FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2521 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
co zrobić z takim przypadkiem ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "co zrobić z takim przypadkiem ?"   

jumbobambo
 Wysłana - 26 luty 2010 10:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,

Zdecydowałem się napisać ten post na forum, gdyż potrzebuję Waszej pomocy i najzwyczajniej w świecie nie wiem co zrobić z pewną dziewczyną, na której mi zależy.
Od początku... Poznaliśmy się przez jej byłego faceta jakieś 4 lata temu, wtedy jeszcze jej EX którego bardzo kochała, przebywał za granicą, mówiła że bardzo jej na nim zależy, problem w tym że jemu nie zależało i otwarcie powiedział jej że nie chce z nią być. Spotykaliśmy się wtedy, były pocałunki, wpólne spacery, kino itp. Wydaje mi się, że moim kosztem próbowała zapomnieć o byłym. Było fajnie! Problem w tym, że po jakimś czasie przestaliśmy się spotykać. Ona twierdziła, że nie może zapomnieć o swoim byłym i gubi się w tym wszystkim. Pokłóciliśmy się dość mocno, każde z nas poszło w swoją stronę, ja znalazłem sobie dziewczynę, ona nowego chłopaka. Utrzymywaliśmy bardzo rzadki kontakt przez jakieś 2 lata, tylko smsy na Święta, imieniny itp. Byliśmy zajęci. Jakieś pół roku temu dowiedziałem się, że ona jest sama, od tego czasu zaczęła do mnie wydzwaniać, pisać problem w tym że ja nie byłem zainteresowany bo miałem swoją drugą połówkę. Starałem się trzymać ją na dystans.
Wszystko zmieniło się kiedy rozstałem się ze swoją drugą połową, wtedy zaproponowałem spotkanie, spotkaliśmy się kilka razy, coś zaiskrzyło i od tego czasu piszemy i dzwonimy do siebie prawie codziennie. Pocałunki, trzymanie za ręce na porządku dziennym, był też seks. Problem w tym, że kilka tygodni temu zapytałem ją czy ona liczy na coś więcej, powiedziała że chce być ze mną. Byłem po ciężkim związku i poprosiłem czy możemy się jeszcze wstrzymać, że potrzebuję trochę czasu. Nie była zadowolona ale nasze relacje nie uległy zmianie. W dalszym ciągu sptykaliśmy się. Kilka dni temu przyszedł taki moment i stwierdziłem że to jest to, chcę z nią być. Powiedziałem jej co do niej czuję i że zależy mi na tym związku. Byłem pewien że się ucieszy, problem w tym że ona stwierdziła, że chce poczekać jak to wszystko się ułoży i poprosiła aby nasze relacje utrzymywały się na stopie koleżeńskiej.
Pytanie do Was, czy niewinne pocałunki, ciągłe sms-y i telefony nic nie znaczą? Czy takie relacje można nazwać koleżeńskimi? Nie potrafię tego pojąć, nie wiem co robić, czuję że się zaangażowałem a ona chce abym był tylko jej kolegą, przynajmniej na razie. Jak Wy zachowalibyście się w takiej sytuacji?

Evana
 Wysłana - 26 luty 2010 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nie daj się wodzić za nos. Jak nie była pewna, co czujesz, to za Tobą latała, jak jej powiedziałeś, to zaczyna babskie gierki.

Bądź zdecydowany. Wóz, albo przewóz. Albo chce z Tobą być, albo nie. Niech wybiera. Ale nie zaczynaj bawić się w popychadło.

Sam się już przekonałeś, że na jednej dziewczynie życie się nie kończy. Szkoda czasu na niezdecydowane laski.

Ekspert -

Asperger
 Wysłana - 26 luty 2010 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

że masz chłopie zdrowie na takie zabawy w kotka i myszkę. Ja już po pierwszym razie dałbym sobie spokoj...

Specjalista -

wigorrban
 Wysłana - 26 luty 2010 12:00     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

atlanic
 Wysłana - 26 luty 2010 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

widzę że tu za***ista telenowala była. moim zdaniem dziewczyna zastanawia sie teraz czy wejść w ten związek skoro Ty wcześniej nie byłeś pewien, boi ze bedzie jedna z wielu, boi sie zranienia i zastanawia sie czy to ma sens. co mozesz zrobić. musisz ja do siebie przekonać. skoro pisze do Ciebie sms-y spotykacie sie i był seks to znak ze jej zależy. z tego co widze dziweczyna jest sentymentalna, i sprawy sercowe nei spływają po niej jak po kaczce (przykladem jest sytuacja z jej eks) jeśli był seks to musi wiązac z Tobą silną więz!!! jesli sadzisz ze to jest to, to musisz koniecznie ja do siebie przekonać, starać się, prawić komplementy itp. przez jakiś czas a potem kup kwiaty idz do niej i powiedz ze chcesz z nia być i powiedz co do niej czujesz ! moze ona jest ta kobieta ktorej szukasz ! wiec nie unosi sie honorem tylko zawalcz o nią... ale przed tym wszystkim zastanow sie czego naprawde chcesz zeby jej nie zranić

