FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1114 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
czek 
[powiadom znajomego]    
Autor "czek"   

dziwakson
Dziwak
 Wysłana - 2 czerwiec 2007 19:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam wszystkich
mam pytanko czy na czeku musi widniec nazwisko osoby ktora pieniadze odbiera czy moze byc tylko ''cash'' czyli gotowka czyli innaczej pytajac czy musze podawac jakies swoje dane korzystajac z czeku?
pozdrawiam
dziwax_

Zmieniony przez - dziwakson w dniu 2007-06-02 19:31:33

BF3

johny_d
 Wysłana - 3 czerwiec 2007 02:31      [zgłoszenie naruszenia]

czek klasyczny jest na okaziciela, wiec nie ma żadnych danych odbiorcy, chyba na czeku turystycznym trzeba złożyć podpis a przy odbiorze kasy go potwierdzić

dziwakson
Dziwak
 Wysłana - 3 czerwiec 2007 19:48       [zgłoszenie naruszenia]

wie ktos moze cos jeszcze a najlepiej to bym prywatniej z kims kto moglby mi pomoc pogadal a i zaznaczam ze nie chodzi o bank w polsce(czek tak samo)

Zmieniony przez - dziwakson w dniu 2007-06-03 19:48:56

BF3

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

czek

Warto przeczytać: Sprzedaz e-booków | wezwanie do poboru pomocy | Pomoc z umowa | zakup auta/motocykla -co, jak gdzie?? | problem z Orange - rozwiązanie umowy | Rozlazły mnie się buty | małe pytanko | zwrotu podatku | Pirackie płyty czy legal??? | Pobity po imprezie - co robic? | Podanie! Jak ma wyglądać? | Podatki | Cło... | myjnia | Jaki fundusz inwestycyjny zrownowazony | Ciekawa sprawa ALLEGRO | petite video 123 xxx | petite video tokyo xxx | petite video tylko xxx | karma | prawo karmy | karmy | petite video tokyo xxx | pierwszy raz z dziewczyna | asics | Audi c5 | petite video 123 xxx | aszy | borys | mercurial | białoruś | counter | uliana senyszyn ukraina | grudka na powiece | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.