FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 40297 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | HYDEPARK
cwiczenia na penisa 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "cwiczenia na penisa"   
 
INSOMNIA
 Wysłana - 7 maj 2002 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

zobaczcie w szatni tam jest opisany trening
powaga w moim poście

Pozdrawiam wszystkich

Znawca -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 7 maj 2002 09:16      [zgłoszenie naruszenia]

hyhy powaga ale chyba najlepiej trenowac freda przezjego napinanie i wydluzanie czyli chlopaki co tydzien obowiazkowo stowa w reke i na panienki idzie
a takie treningi to chyba kazdy lubi bo przyjemne z pozytecznym
a najlepiej miec dziewczyne ktora dobrze daje
jak ktos nie mam to idzcie na jakies stronki dla nie wyzytych lasek i poszukajcie a wasz trening bedzie przynosil dobre efekty

Znawca -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 7 maj 2002 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

znalazł w i-necie Rufio44
mata, czytajta i ćwiczta

Pozdrawiam wszystkich

Znawca -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 7 maj 2002 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

Witaj! Jeżeli jesteś niezadowolony z rozmiaru swojego penisa, to jest to miejsce dla ciebie. Dzięki opisanym tu ćwiczeniom będziesz mógł z łatwością pozbyć się swoich seksualnych kompleksów. Sam jesteś w stanie wydłużyć swojego penisa, zwiększyć jego obwód, powiększyć wielkość główki i wzmocnić erekcję przy zachowaniu pełnej kontroli. To nie bajka, powiększenie penisa jest możliwe. Nie stanie się to natychmiast, ale trwałe zmiany zaczną być widoczne już po kilku dniach. Po każdym ćwiczeni penis jest powiększony przez jakiś czas, poczym powraca do poprzednich rozmiarów. Jednak takie krótkotrwałe zmiany stymulują stały, powolny wzrost, zauważalny w dłuższym okresie czasu. Twój penis będzie dłuższy, grubszy, twardszy i prostszy. Ćwiczenia, które są tutaj opisane nie są skomplikowane ani czasochłonne. Zostały one zebrane z wielu zachodnich stron poświęconych tej tematyce. Przetłumaczyłem je dla własnych potrzeb, ale teraz, gdy przekonałem się o ich skuteczności postanowiłem podzielić się mini. Na początek proponuje ćwiczenia podstawowe. Kolejne będą dodawane stopniowo wraz z rozbudową witryny. Zapraszam do lektury, ćwiczeń i ponownych odwiedzin.


--------------------------------------------------------------------------------

Ostrzeżenie

Wszystkie opisane tu ćwiczenia są bezpieczne, pod warunkiem, że będą wykonywane właściwie. Dlatego przed przystąpieniem do ćwiczenia upewnij się, że rozumiesz wszystko dokładnie. Nie są to porady medyczne, lecz tylko informacja o ćwiczeniach, które wykonuje wiele osób. Każdy jednak powinien wykonywać je stosownie do własnych możliwości. W związku z tym nie odpowiadam za jakiekolwiek straty, szkody i dolegliwości, spowodowane pośrednio lub bezpośrednio przez informację lub ich brak, lub używanie lub niewłaściwe używanie metod i technik tu opisanych. Jeżeli masz wątpliwości, czy możesz wykonywać te ćwiczenia, proponuję, abyś poradził się lekarza (urologa). Aby nie zrobić sobie krzywdy, pamiętaj o delikatności tego ważnego organu. Unikaj gwałtownych i zbyt silnych ruchów. Nie sprawiaj sobie bólu. Jeżeli odczóważ dyskomfort zrezygnuj z ćwiczenia, lub przemyśl ponownie swoje działanie.


--------------------------------------------------------------------------------

Jak działają naturalne metody powiększania penisa?

W sieci wiele jest stron spółek, które sprzedają różne metody powiększania penisa. Począwszy od pomp próżniowych, przez różne urządzenia rozciągające, a kończąc na "cudownych" pigułkach i maściach. Nabyć można również zestawy ćwiczeń, które opisane są niżej całkowicie za darmo. Ćwiczenia te w naturalny sposób powiększają penisa.

