FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6443 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
czas 100% stwierdzenia ciazy 
[powiadom znajomego]    
Autor "czas 100% stwierdzenia ciazy"   

sobih
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 23:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

byc moze temat byl juz poruszany i pewnie zaraz slonce_m go skasuje, ale moze ktos na szybko bedzie mogl mi odpowiedziec po jakim czasie od "felernego" stosunku lekarz ginekolog moze stwierdzic ciaze???
pzdr :).

Dorris
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co sie orientuje, a sama bylam ostatnioo w podobnej sytuacji.. ginekolog potrafi wyczuc, ze macica jest powiekszona po okolo miesiacu od zapłodnienia..

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

rybcio
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

Możesz już teścik ciążowy sobie zapodać, on ci już pokaże

Szczyt depresji - myśleć o samobójstwie w czasie masturbacji

Specjalista -

sobih
 Wysłana - 6 kwiecień 2006 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

czy jest jakies badanie poza testem, ktore moze to potwierdzic po ok tygodniu???

sytuacja jest dosc zagmatwana i nie chce jej opowiadac na forum. nie chce dac sie wkrecic, to wszystko. potrzebuje konkretnych informacji zeby nie dac sobie kitu wcisnac .

Dorris
 Wysłana - 7 kwiecień 2006 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

mozesz sobioe zrobic badanie krwi lub moczu.. daje mniej wiecej taką sama pewnosc co test.. czyli ponad 99%, no ale jest wykonane przez lekarza, wiec nie ma miejsca na błedy..

Dorris
 Wysłana - 7 kwiecień 2006 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

z tym ze w tak wczesnym okresie to może wyjsc błedny wynik.. poniewaz miedzy stosunkiem a zapłodnieniem moze minąć nawet pare dni (plemnik w sprzyjających warunkach moze przetrwac nawet 5 dni w pochwie) tak wiec mysle do dopiero koło 2 tygodnia najlepiej zrobic pierwszy test czy badanie krwi..

szyme_k1
 Wysłana - 7 kwiecień 2006 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

Wtracajac i nie zasmiecajac forum tematem ktory pewnie byl juz poruszany setki razy chcialbym zadac pytanie - odrazu mowie ze nie znalazlem nic w wyszukiwarce byc moze nie umiem szukac..
Zaczeslismy z dziewczyna wspolzyc niby bylo wszystko dobrze ale - moja kobieta dostala okres 3 dni wczesniej i mowi ze jest on jakis dziwny , inny niz zawsze mniej obfity , mniej bolesny i ogulnie inaczej, dziwnie sie czuje.. Czy to moze byc ciaza? Dostala okres ale jest jakis inny i o 3 dni za szybko boje sie o to ze jest w ciazy, ale jest wogule taka mozliwosc ? Zrobi test jak jej sie okres skonczy ale czy to mozliwe? Moze to wina hormonow, moze zmienia sie cos w jej organizmie dlatego taka dziwna miesiaczka? Pierwszy raz byl miesiac temu i miala juz jeden troche spuznony ale normalny okres. Przynajmniej na czas az jej sie okres skonczy bede troszke spokojniejszy ...

Pozdrawiam czekam na odp...

Zmieniony przez - szyme_k1 w dniu 2006-04-07 00:17:08

Dorris
 Wysłana - 7 kwiecień 2006 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz.. pytanie tylko czy sie zabiezpieczaliście.. no bo jesli nie.. to nie dziwie sie, ze teraz tak sie stresujecie.. no ale moim zdaniem gorzej by bylo gdyby okres sie spóźniał.. wiec moim zdaniem.. to nie ciąza.. no ale fakt, ze przez pierwsze mięsiące ciązy kobieta może mieć krwawienia.. wiec dla świetego spokoju niech zrobi test..

szyme_k1
 Wysłana - 7 kwiecień 2006 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiscie zabezpieczylismy sie prezerwatywa zapomnialem dodac a i jeszcze jeden + to byly jej nieplodne dni ... ale i tak bardzo sie denerwuje :(

Zmieniony przez - szyme_k1 w dniu 2006-04-07 00:22:25

Dorris
 Wysłana - 7 kwiecień 2006 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

wiem z autopsji, ze uspokajanie nic nie daje.. ja dzis zrobilam test bo okres spóźniał mi sie 6 dni.. i strasznie sie denerwowałam, no ale na szczescie wyszło po naszemu:) tak wiec mimo wszystko postaraj sie nie marwtic, no a juz szczególnie przy swojej kobiecie.. nie wytzrymałabym ostatnich dni, gdyby nie to, ze mój kochany wciąz był dobrej mysli.. tak wiec postaraj sie spokojnie zazhowywac przy swojej kobiecie i podtrzymywac ja na duchu.. powodzenia..:)

Duralas
 Wysłana - 7 kwiecień 2006 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

O Boze..

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czas 100% stwierdzenia ciazy

Strony: 1 2