FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5904 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
co ze mnie za koles:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "co ze mnie za koles:("   

elchuka
 Wysłana - 6 sierpień 2006 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

18 lat o niczym nie swiadczy, no ale przeciez dorosły jesteś...

Znawca -

P4tr1ck
 Wysłana - 6 sierpień 2006 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

"ja nie jestem zaden gowniarz bo 18 lat mam"

Zobaczysz żę jak bedziesz miał wiecej to tacy będą dla Ciebie gówniarzami, ale ja nic nie mówie bo sam mam 19

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

elchuka
 Wysłana - 6 sierpień 2006 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

P4tr1ck kolejnosc w hierarchii musi byc

Znawca -

matyldaprj
 Wysłana - 6 sierpień 2006 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego zawsze wszystko rozbija się o tę dorosłość??? To chyba normalne,że każdy w pewnym wieku miał jakieś swoje problemy itp więc nie ma czym się obruszać,że ktoś Ci wytyka brak wiedzy w pewnej dziedzinie ze względu na Twój wiek...

Poza tym to naprawdę bardzo mało dorosłe,odpowiedzialne i męskie,żeby pierwszy raz przeżywac z przypadkową puszczalską w krzakach za imprezą,przemyśl to,aż tak Ci bardzo ciąży to,że prawiczkiem jesteś?Przecież trzeba mieć trochę szacunku do siebie,jak Ty będziesz za kilka lat na to patrzył?Co odpowiesz dziewczynie,w której kiedyś nieuniknione,zakochasz się i ona zapyta Cię o Twój pierwszy raz? Myśl dzisiaj,żeby w przyszłości nie musieć się wstydzić i mówić "a bo żebym to ja wiedział,taki dzieciak wtedy byłem"....

Zmieniony przez - matyldaprj w dniu 2006-08-06 13:19:37

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 6 sierpień 2006 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jak to co powie? Że zaliczył na imprezie.
Wielkie rzeczy...

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

bl4nk_v2.0
 Wysłana - 6 sierpień 2006 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tu czegoś nie rozumiem, kolega z problemem wypowiada się, że jest taki "kozak" a nie potrafi sobie poradzić w zwykłej życiowej sytuacji jaką jest kontakt z drugim człowiekiem. Nawet nie staram się wyobrazić sobie jak ten kolega ma przyszłości poradzić sobie np z rozmową w sprawie pracy. Wejdzie i zamiast "Witam serdecznie" lub "Dzień dobry" powie "Elo ziom, jestem kozak z ośki i nie bardzo idzie mi z pannami bajera po ślinie".

I can't get no sleep....

mały miś
 Wysłana - 6 sierpień 2006 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

Po co mu stała laska ? ma dopiero 18 lat niech korzysta z życia to po pierwsze bo potem to już tylko , po drugie ta panna była też jakaś dziwna , niby taka szpeniara i co? czeka jak kłoda? przypuszczam że ona się bała i też nie wiedziała jak, albo ty (tylko bez urazy), za mocno ją łapałeś za kuciapkę i ją zabolało a to spowodowało niechęc na sex z tobą . Po trzecie jak chcesz zagadać to powiedz panience , ze masz tylko jedno ale za to wielkie marzenie i tylko ona może je urzeczywistnić a jak się spyta co? to powiedz że marzysz o jednej nocy w jej ramionach , tak jak w bajce o pięknej i bestii , ona juz jest cudem a ty zamienisz się w bestię, no a potem to nawet świat moze runąć , zrób do tego maślane oczka i będzie dobrze , a jak do tego kwiatka dorzucisz to...
Działaj nie pękaj

bambochaaa
 Wysłana - 6 sierpień 2006 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

Po co mu stała laska ?
a no po to zeby nabrac doswiadczenia
masz stala partnerke = rozne pozycje, rozne miejsca, ruchasz kiedy chcesz i ile chcesz
druga sprawa to szacunej do samego siebie i do swojego ciala
nie chcialabym miec swojego pierwszego razu ani w krzakach ani na imprezie
w dodatku z zupelnie przypadkowa osoba
potem za kazdym razem spuszczac sie w inna
po co sie ****ic? chyba lepiej np w ciagu miesiaca zaliczyc jedna laske 30 razy niz 30 lasek po jednym razie

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

mały miś
 Wysłana - 6 sierpień 2006 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nie trzeba być w stałym związku żeby zmieniać pozycje, nic nie mówiłem o pierwszym razie w krzakach i daleko mi do tego, nie powiedziałem rownież że ma zmieniać partnerkę co dzień , co do zaliczania lasek to faceci różnią się od kobiet w tym temacie , aczkolwiek i tutaj możnaby duuuużo polemizować , generalnie nie buzuj się tak bo nie ma czym

VLAD.IV
 Wysłana - 6 sierpień 2006 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

A czemu sie chlopaka czepiacie ze jej pasek zacząl rozpinac?
Skoro poszla sie z nim dymac w krzakach, to jest to prosty komunikat, mowiacy ze wszelkie konwenanse, gry wstepne i inne dupolety odpadaja...
Wg mnie, to ta laska jakas dziwna, albo po prostu lubi facetow, ktorzy ją za wlosy wezma i przelecą bez pytania o imie..
autor jest początkujący, wiec pewnie kupe w majty prawie zrobil ze strachu i gadal jakies bzdety...
panna ocenila go jako cipciucia i tyle...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co ze mnie za koles:(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Problem z dziewczyna :( Prosze o pomoc :( | Dziewice - podejscie #x | Zauroczyłem się. Co robić? | Kłótnie | Co jest ważne??? | mieć dziewczyne w klasie | Pytanie do kobiet ? ? ? | WPADKI | Gdy rozkosz staje się koniecznością - artykuł z Onetu | Powody rzucania | szukam nazw lub mp.3 z muzyką do kochania się z dziewczyną... | rozmowy ze swoją dziewczyną.. czemu ? | Miłość to harówka - art. ELLE | Nudny? | tez stac mnie na glupi temat | Doradzcie ! | koncert | trymer | mantalista | wiatrówka | shalala | showup tv podobne | caerki online podobne | caerki online podobne | sex camerki | fm gruop | walka o dominacje | gumez | geje | energy 2000 | golf 3 | sep | elektryk | elektryka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.