Główną częścią penisa jest tkanka gąbczasta (Corpora Cavernosa). Gdy podniecamy się mózg kieruje do niej krew, która napełniając przestrzenie tkanki powoduje jej powiększanie (erekcję). Głównym celem ćwiczeń jest powiększenie ilości krwi napływającej do penisa, stymulując w ten sposób systematyczne powiększanie rozmiaru tkanki gąbczastej. Osiąga się to poprzez ruchy przypominające "dojenie" lub "pompowanie". Oczywiście jest wiele różnych metod i technik powiększenia prącia, niektóre działają tylko na wydłużanie, inne na poszerzanie penisa, a są i takie, które powiększają penisa we wszystkich kierunkach.


--------------------------------------------------------------------------------

Zanim zaczniesz

Zmierz się. Aby widzieć wyniki ćwiczeń zanotuj sobie rozmiary twojego penisa. Dzięki temu będziesz w stanie precyzyjnie określić rezultaty, jakie osiągnąłeś. Potrzebna będzie linijka do zmierzenia długości i centymetr krawiecki do pomiaru obwodu (można też użyć sznurka i zmierzyć jego długość). Mierząc długość przyłóż linijkę do penisa od góry opierając ją o kość łonową (lub tylko dotykając skóry przy podstawie penisa), a następnie odczytać wartość w miejscu, gdzie kończy się żołądź. Obwód penisa natomiast możemy zmierzyć w jego najszerszym miejscu, lub mierząc w dwóch punktach: w połowie długości trzonu penisa i obwód żołędzi. Pomiarów tych należy dokonać dwukrotnie, gdy penis jest sflaczały i podczas pełnej erekcji, ponieważ zmiany wielkości będą następować w obu stanach, gdy penis wisi i stoi.

Rób notatki. Prowadź notatnik, w którym oprócz początkowych wymiarów będziesz notował wyniki pomiarów okresowych. Pomiary te możesz wykonywać nawet codziennie, ale najlepiej jest robić je, co tydzień lub, co miesiąc. Po takich okresach wyniki są lepiej widoczne. Takie postępowanie pozwoli na obserwację, jak liczby zwiększają się stopniowo. Notuj również, jakie ćwiczenia wykonujesz, kiedy i w jakiej ilości. Pozwoli ci to na ocenę ich skuteczności.

Wyznacz sobie realny cel. Posiadanie większego penisa ma zalety takie jak: większa wiara w siebie i poczucie własnej wartości, lepszy, atrakcyjniejszy wygląd dla kobiet i lepsze pobudzanie pochwy. Niestety ma to i wady, ponieważ jeżeli będzie za duży niektóre kobiety mogą odmawiać stosunków. Będziesz nim powodować ból. Dlatego wyznacz sobie na początek rozsądny cel, którym może być uzyskanie około 2-4 cm przyrostu długości. Jeżeli to nie starczy możesz kontynuować dalsze ćwiczenia przez dłuższy okres.

Bądź cierpliwy. Podstawą jest konsekwencja i wytrwałość. Możesz powiększyć penisa, jeżeli zaangażujesz się i będziesz wykonywał właściwie techniki, regularnie, codziennie przez pewien okres. Minimalna ilość czasu, jaką powinieneś poświęcić to około 3-6 miesięcy. Taka rozpiętość czasowa związana jest z indywidualnymi predyspozycjami organizmu. Wyniki będą pojawiać się systematycznie już po kilku dniach ćwiczeń.

Wyposażenie. Jedyną rzeczą, potrzebną do ćwiczeń jest środek smarujący. Zapobiegnie on, optarcią i ułatwi wykonywanie ćwiczeń. Może to być dowolny środek nawilżający, taki jak: wazelina, olejek do masażu, lub jakiś krem. Przed ćwiczeniem nasmaruj dobrze dłonie i penisa.


