FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6812 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
co zrobić żeby dziewczyna ze mną zerwała?? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "co zrobić żeby dziewczyna ze mną zerwała??"   

MostWANTED
 Wysłana - 16 styczeń 2006 16:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.

Mam problem i zarazem pytanko...

Co takiego zrobić żeby dziewczyna ze mną zerwała,ale żeby mnie nie znienawidziła?

mam dziewczyne ktora mnie bardzo kocha,ale moje uczucia do niej wygasly...

znam ja dobrze i wiem ze moze zrobic sobie krzywde,albo podjac inne desperackie kroki jesli z nia bym zerwal.Raz probowalem skonczylo sie prawie jej proba samobujcza.Zupelnie nie wiem co zrobic...

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 16 styczeń 2006 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

Zmienilbym numer telefonu i wyprowadzil do np. dziadkow na miesiac

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Hermin
 Wysłana - 16 styczeń 2006 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

ile macie lat?
moze spróbuj z nią porozmawiac na ten temat,jak sie nie uda to moze rozmowa z jej rodzicami pomoże a jezeli to nic nie da to podstaw jakiegoś kumpla zeby ją "zbałamucił" wtedy Ty będziesz miał spokój a ona innego chłopaka

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 16 styczeń 2006 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja na szczescie nie mialem takiej dziewczyny ale moi koledzy trafiali na takie psychopatki co sie chlastaly albo zazywaly tabletki z powodu niespelnionej milosci. Na takie laski skutkuja tylko radykalne sposoby.

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Mayday1985
 Wysłana - 16 styczeń 2006 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

też tak miałem,wpierw chodzilem do niej najmniej jak było mozna.Pózniej powiedzialem ze potrzebuje czasu zeby przemyslec czy nas zwiazek ma sens.Umotywowałem to tym,że mam mało czasu dla niej i siebie oraz moje uczucie wygasa.Fakt ze miala wtedy smutne dni.Zaproponowalem jej zebysmy zostali na poziomie cos między chłopak-kolega.Odwiedzialem ją czasem ale bez pocałunkow,usciskow itp.Tak zeby tego rozstania nie odczuła a widziala ze jestem czasem przy niej.Ale po jakims czasie znow odrodziła mi sie miłosc.Moze tez masz taki chwiliowy kryzys miłosny.Tak bardzo mi sie odrodziło,że jestem z nią do dziś.Mamy prawie 2 lata.I teraz wiem ze jest mi przeznaczona.Ale jesli wiesz ze nie będziesz ją w stanie pokochac to może lepiej cos wymyslić...

cooqłka
 Wysłana - 16 styczeń 2006 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

"Mamy prawie 2 lata."

Bardzo zgrabnie napisałeś swoją wypowiedź jak na tak młody wiek - niektórzy w tym wieku jeszcze nawet nie mówią

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

fabrice
 Wysłana - 16 styczeń 2006 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz ze jestes gejem, przynajmniej nie przyjdzie jej na mysl, ze znajdziesz/znalazles sobie inna

zacznij ja troszke olewac, ale pisz ze chcialbys sie z nia zobaczyc ale nie mozesz bo babcia jest chora i musisz z nia siedziec, ze wyjezdzasz na wies bo sa żniwa ekhm chyba nie ta pora roku

albo zacznij sie z nią kłócić o byle co, mówic jej ciagle, że sie za kims rozglada, ze flirtuje z innymi, nie pozwol jej nigdzie wychodzic bez Ciebie, staraj sie ja odrywac od kolezanek
takie coś pomaga i odsuwa dziewczyne, ona wtedy czuje sie jak w klatce, uwieziona

powodzenia bo to cieżki przypadek :/ ale zastanow sie nad tym, bo jak pozniej bedziesz zalowac to powrotu moze juz nie byc...

cooqłka
 Wysłana - 16 styczeń 2006 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

Jak tu wpadnie Ysabell to nam wszystkim da popalić za ten cały spisek

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 16 styczeń 2006 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

ona pewnie nam wszystkim wpier***li

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Casusbelli
 Wysłana - 16 styczeń 2006 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

Jakbym mial taka sytuacje to nawet jakby sie miala powiesic to bym nie mial problemu i powiedzial po prostu "cze mala". A jakby sie powiesila to nawet przez chwile bym nie mial wyrzutow sumienia- co to ja jestem pogotowie do kochania ?

Co to ma byc jestes jej niewolnikiem ?
Skoro tobie nie pasuje to widocznie nie jestescie dopasowani (przynajmniej ona do ciebie) i tyle, zwiazek to ma byc ocs fajnego dla 2 strona a nie tak ze ty z laski jestes z nia zeby sie nie pociela...
I w sumie raczej dobrego psychologa potrzebuje a nie faceta.

Specjalista -

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 16 styczeń 2006 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy ma cos takiego, ze sie odkochuje, ale moze warto byloby poczekac a moze przekonasz sie ze ja kochasz...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

co zrobić żeby dziewczyna ze mną zerwała??

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Problem i Zarazem Pytanie do Pań. | NOWY TEMAT! | CO MÓWIĆ A CO NIE :) | Czemu żeby pobzykać trzeba ściemniać że się kocha? | Minetka pomoc | wielkość :P | jak to jest? | Problem. Za wcześnie dochodzę. | do którego roku rośnie penis? | Żele Durex Play | POMOCY Gumka pękła | Pierwszy raz z ' wyzwolona ' kobieta ;) | Sex tradycyjny vs Masturbacja | Stale podrażniony napletek. | problemy hormonalne a ciąża | Pomocy Prosze | moment | laski z nk | pawel | kanady | kanada | inomnia na facebooku | mapa | Wyjazd | jąkanie | james joyce | piekne rude kobiety | two 2013 | dźwięk przy pierwszym | Copper | raphirally | papaj marynarz | programy do robienia bitow | wodzisław | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.