FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12686 razy ¬

ROZRYWKA | Poprawiamy naturę
crossfit - ktoś? 
[powiadom znajomego]    
Autor "crossfit - ktoś?"   

ammi
 Wysłana - 3 sierpień 2013 19:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siemanko,
trenuje ktos z was tutaj crossfit? wiem ze wiekszosc tutaj raczej uprawia kulturystyke takze co sadzicie o crossficie? ja uprawiam od roku i nie wyobrazam sobie trenowac czegos innego a trenowalem 2 lata mma i sie przezucilem. Wlasnie skonczyly sie mistrzostwa swiata w crossficie - niesamowite zachary, wykonywali tyle i tak hardkorowe treningi w przeciagu 3 dni. Jak nie wiecie zbytnio o co chodzi to obczajcie filmiki

i na koniec zwycieza i najwiekszy kocur jaki istnieje

INSOMNIA
 Wysłana - 3 sierpień 2013 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

dobre dziki.Ktoś miał łeb w reeboku żeby zebrać tą koncepcję do kupy,opatentować nazwę i trzepać kasiorę,bo same ćwiczenia jako takie już od dawna przecież funkcjonowały w treningu sportowym

ohayo
 Wysłana - 3 sierpień 2013 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

Jak na dobrej rozgrzewce / treningu wytrzymałościowym na macie.

Za***ista sprawa, siłka się chowa.

Zadne pieniadze nie wynagrodza rodzicom blamazu, gdy syn ujawnia sie jako informatyk.

Znawca -

ammi
 Wysłana - 3 sierpień 2013 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

no ja nie wyobrazam sobie zeby chodzic teraz na silke i robic 6 serii uginania bicepsa... masakra
ohayo jednak nie porownywalbym crossfitu do maty, tymbardziej rozgrzewki to jest wedlug mnie inny wysilek niz w walce. Powiem ci ze chodzilem 2 lata na mma i to w 2 roku do grupy gdzie juz chodzily osoby ktore jezdzily na zawody non stop, czyli treningi byly maksymalnie zajezdzace ale jednak crossfit wniosl mnie na jeszcze wyzsz level zajechania szczegolnie zawody(mowie o treningach zeby nie bylo bo nigdy nie walczylem w klatce i jednak wysilek sie rozni).
crossfit poszedl juz strasznie do przodu nie wyobrazam sobie co moga wymyslic na nastepny rok, jak np teraz byl taki wod(workout) do zrobienia:

10 rund:
25m basen
3muscleup
25m basen

Zmieniony przez - ammi w dniu 2013-08-03 21:44:33

OLcia w-w
 Wysłana - 3 sierpień 2013 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

ja

to je na piču .

ohayo
 Wysłana - 4 sierpień 2013 08:06      [zgłoszenie naruszenia]

Co sekcja to obyczaj.

U mnie na sekcji trener wymyśla dużo różnych fajnych rzeczy, cały czas jest urozmaicenie, mikrocykle wytrzymałościowe, szybkościowe itp, naprawdę nie można narzekać.
I większość takich ćwiczeń z tych filmików robimy regularnie lub mniej regularnie. I jest też bardzo dużo innych , które nawet być może nie mają nazwy a dają nieźle w kość.

Walka też nie jest zła, jak nie patrzeć to cały czas interwały.. No i nie ma monotonii..

Zmieniony przez - ohayo w dniu 2013-08-04 08:08:42

Zadne pieniadze nie wynagrodza rodzicom blamazu, gdy syn ujawnia sie jako informatyk.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 sierpień 2013 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko ok, tylko dołożyc całkowanie z odpowiednia waga punktowa, tak zeby znowu calosci nie wygrał Hawking i bedzie grecki ideał ciała i rozumu.

ammi
 Wysłana - 4 sierpień 2013 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

olcia jakie miasto? cwiczysz normalnie w boxie?
ohayo cos w tym jest - moze trafiles na za***ista sekcje ale u mnie np byly tylko interwaly i stacje typowo pod mma..
a jezeli chodzi o roznice miedzy mma a crossfitem to chodzi mi o to ze mma jest po prostu interwalowo-wytrzymalosciowe i wlasciwie na tym sie konczy, natomiast crossfit to polaczenie cwiczen silowych gimnastycznych i wytrzymalosciowych i jest roznica miedzy samym zmeczeniem wytrzymalosciowym po 15min sparingu a zrobieniem treningu crossfitowego skladajacego sie z biegania, rwania, podciagania, kettle i thrusters... p[rzy czyms takim treningu jestes wypruty wytrzymalosciowo i silowo, cale cialo zajechane na maksa. Tu jest roznica bo pod mma da sie tak przygotowac ze mozesz przejsc przez walke tak ze nie bedziesz zajechany co widac po wielu zawodnikach w ufc (np edgar) za to w crossficie zawsze bedziesz zajechany na najwyzszym poziomie te dziki ktorzy sa najlepsi na swiecie po takim treningu sa zawsze wyczerpani i umieraja..
Ale zazdroszcze ci sekcji ty chyba z wwy jestes nie?, chodzisz moze do s4 do jocza? bo tam stworzyli taki crossfit-mma..

Zmieniony przez - ammi w dniu 2013-08-04 19:33:53

INSOMNIA
 Wysłana - 4 sierpień 2013 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

Tak serio to moda przejdzie jak Reebok przestanie w promocje kase pompowac.
Dyscyplina to zadna, a jak cos jest do wszystkiego to wiadomo, ze do dupy.
Z takiego crossfitowca to ani fighter, ani silacz, ani inny wioslarz. Tez nie taki piekny jak fitness czy kulturysta, wiec watpie by ktos za dymanie owocow im placil.
Daje max kilka lat, moda zniknie jak jogging czy aerobik.

Moderat
 Wysłana - 4 sierpień 2013 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

na tych zawodach są testy antydopingowe?

INSOMNIA
 Wysłana - 4 sierpień 2013 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Powaznie pytasz o zawody, ktore polegaja na spalaniu miesni, a zawodnicy wygladaja jak Mr. Olympia z lat 70?

Bo jak tak, to albo nie ma, albo jak wszedzie przeprowadza je Maciek z Klanu.

Crossfit moze trzymac dopoki Janusze beda wierzyly, ze od tego latania po stacjach beda wygladali jak ich trener z poklutym dupskiem. Jak ten mit upadnie, to wszyscy poza kobietami i grubasami wroca do starych stacjonarnych metod z ograniczeniem katabolizmu, bo tak naprawde 99% cwiczacych, cwiczy zeby wygladac, ze niby sa wysportowani.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2013-08-04 19:48:35

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

crossfit - ktoś?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7