--------------------------------------------------------------------------------

Rozgrzewka

Najlepszą formą rozgrzewki jest Gorący Kompres. Nie jest to ćwiczenie na powiększenie, lecz zabieg, który powinieneś wykonywać przed każdym treningiem. Pomaga rozszerzyć naczynia i tkanki, oraz zwiększa dopływ dotlenionej krwi do penisa. Podnosi to znacznie efektywność następnych ćwiczeń.

Rozgrzewkę można wykonać na kilka sposobów:

Owiń penisa małym ręcznikiem lub ścierką zamoczoną w gorącej wodzie.
W wannie lub pod prysznicem puść strumień wody prosto na penisa.
Wymocz się w gorącej kąpieli
We wszystkich tych sposobach chodzi o to, aby zwiększając temperaturę pobudzić krążenie krwi. Pamiętaj, aby zawsze sprawdzić, czy woda nie jest za gorąca, aby się nie poparzyć. Utrzymuj ogrzewanie penisa przez 5-10 minut. W tym czasie poszerzą się tkanki penisa i napłynie więcej krwi. Po takiej rozgrzewce penis powinien mieć różową barwę i być nieznacznie nadymany.


--------------------------------------------------------------------------------

Jelq

Technika Jelq (Dojenie penisa) jest podstawowym narzędziem powiększania penisa. Jest to starożytna Arabska metoda. Ojcowie uczyli tej techniki swoich synów, gdy ci osiągali wiek młodzieńczy (około 13-17 lat). Młodzi ludzie wykonywali ją codziennie przynajmniej przez 30 minut. Po kilku latach uzyskiwali wspaniałe rezultaty.

Istnieje wiele modyfikacji tej techniki. Teraz przedstawię opis podstawowego wariantu w klasycznej formie.

Technika Jelq:

Ćwiczenie to należy wykonywać półwyprostowanym penisie. Zacznij od nałożenia preparatu smarującego na dłonie i penisa.
Chwyć penisa od góry zaciskając jedynie kciuk i palec wskazujący w okrąg. Pozostałe palce powinny być wyprostowane, ponieważ nie są potrzebne w ćwiczeniu. Chwyt od góry pozwala na objęcie penisa kciukiem i palcem wskazującym jak najbliżej podstawy, tusz przy podbrzuszu.
Zaciśnij łagodnie uścisk i przesuwaj dłoń w kierunku głowy penisa. Taki ruch przypominający dojenie powoduje przesuwanie krwi i rozciąganie prącia.
Gdy zaciśniętymi palcami dotrzesz do głowy penisa, zatrzymaj ruch (nie najeżdżaj na żołądź). Chwyć przy podstawie drugą dłonią w ten sam sposób i puść dłoń znajdującą się przy głowie. Teraz wykonaj dojenie drugą ręką.
Powtarzaj dojenia przez przynajmniej 30 minut. Nie spiesz się, każdy ruch wzdłuż penisa powinien trwać około 1-3 sekund.
Jeżeli dostaniesz pełnej erekcji lub poczujesz ochotę na wytrysk, zatrzymaj się i poczekaj, aż erekcja trochę opadnie. Wówczas kontynuuj ćwiczenie.
UWAGA: Podczas ćwiczenia używaj umiarkowanego chwytu. Zbyt mocny nacisk może powodować potłuczenie lub przerywanie powierzchownych naczyń krwionośnych. Jeżeli po skończeniu masz czerwone krosty lub kropki to masz zbyt ciasny chwyt. Nie są to jednak poważne uszkodzenia, po 24-48 godzinach goją się i możesz ponownie ćwiczyć.

Ćwiczenie to najlepiej wykonywać 5-7 razy w tygodniu przez przynajmniej 30 minut. Na początku można zacząć od 15 minut i codziennie zwiększać intensywność. Po tygodniu możesz już ćwiczyć przez 30 minut.

To ćwiczenie pompuje więcej krwi do corpora cavernosa (tkanka gąbczasta penisa). Co po pewnym czasie powoduje powiększenie penisa. Po każdej sesji Jelq, przez pewien czas będziesz miał napompowanego penisa marzeń.