SmyczaNS
 Wysłana - 26 luty 2010 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

^

FU
 Wysłana - 26 luty 2010 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

^^

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Znawca -

wicius
 Wysłana - 8 marzec 2010 01:55      [zgłoszenie naruszenia]

"Byłem po ciężkim związku i poprosiłem czy możemy się jeszcze wstrzymać, że potrzebuję trochę czasu. Nie była zadowolona ale nasze relacje nie uległy zmianie"

"Powiedziałem jej co do niej czuję i że zależy mi na tym związku. Byłem pewien że się ucieszy, problem w tym że ona stwierdziła, że chce poczekać jak to wszystko się ułoży i poprosiła aby nasze relacje utrzymywały się na stopie koleżeńskiej"

miazga. Kvrwa, jaką narość trzeba mieć na oczach, żeby nie wyczaić standardowej babskiej gierki? Powroty, telenowele... Ludzie, wyiebcie Pana Talewizora, bo myślenie na prawdę zeszło na dalszą metę. Co to znaczy potrzebuję czasu? Na co kvrwa? Ok, dla mnie jako faceta na przemyślenie też potrzeba czasu (no tak z pół mine... uty), więc zakładam że kobiecie starczą dwie. Gierki są dla Księżniczek z imprezy w remizie ew. dla panien z Wielkiego Miasta (które na boku doją kvtacha lepiej niż PGRówki krowę). Jeden i drugi typ wart jest jedynie olania.

Chyba, że powiedziała "Kocham Cię, dla mnie jesteś fajny chcę się dla Ciebie podłożyć cobyś siadał na mnie jak na młodej czereśni i orał dla mnie jak john deere" wtedy pomasuj i jakoś będzie %)

Może ty wypjerdolisz do Palestyny, tu jest POLSKA tu się czci POLSKICH BOGÓW a nie ŻYDOWSKICH .
Stawiaj sobie krzyże na Golgocie zdrajco, żydowski sekciarzu
my tutaj wierzymy w Światowida, Peruna i Swaroga, a nie w tego twojego Yahwe obrzezanego. %)
//by kukułek

Znawca -

Tomek Duży
 Wysłana - 8 marzec 2010 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

Atlantic genialne! To jest to!
I jeszcze kup futro z norek i drogą biżuterię. Przeproś za swoje wcześniejsze niezdecydowanie i powiedz żeby się nie spieszyła- czekałeś przecież tak długo to jeszcze trochę czasu nie zaszkodzi.
I że będziesz zaszczycony kiedy taka wyjątkowa kobieta jak ona zgodzi się poświęcić swój czas dla tak niegodnego jej majestatu faceta...
A gdyby jeszcze się wahała to masz wzorzec jak ją zdobyć:

A teraz dawać sogi zdemoralizowane skuhwysyny

Methos
 Wysłana - 8 marzec 2010 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Zostałes zaklasyfikowany jako miś przyjaciel.

za duzo sobie obiecywałes po tym co sie działo.

duzo za duzo.

Chciałes czegoś wiecej, ona nie.

Podświadomie nadal czeka na swojego mysia pysia, który bedzie ja grzał w zimną noc, a którym ty nigdy nie bedziesz!!

Zaakceptuj.

Takich akcji są tysiące.

Ekspert -

sokzrurka
 Wysłana - 8 marzec 2010 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

po***ałem tematy

Zmieniony przez - sokzrurka w dniu 2010-03-08 12:47:10

chcesz więcej - płać więcej

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

co zrobić z takim przypadkiem ?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Moja dziewczyna i jej Przyjaciołka | Walka o zwiazek... | Jak odzyskac eks? | Strach kobiety przed nowym zwiazkiem | Granice moralności | Głupi powód nie? | Jak mu powiedzieć że chce czegoś powazniejszego?! | Partnerka kumpla ze studniówki... | Partnerstwo w zwiazku czyli rzecz najwazniejsza | Jak zagadac do nieznajomej dziewczyny | Pocieszalnia vol. 9 | ale sie wp.ier.do.liłem to szok... | problem z dziewczyną w klasie | dlaczego jej nie zależy ? | wybór partnerkipartnera | za bardzo mi zalezy | muzyka do treningu | DOC | 2,5 Dimetoksy 4 chloroamfetamina | 4 aco dmt | nagie dziewczyny | dziewczyny | girl | 66procent | 66 procent | wsowl 2013 | wsowl | pierwsza praca | lodzo | karima adebibe | olulu | femdom | domina | yaris | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.