FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3102 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
czekac czy dzialac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czekac czy dzialac?"   

nakedbike
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

chodze z nia juz 2 miesiace, znamy sie na wylot, 3 lata razem z nia sie uczylem. przez nastepne 2 lata naprawde sie poznalismy, nie mam z nia jakichs tematow tabu czy cos w tym stylu... no i jako ze ona w tym roku ma mature to musi troche wiecej czasu na nauke poswiecac. w wakacje spotykalismy sie prawie codziennie, ale nadeszla ta ******lona szkola... i tylko weekendy, mieszkamy 10km od siebie, z tym ze ja ucze sie w innym miescie a ona w innym. ja w zasadzie nie znam jej szkolnych znajomych a ona moich;-% no i teraz pojawia sie brak czasu i takie tam... i sie zaczelo w ten weekend;/ ojca ma ok normalne podejscie do zycia, tylko ze chlop pracuje sezonowo i nie ma go teraz w domu, a matka ze jej tylko faceci w glowie a ma mature w tym roku;-% w sobote po poludniu jak mi powiedziala przyjechal do niej kolega z klasy i przywiozl roze bez zapowiedzi itd. powiedziala dla mnie to ze wie ze jej ufam, i ze to nic nie znaczy itp. wieczorem probowalem sie do niej dodzwonic, pisalem. wylaczyla tel, dzwonilem z 50 razy;] przez 3h do ok 24. ok 1 dostalem smsa"juz jestem, nie wiem co sie ze mna dzieje ostatnio" rano probowalem sie dodzwonic i tel wylaczony, jakos przed poludniem opisala to co sie dzialo i ze wtedy do niej starsza ze faceci w glowie itd... ze lepiej zebym sie u niej na chacie przez jakis czas nie pokazywal. ale spotkalismy sie po poludniu, siedzielismy na lawce, wyplakala mi sie w ramionach i ze jaki ja jestem cudowny, ze ona mnie rani, ze jak ja moge z nia byc, ze takim potworem jest;] powiedziala ze musi sie zastanowic nad wszystkim i wszystkimi, za ma cholerny mentlik w glowie, ze nie wie co chce robic w zyciu, ze nie ma jasno okreslonego celu, ogolnie dol... potem ze potrzebuje troche czasu, musi sie odciac od ludzi na jakis czas, wszystko przemyslec. i ze jesli mamy byc razem to bedziemy, ale ona potrzebuje czasu... ja traktuje to powaznie, ona zdaje mi sie ze tez;-% jestem z nia, kocham i nie chce tego zmieniac. teraz odciela sie od swiata.

tu pojawia sie moje pytanie: poczekac az sama sie odezwie i liczyc na to ze bedzie jak dawniej, czy zaczac cos dzialac w jej kierunku, a jesli juz to co robic?

p.s. znam to forum nie od dzis, wertuje je juz ze 3 lata, i nie piszcie "olej suke" czy cos w tym stylu bo potrzebuje jakiejs rady...

Zmieniony przez - nakedbike w dniu 2008-09-29 16:37:52

...refleksje...

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Rada jest jedna, daj sobie spokój bo laska Cię spławia<yes>

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

YoungBuck
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

ma cholerny mentlik w glowie, ze nie wie co chce robic w zyciu, ze nie ma jasno okreslonego celu, ogolnie dol... potem ze potrzebuje troche czasu,

wiem z autopsji, ze jezeli tak sie tlumaczy, to raczej nic z tego nie bedzie. standardowy tekst i wkreta...jezeli chcialaby zeby bylo cos miedzy Toba a nia to napewno by tak nie 'spiewala'. mozesz sprobowac, ale jakiegos sukcesu nie wroze. jak dla mnie to jestes dla niej zwyklym przyjacielem

- co tam u ciebie ryju ?
- aaa znowu mnie jakis frajer zagonił
- a to kórwa pjerdolona !!

WiemTo
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Rada będzie na końcu.
Twoja kobieta/była robi Cie chvja bezczelnie i ewidentnie.

Po co chcesz walczyć o kogoś takiego?

Rada: Zostaw ją(w sumie to ona Cie zostawia)

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

neewbie
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

wyplakala mi sie w ramionach i ze jaki ja jestem cudowny, ze ona mnie rani, ze jak ja moge z nia byc, ze takim potworem jest;] powiedziala ze musi sie zastanowic nad wszystkim i wszystkimi, za ma cholerny mentlik w glowie, ze nie wie co chce robic w zyciu, ze nie ma jasno okreslonego celu, ogolnie dol..

Niemal książkowy przykład zachowania po znalezieniu innego %)

Zmieniony przez - neewbie w dniu 2008-09-29 16:43:58

aaa
KUKUK !!!!!!!

Znawca -

Adiva85
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

ak laska mowi ze nie wie co sie z nia dzieje to znaczy ze juz Cie nie kocha. Zacznij byc dla niej zimnym draniem, jak nie podziała to ma Cie gdzies

Viverna
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

nakedbike - przykro mi, zle potwierdze tyko to co miareczka i wiem to napisali.

teksty o metliku,potrzebie przemyslenia i odciecia sie to typowa zagrywka pt. odpepiam cie, ale po malu, zebys nie cierpial, bo nie mam odwagi powiedziec,ze jestem zainteresowana kims innym.

czyli niestety albo i stety dla ciebie - poczatek konca...

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

nakedbike
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

****a... czemu ta milosc to takie po***ane uczucie

tez mi to tak wyglada...

...refleksje...

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety tak już jest.
Takie historie zawsze kończą się unhappy endem
Młody jesteś poznasz następną

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

nakedbike
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

jesli to ma jakis znaczenie, jest jedynaczka;] a ja rodzenstwo mam...

...refleksje...

INSOMNIA
 Wysłana - 29 wrzesień 2008 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

Nie krecisz jej juz, poprostu.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czekac czy dzialac?

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Metoda na kolesi? | geje | Utracone Zaufanie | Kobiety wiedza, czego chca | Spotkanie koleżeńskie i załamka | Nastoletni problem.... | :( duzu trabel trabel | jak poderwać?? | Straciłem milosc swojego zycia... | Gubię się już :/ | Zasmucona... | Dziewczyna z Brazylii | Już nic z tego nie rozumiem. | przydupas - przyjaciel? | pytanie (savoir vivre?) | Pierwszy pocałunek/ Lizanie ;/ Kurde pomozcie - | kieszonkowcy | kieszonkowiec | predrag | naga | kursy | intercyza | snowboard | cannes | zazdrość | balony vol1 | lesinelle | kępka | sonia | kaim ewa | kurtka skórzana | komedia | jak stiunigować pokój | marihuana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.