--------------------------------------------------------------------------------

Rozciąganie

Poprzednie ćwiczenie powiększa napływ krwi do penisa. To natomiast pomaga wydłużyć tkanki penisa. Systematyczne stosowanie pozwala wydłużyć penisa po pewnym czasie.

Technika:

Podczas tego ćwiczenia penis powinien być w sflaczałym stanie, ewentualnie półtwardy.
Chwyć głowę penisa kciukiem i pierwszymi trzema palcami nachwytem, średni palec powinien obejmować penisa dookoła poniżej jego głowy.
Łagodnie i powoli rozciągaj penisa. Tak, aby nie powodować bólu lub niewygody. Powinieneś czuć lekkie rozciąganie przy podstawie i na środku penisa. Trzymaj rozciągnięcie przez 15-30 sekund. Następnie puść i powtórz rozciąganie kilkakrotnie.
Po rozciąganiu wstrząśnij penisem i uderzaj kilka razy żołędzią o nogę, aby przywrócić krążenie krwi do głowy (tam gdzie trzymałeś).
Ćwiczenie to powinno być wykonywane codziennie, a najlepiej kilka razy dziennie. Ponieważ nie jest wymagane smarowanie, ćwiczenie można wykonywać przy każdej okazji, np. po oddawaniu moczu, po kąpieli, pod prysznicem, przed udaniem się na spoczynek i po przebudzeniu.

Jeżeli podczas wykonywania ćwiczenia dostaniesz erekcji, przerwij i kontynuuj po ustąpieniu erekcji.

Jest to bardzo efektywne ćwiczenie, po którym będziesz widział, że sflaczały penis jest powiększony i dłuższy. Mimo, że ogromne natychmiastowe zyski są tymczasowe, w ciągu kolejnych dni będziesz zauważał małe przyrosty wielkości.

Możesz modyfikować to ćwiczenie poprzez rozciąganie w różne strony: w lewo, w prawo, do góry i na dół.


--------------------------------------------------------------------------------

PC mięsień

PC (pubbocoxygennus) to mięsień położony dookoła kości łonowej i prostaty. Aby go zlokalizować możesz wykonać dwie próby:

Podczas pełnej erekcji spróbuj poruszać penisem. Używasz do tego mięśnia PC.
Podczas oddawania moczu zatrzymuj dopływ moczu. Właśnie za pomocą PC.
Dla ułatwienia dodam, że starożytni Taoiści nazywali ćwiczenia tego mięśnia "zaciskaniem odbytnicy" (zwierasz swoją odbytnicę, kiedy napinasz mięsień). Podczas tych prób możesz wyczuć mięsień palcami dotykając obszaru pomiędzy odbytem i moszną.

Ćwiczenie tego mięśnia nie powiększa penisa. Jednak zapewnia nieprawdopodobną kontrolę nad wytryskiem. Wzrasta również ilość i intensywność wytrysku. Pozwala też utrzymywać erekcje jak długo chcesz. Poprzez codzienne ćwiczenia możesz również pomóc swojej prostacie.

PC klamry:

Klamry to podstawowe ćwiczenie na mięsień PC. Polega na napinaniu i rozluźnianiu mięśnia. Zacznij z zestawem 30 powtórzeń i zwiększaj do 100 lub więcej. Twój mięsień PC goi się szybko i każdego ranka będziesz budzić się z twardym i wyprostowanym penisem! Najlepiej wykonuj, co najmniej 300 PC Klamer codziennie do końca życia.

Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać jednej długiej serii, możesz wykonać kilka mniejszych serii przedzielonych odpoczynkiem. Mogą to być np. trzy serie po 30 klamer z przerwami po 30 sekund.

Długie ściśnięcie:

Po rozgrzaniu klamrami dobrze jest wykonać kilka długich ściśnień. Napręż mięsień PC najmocniej jak możesz i trzymaj licząc do 20. Następnie puść i odpocznij 30 sekund. Powtórz to 5 razy. Po miesiącu takich ćwiczeń powinieneś być w stanie ścisnąć i trzymać kilka minut. Ostatecznym celem jest dojście do 10 zestawów z trzymaniem przez 2 minuty. To może wydawać się dużo, ale poczekaj, aż zobaczysz rezultaty. Będziesz rujnował pokój, kiedy wytryśniesz!

