FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2126 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
colitis ulcerosa 
[powiadom znajomego]    
Autor "colitis ulcerosa"   

Nindżor
hipochondryk
 Wysłana - 7 wrzesień 2007 21:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

WItajcie - to jest chyba mój pierwszy post w tym dziale, chociaż długo już sie w nim zaczytuję i doszedłem do wniosku że skoro jest tu tyle mądrych osóbek ( no dobra dosyć tego słodzenia ) to może warto spróbować : a mianowicie: mam 19 lat i od ponad roku choruję na colitis ulcerosa ( wrzodziejące zapalenie jelita grubego ) jako że jest to choroba o której lekarze niewiele wiedzą - nie wiadomo na 100 % jaka jest przyczyna tej choroby i wiadomo że stres bardzo ją pogarsza - chciałbym sie zapytać co wiecie o tej chorobie i jak mogę zminimalizować jej objawy ... z leków biore salazopiryne EN 6 tabletek dziennie ( od maja do lipca brałem tez encorton bo było ze mną bardzo źle ) z natury jestem pesymistą :( nie wiem co jeszcze mógłbym napisać - w razie czego pytajcie - bede śledził ten wątek dosyć uważnie bo sprawa jest dosyć poważna - przynajmniej dla mnie :) pozdrawiam

F0rest
 Wysłana - 9 wrzesień 2007 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

zacznij zabawe w swiadome snienie

........

[pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadomy_sen]

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

mavii
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 20:15       [zgłoszenie naruszenia]

zły dział

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

colitis ulcerosa

Warto przeczytać: Co to jest objawienie nadprzyrodzone | Ankieta. Nie, nie będzie typowa. | Jak to wyjaśnić? | O myśleniu, rozsądku i bezmyślności słów kilka | Sokółka - cud eucharystyczny ? | Kościół ma chwalić Boga i nic więcej. | Ćwiczenie umiejętności poznawczych | medytacja | Jak nauczyc sie dystansu do samego siebie ? | chwile załamania... ;/ | Biedni krwawie Bogaci | Spiski | Kościół - samozwańcze sumienie świata | Czy niewidomi od urodzenia widzą w snach? | Dawanie i branie- co jest "większym szczęściem"? | Pytanie ? Psychologia | maciej8222 | nill555 | showup fotki | związki | mieszkanie | nerwusek19 | Squzi | wach kliczko | sprężyna | fryzury | dresy | biofeedback | illy25 | illy26 | jaja jądra kręcenie wora | jaja jądra | kręcenie wora | wora | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.