FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2333 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
część praktyczna pracy magisterskiej - brak pomyslu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "część praktyczna pracy magisterskiej - brak pomyslu"   

Kaczka360
 Wysłana - 29 czerwiec 2008 12:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam problem z dokonczeniem mojej pracy mgr. Temat brzmi: Wykorzystanie akcji w finansowaniu rozwoju przedsiębiorstw. napisalam juz 2 rozdzialy teoretyczne, pierwszy o kierunkach rozwoju przedsiębiorstw, strategiach itp a drugi o akcjach i ich emisji. Teraz pora na czesc empiryczna a ja juz trzeci miesiac stoje w martwym punkcie. Nie mam pomyslu:( chcialabym uniknac ankiet, wywiadow i wszystkiego co sie wiaze z chodzeniem po firmach i upraszaniem sie o jakies materialy. Wolalabym raczej bazowac na danych internetowych tylko ze nawet nie moge zaczac niczego szukac bo nie wiem co mi bedzie potrzebne. Moze jakis mądry czlowiek mi poradzi, podsunie pomysl. Cokolwiek... prosze

StoPRO
 Wysłana - 29 czerwiec 2008 12:54       [zgłoszenie naruszenia]

tylko z internetu ciezko bedzie, moze jakies fotki + dane statystyczne najwiekszych przedsiebiorstw pozbierasz - przed emisja i po + jakis wywiad najlepiej, w ostatecznosci mozesz sciagnac ze strony i podac zrodlo.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

część praktyczna pracy magisterskiej - brak pomyslu

Warto przeczytać: pobicie... a raczej bójka | zaswiadczenie | Stypendium | zmiana wlasciciela samochodu... | Żle wpisany numer konta | Pensja minimalna w 2008 -> 1126 zł ??? | SKŁADKA ZUS DLA SPÓŁKI | okres próbny | umowa zlecenie | Lokalna sprzedaz samochodow w USA | Konto w banku ? | Prosze O Pomoc | Subprime sie ryplo- idioci czy co ? | browarek w garazu, mozna? | kupilem auto... co teraz? | pozyczka | 3 wojna światowa | zabawki | Gosia_p | strony na | kody do pilotów uniwersalnych | yrwin_18 | jak wygląda twój pulpit | omlet | Paul mccartney | aimar | kurs | ogród | deski | pułapce przyjaciela | dziewczyna kolegi | trening bez nog | viverna | cela | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.