FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3511 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
czemu tak luzno? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czemu tak luzno?"   

bardota..
 Wysłana - 7 lipiec 2005 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

to byl twoj pierwszy raz...ona miala okres....straciles dziewictwo z babka ktora miala okres....buhhahahahahahahah

Ludzie narzekają na starość,nie potrafią docenić że mogą poznać każdy etap

czanymotyl
 Wysłana - 7 lipiec 2005 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

zapamięta sobie te chwile

%-)

Specjalista -

matrix10
 Wysłana - 9 lipiec 2005 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

deziki za odpowierdzi. Ja mam 19 lat. Fakt przyzwyczailem sie do roczaki bo robie to co drugi trzeci dzien od 1 gim. mzoe dlatego.. z drugiej strony ona ma dopiero 17 lat. dwa miechy temu byla dziewica. Yrtaz jej nei wierzechco tak mowi, bo powiedzial ze bral piguli i sie jej jz skonczyly.. a wiec dlaczego niby wcvzesnie jbrala piglki skoro nic nei robila? co do moejego penisa todlugosc i grubosc sa oki. co do krwi to bylo duzo. miala krew jzu zanim wszedelm. Ale pwoiedzila ze neiwiedziaq ze bedzie dzis miec i lepiej nic nei robic. Sprobowalismy ale po czasie przerwalismy bo ylo za duzo krwi. Mowilaze podobno przerwealem jej blone, ale dla mnei to sciema, bo krew byla wczesniej a ona nei dawala zadnych oznak bolu itp. Czekamy teraz az sie skonczy okres zeby powtorzyc :)

matrix10
 Wysłana - 9 lipiec 2005 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

fakt.. chyba to ta reka i moj jest juz malo czuly :. Od 5 lat minimum raz w tygodniu to robilem. W sumie to ona dobrze czula. Opowiadala o tym jaka byla roznica z kondonem i potem gdy bylismy chwile bez a mi bylo trudno rozronic czy naprawde jestem w srodku czy poza!!

BankoPL
 Wysłana - 9 lipiec 2005 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

A moze wogole nie zamoczyles. Tylko gdzies tam twoj maly wszedl, moze miedzy scisniete nogi albo co. Dokladnie widziales i czules jak go wkladales, albo jak ona Ci pomagala? Moim zdanienem wcale nie trafiles. ****ek ot tak sam do dziury nie trafia, trza mu pomoc nakierowac reka.

ferry
 Wysłana - 9 lipiec 2005 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

jak sztywny to czasem i sam trafia, choć to zależy od pozycji

Ekspert -

matrix10
 Wysłana - 9 lipiec 2005 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

nie na pweno bylem w srodku bo ak na mnie siedzial to wtedy fakt bylo troche ciasneij ale jednak za malo i widzialem przeciez ..

Haldo
 Wysłana - 9 lipiec 2005 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

wielorodówka
Ty hamie!!!

a życie sie kręci powyżej 4 tysięcy...

Daer
 Wysłana - 9 lipiec 2005 14:01       [zgłoszenie naruszenia]

Przywyczaj się, a nauczysz się cieszyć Ja czasem też tak mam, ale to dlatego, że masaże różne lubię i czasem trudno mi dojść bez - no i czynnik "jak najdłużej, by Jej było jak najprzyjemniej", wtedy się nieco zamykasz na doznania. Ale to czasem, więc żaden problem
Rozluźnij się, nie myśl o niczym innym, nie masturbuj się, a zobaczysz różnicę na pewno.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czemu tak luzno?

Strony: 1 2 3