FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2118 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
colitis ulcerosa 
[powiadom znajomego]    
Autor "colitis ulcerosa"   

Nindżor
hipochondryk
 Wysłana - 7 wrzesień 2007 21:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

WItajcie - to jest chyba mój pierwszy post w tym dziale, chociaż długo już sie w nim zaczytuję i doszedłem do wniosku że skoro jest tu tyle mądrych osóbek ( no dobra dosyć tego słodzenia ) to może warto spróbować : a mianowicie: mam 19 lat i od ponad roku choruję na colitis ulcerosa ( wrzodziejące zapalenie jelita grubego ) jako że jest to choroba o której lekarze niewiele wiedzą - nie wiadomo na 100 % jaka jest przyczyna tej choroby i wiadomo że stres bardzo ją pogarsza - chciałbym sie zapytać co wiecie o tej chorobie i jak mogę zminimalizować jej objawy ... z leków biore salazopiryne EN 6 tabletek dziennie ( od maja do lipca brałem tez encorton bo było ze mną bardzo źle ) z natury jestem pesymistą :( nie wiem co jeszcze mógłbym napisać - w razie czego pytajcie - bede śledził ten wątek dosyć uważnie bo sprawa jest dosyć poważna - przynajmniej dla mnie :) pozdrawiam

F0rest
 Wysłana - 9 wrzesień 2007 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

zacznij zabawe w swiadome snienie

........

[pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadomy_sen]

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

mavii
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 20:15       [zgłoszenie naruszenia]

zły dział

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

colitis ulcerosa

Warto przeczytać: Co trzeba zrobić zeby stać się prawdziwym ateista? | Dlaczego nie chce? | Objadanie się | Prokrastynacja | 11 przykazanie- nie wal... | Mój chłopak stracił matkę- jak mam mu pomóc?? | poczucie humoru | Oneironautyka- mój artykuł :) | [DOKUMENT] Ewolucja czy stworzenie? | Mobilizacja do nauki. | Ci fanatyczni ateiści (z racjonalisty.pl) | świadomosc ponad czasem? | dobry człowiek | [ART] Ateizm, czyli urojona wizja człowieka | Biblia | pamiec | 1939 alternatywa | opowiadania erotyczne dziadek wnuczka | amatorskie sex filmy polakow | opowiadania erotyczne malolaty | ssc | 42 razy | OPOWIADANIA nastolatki | shadowline | panna z dziećmi | ryzyko | planowana wpadka | sabotaż prezerwatyw | przebjane prezerwatyw | jak uszkodzć prezerwatywe | torował | ewa sonnet ines cudna | iza | wasze nudesy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.