FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6059 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
czemu sie panna boi orgazmu??????? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czemu sie panna boi orgazmu???????"   

NIKOwawa
 Wysłana - 3 marzec 2005 23:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

odnosze wrazaenie ze moja panna boi sie przezyc orgazm zawsze jak jest blisko to wstrzymuje sie...nie kumam tego..moze jakas kobietka mi to wytlumaczyc czym to jes spowodowane??

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 3 marzec 2005 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Tego jeszcze nie bylo slyszalem o tym ze laski dochodza za wczesnie, albo wogole nie moga, ale o takich ktore sie przed tym "bronia"

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

NIKOwawa
 Wysłana - 3 marzec 2005 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

no powaga jak cos z nia robie albo jej krece smiglo albo wale minetke to jak widze ze juz dochodzi to ona zawsze jakos sie wykreci..ja nie kumam tego czy moze dla panny wystarczy sam stodunek a orgazm jest mniej istotny..gdzies tak chyba jest w jakiejs daleko wschodniej kulturze ze nie liczy sie orgazm tylko sam stosnekja to nie wiem:-]

butt3rfly
 Wysłana - 3 marzec 2005 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

pHi... Moze ma tzw. kobiecy wytrysk i sie wstydzi albo moze boi sie ze za bardzo sie zapomni i przestanie nad soba panowac ? Nie wiem nie wiem...

Zmieniony przez - butt3rfly w dniu 2005-03-03 23:22:25

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 3 marzec 2005 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Co Ty orgaz dla laski jest tak samo wazny jak dla kolesia, nie wiem moze sie wstydzi nic ninnego nie przychodzi mi do glowy.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

kroffka
 Wysłana - 3 marzec 2005 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

Czytalem kiedys taki tekst gdzie laska opisywala swój stosunek podczas którego facet robil jej minete i kiedy dochodzila nie wytrzymala i pierdła mu prosto w twarz... moze twoja kobieta tez to czytala i boi sie podobnego finału?

A moze robi tak eby z czystym sumieniem moc ci doprawiac rogi przed kolezankami i gadac jaki to jestes cienki bo od kiedy z toba jest to jeszcze orgazmu nie miala

Zmieniony przez - kroffka w dniu 2005-03-03 23:29:47

Zmieniony przez - kroffka w dniu 2005-03-03 23:31:39

Remi-Thor
 Wysłana - 4 marzec 2005 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

Kroofka nie wiem skąd się zjawiłeś, ale wymiatasz tekstami sogus!

A co do pytania, to chyba faktycznie boi się że przestanie nad sobą panować i zacznie naprzykład jęczeć z rozkoszy.

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Znawca -

michal611
 Wysłana - 4 marzec 2005 00:43      [zgłoszenie naruszenia]

krowa chyba ci sie cos pomylilo... bo doprawiac rogi to ona raczej mu przed kolezankami nie moze

a co do tematu... boi sie szczytowania z obawy prykania%)

"walet" - real

NIKOwawa
 Wysłana - 4 marzec 2005 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

moze macie rasje ze sie wstydzi...ale ona do wsytdliwych nie nalezy...no ale jak z nia gadalem to przede mna byla z kolesiem 3 lata i powiedziala ze tylko 2 razy w tym czasie przezyla orgazm..myslem na poczatku ze po prostu nalezy do tych co trudno je doprowadzic ale teraz widze ze to nie dlatego.. tez czytalem o tym jak pannie koles minetke walil a ta mu baka w twarz puscila i on uciekl i pytala sie na jakims forum co ma zrobic

shineonyou
 Wysłana - 4 marzec 2005 14:02      [zgłoszenie naruszenia]

"jak widze ze juz dochodzi to ona zawsze jakos sie wykreci"
po czym doznajesz ze juz dochodzi?
a moze juz dawno doszla i chce przerwy?
czasami mozna ukryc orgazm, albo go udawac, albo to albo tamto
spytaj sie jej poprostu co jest grane
u mnie moze widac tylko jeden, a zdazylam juz miec 3
rozumiesz?

Zmieniony przez - shineonyou w dniu 2005-03-04 14:02:30

m,,m

ferry
 Wysłana - 4 marzec 2005 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co piszesz że wcześniej była dłużej z kolesiem i też nie dochodziła wynika, że ona prawdopodobnie ma jakieś bloki w psychice. Są kobiety, co mają trudności w osiągnięciu orgazmu, niektóre nie potrafią dojść przez stosunek a jedynie mają łechtaczkowy. Wydaje mi się, że być może możesz ją z tego wydobyć, ale musiałbyś uzbroić się w cierpliwość, porozmawiać z nią i wspólnie stopniowo musielibyście próbować na spokojnie oswoić ją z dochodzeniem. Czytałem, że orgazm u kobiet nie jest reakcją wrodzoną jak u mężczyzn, a wyuczoną, byc może Twoja kobieta nie wykształciła odpowiednich nawyków i stąd te problemy.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czemu sie panna boi orgazmu???????

Strony: 1 2