Możesz ćwiczyć mięsień PC zawsze i wszędzie, gdy stoisz np. na czerwonym świetle przed przejściem dla pieszym. Możesz to robić podczas jazdy samochodem. Ćwicz swój mięsień PC przy każdej okazji!!!


--------------------------------------------------------------------------------

Ćwiczenie Taoistyczne

Następne ćwiczenie jest starożytną techniką Taoistyczną. Służy ono kształtowaniu głowy penisa i daje twardsze wyprostowanie. Technika ta nadaje penisowi kształt grzyba, powiększając jego głowę. Polepsza to wygląd penisa i zwiększa skale doznań partnerki podczas stosunku.

Przerabianie penisa:

Doprowadź penisa do pełnej erekcji.
Chwyć trzon penisa podchwytem.
Ściśnij mocno, ale nie boleśnie.
Utrzymuj uścisk przez kilka sekund i puść. Podczas trzymania możesz również przesuwać lekko rękę w stronę głowy, pchając tam krew. Tak jak podczas dojenia. Powinieneś widzieć jak głowa rozszerza się.
Powtarzaj uścisk i trzymanie przez 2-3 minuty.

--------------------------------------------------------------------------------

Co możesz zrobić jeszcze?

Uporządkuj swoje włosy łonowe. Zbyt obwite owłosienie powoduje optyczne pomniejszenie penisa. Szczególnie skrócenie włosów przy podstawie penisa odkrywa go i ukazuje w całej długości.

Ćwicz! Jak wiadomo tłuste ciało wygląda mało atrakcyjnie i niezdrowo, a wiszące sadło sprawia, że penis wygląda na mniejszego. W skrajnych przypadkach sam właściciel ma kłopoty by go dostrzec.Pozdrawiam wszystkich

Znawca -
 
efit
 Wysłana - 7 maj 2002 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

marjusz co tu mówić poprostu SOOG
a ja no cóż jde ćwiczyć
szkoda że nie ma takich specjalnych miejsc gdzie można to ćwiczyć tzn. spacjanie wyszkolonych pani
oczywiści bardzo ładnych i sprawnych hehhehe...
dobre..

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

 
INSOMNIA
 Wysłana - 7 maj 2002 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

hehe dobre,troche sie usmialem czytajac to,ale dobre - SOG 4U

Pozdrawiam

Znawca -
 
Seewy
 Wysłana - 7 maj 2002 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

No nieeeeee, do***..... z tym postem. Oczywiscie SOG.

Ekspert -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 7 maj 2002 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

Chcesz mieć dużego i grubego?
Wal se konia 5 razy dziennierocketman!

Znawca -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 7 maj 2002 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie no pięć to za malo moze 7 razy dziennie to urosnie duzy i gruby.....hehehehe
dobre zdjecia...

Znawca -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 7 maj 2002 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

jak mówią stare przysłowia:
"Chcesz być zwinny jak atleta, rób codziennie masarz fleta"
"Chcesz mieć zęby jak kryształy, pij codzienie mnleko z pały"
:)))

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

cwiczenia na penisa

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
Warto przeczytać: klimatyzator | Najwieksze klamstwo świata | Lot samolotem a burza | Reklamy adidasa - Pełne wersje! | poszłem, tam pisało | PILNE | Potrzebuje WINRAR 2.9 - PILNE | Kogo najbardziej lubisz z Insomni? | latynoskie rytmy%-) | WTF | Jarosław Kaczyński premierem? | Komentarze z mundialu (Śmieszne wypowiedzi) | urodzila dziecko w wieku 9 lat | GG z radiem | Benedykt XVI w Hiszpanii | Rodzice. | staszic | creepypasta | Marzia Gaggioli | odryuch gardłowy | httpwwwyoutubecomwatchv=pRXlotr PpQ | kononowicz | maz | 00259007733193028487 | taake a chance | studenci | cygan | bambuko12 | łucja wąsowska | pogrzebowy | psx | siostra | mama | cudowna kraina | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0