FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5017 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
czemu płone 
[powiadom znajomego]    
Autor "czemu płone"   

rojber12
 Wysłana - 4 lipiec 2016 23:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, od razu powiem ze nie brałem sterydów, ale objawy mam jak na konkretnym cyk;u min, cały plone az skora mnie parzy, nadciśnienie retencja wody, agresja , strach ,lek, brak potrzeby snu i jedzenia, , mogę nie spac 4 doby pod rząd i nie jesc, wymioty zołcia, rozwolnienia zołcia, ,jakbym był podlaczony obcekj , energii, , albo mi przekazono energie albo energia ta zmienila mi funkcjonowanie ciala , , moja watroba produkuje nonstop za dużo zołci, , ja chce spokoju tylko, a mam cos odwrotnego, ,, , i jak na ironie mam bardzo slabba strukturę tkanek, wszystkich tkanek, żeby mi się krusza, ale energia i i goraraco, cieplo mi rozsadza, aby przezyc musze kilka razy dziennie wchodzić na kilka min do wanny z lodem, jak na ironie uspokaja mnie kofeina i wapno, i nie nie jestem wariatem bo wariatów nie ma!
czy był ktoś z was w podobnym stanie może

shineonyou
 Wysłana - 5 lipiec 2016 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

idz do psychiatry
natychmiast!!!
na przedwczoraj

m,,m

rojber12
 Wysłana - 6 lipiec 2016 05:27      [zgłoszenie naruszenia]

kurcze od wczoraj po napisaniu tych postów jeszcze gorzej się czuje, jakby ktoś zaczal cos majstrowac bez mojej wiedzy i woli,prosze tego tez nie robic bo nie będę wiedział co się dzieje a jeśli ktoś cos robil to proszę to cofnac bo będę cały głupi nie wiedzac co się dzieje!, a może to zatrucie? bo brzuch boli mnie i zolc sie cofa do przełyku, dodatkowo cos jakby mi w glowie wybuchlo i czuje się nieswojo od wczoraj jeszcze bardziej

rojber12
 Wysłana - 7 lipiec 2016 05:33      [zgłoszenie naruszenia]

a może to od tego wybuchu w glowie przedwczoraj, może to był jakiś mikro wylew czy cos , bo zle widze i slysze od tego czasu, albo cos mi zalega gdzies
kurcze dretwieja mi tez od przedwczoraj konczyny, mrowienie czuje, jestem caly jakby napuchnięty, obrzęki się pojawiają, nie mogę się zmeczyc, wypalić nawet wielogodzinnym treningiem aerobowym, który zawsze mi pomagal się uspokoić i zrelaksować, , to wszystkie jeszcze gorsze rzeczy zaczely się dziac gdy napisałem te posty, wiec nie wiem czy ktoś bez kontaktu ze mna nie prubowal czegos robic na odleglosc , musze mieć pewność ze to nie to.bo nie wiem co się dzieje z moim ciałem i energią , mam tez lodowate stopy ! jakby ktoś przesunal te objawy za bardzo w druga strone.

T_E_O
 Wysłana - 7 lipiec 2016 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

czemu płone

Pewnie dotarło do Ciebie, że przepłaciłeś za budowę ścianki

IwanIV
 Wysłana - 7 lipiec 2016 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

wiec nie wiem czy ktoś bez kontaktu ze mna nie prubowal czegos robic na odleglosc , musze mieć pewność

To ja dotchnąłem monitora bo chciałem cie uleczyc. Nie pomogło?

blublaty
 Wysłana - 7 lipiec 2016 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy ktoś przeniósł ten temat tutaj, ale powinien on być w dziale zdrowie.

ciś typie

bobik90
 Wysłana - 8 lipiec 2016 07:54      [zgłoszenie naruszenia]

Rojber polecam szybką wizytę u lekarza.

shineonyou
 Wysłana - 9 lipiec 2016 08:07      [zgłoszenie naruszenia]

Na tym forum zanim ktoś ci pomoże
Zgnoja cie. Dobiją i na szczęście jeszcze
Dadzą bana na drogę

m,,m

shineonyou
 Wysłana - 9 lipiec 2016 13:56      [zgłoszenie naruszenia]