytuacje.

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 4 sierpień 2006 23:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ale ta laska tez walnela zalosnym tekstem "musisz sie nauczyc rozbierac laski " no kuuuuurwa mac. Widac ze nastolatki.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Malevin
 Wysłana - 5 sierpień 2006 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm... ale koles operuje zaawansowana polszczyzna, nie ma co, jak na moje oko wyrwal sie spod klatki po x latach siedzenia z kumplami a teraz nie wie nawet jak z dziewczyna pogadac..

Specjalista -

rolex_18
 Wysłana - 5 sierpień 2006 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

ziomki macie troche racji ja to kozak wsrod kumpli z oski,ale z laska mi bajerke tez umiem wkrecic,tylko ze do pewnego momentu tak jak juz pisalem.w poniedzialek si eszykuje nastepna impreza ,to moze uda mi si ecos wychaczyc.tylko zebym znowu nie spnikowal w ostatnim momencie(ale mysle ze bedzie lipa,odpierdala mi cos i wogole nie wiem co mam dalej robic,jak do panny powiedziec co od niej chcem).np.jak mowie do panienki chodz sie przejdziemy,on asi ezgadza i pyta a co chcesz robic?a ja duren cos wkrecam ze bedzie milo ,chodz zobaczysz i takie duperela(nie wiem jak sprecyzowac wypowiedz).pozdro.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 5 sierpień 2006 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

a nie mozesz poprostu se laski na stale znalezc ? bedziesz ruchal ile bedziesz chcial.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co ze mnie za koles:(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: ZAPRASZAM | co o tym myślicie | Jak sobie z tym poradzic? | prosze o rade | O czym mogę gadać z dziewczyną?? | spoznienie | Dziwny problem... | anoreksja | Ten pierwszy raz.. | O co tu chodzi... | seks po chińsku | Nuda w łóżku ?? Koniec z tym | Witam !! | Dziewczyny czy aplikacja tamponu sprawia wam przyjemność? | A gdyby mężczyźni ....... | 18 lat - Pierwsze raz. | podrywaczek | donatan | ginomen | kazan | randk | crossfit | tattoo | tatuaz | mandat straż miejska | piotrowska | przybylska | paralotnia | katastrofa | paralotnie | -darq13 | darq13 | kredyt | zlydtyk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.