FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3971 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.



ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Zdrowie
czerwona twarz 
[powiadom znajomego]    
Autor "czerwona twarz"   
 
kesal
 Wysłana - 1 listopad 2008 11:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam.mam problem.używałem kremów przeciwtrądzikowych ktore tak wypaliły mi twarz, iż mam całą czerwoną.czy jest jakiś sposób na normalny koloryt skóry?
obecnie używam pharmaceris albucim-maxima

 
se6astian
 Wysłana - 1 listopad 2008 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

moja siostra coś podobnego kiedyś przeżywała
...widocznie spotkała ją kara
w każdym bądź razie najlepiej jest odstawić te wszystkie chemikalia na jakiś czas albo poszukać innych (może na te masz jakieś uczulenie?)...
nazw nie podam bo się w tym nie orientuje ani trochę

 
MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 1 listopad 2008 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko w swoim czasie... miałeś jakaś kurację, albo coś? Jeśli tak to kiedy zakończyłeś?
Kremy, na bazie kwasów?... Robiłeś to pod okiem dermatologa?

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-11-01 13:10:28
_______________________________
 
"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Specjalista -
 
kesal
 Wysłana - 1 listopad 2008 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

kremy mialem od dermatologa.a on powiedzial ze ta twarz to nic i nie wnikac bo juz tak bedzie.a ten pharmaceris to bez recepty

 
MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 1 listopad 2008 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedy skończyłeś ich używać?
Powinieneś poczekać, skóra może dochodzić do siebie nawet ponad pół roku.

Pharmaceris, dziwne to, nigdy o nim nie słyszałem, z tego co czytam na internecie to ludzie właśnie się skarżą na takie skutki jak u Ciebie.

Ja tam używam od około roku żelu i kremu PHYSIOGEL ( do mycia twarzy, a nie do walki z trądzikiem/przebarwieniami )[http://www.physiogel.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=13&Itemid=14] i zdaje swój egzamin, a kremów i żelów wypróbowałem kiedyś całe mnóstwo.


kremów przeciwtrądzikowych

Masz jeszcze trądzik i używasz ich, żeby go zwalczyć, czy już zwalczyłeś go i pozostaje czerwona skóra/przebarwienia?

BTW. Takimi kremami nie pozbędziesz się trądziku, tak samo jak przebarwień. Pic na wodę foto montaż.

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-11-01 16:01:13
_______________________________
 
"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Specjalista -
 
kesal
 Wysłana - 1 listopad 2008 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

ja od roku nie używam juz kremów na trądzik bo juz mi przeszło.tylko czasem jakis 1 wyskoczy.
a ten pharmaceris jest własnie od tego by wybielic.bo dalej jest czerwona

 
KaSjAnA
 Wysłana - 10 listopad 2008 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

czerwona twoja jest twarz czy rumiana?

Zmieniony przez - KaSjAnA w dniu 2008-11-10 17:53:22
_______________________________
 
------>>>>>
Miłość zaczyna się wtedy,
kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje....

 
kesal
 Wysłana - 11 listopad 2008 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

tak mozna powiedziec ze czerwona bo nie tylko policzki a cała

 
finezyjna
 Wysłana - 15 listopad 2008 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

a próbowałeś kremu Penaten? u mnie złagodził podrażnienia na twarzy i trądzik troszke także

 
Jenny19
 Wysłana - 15 listopad 2008 19:55       [zgłoszenie naruszenia]

Physiogel też mogę polecić,ogólnie każdy dobry krem nawilżający to podstawa po leczeniu dermatologicznym,które zawsze wysusza i podrażnia skórę.
_______________________________
 
Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich.

[http://www.fundacja-ast.pl]
[http://www.ttb.anashar.net/index.php?id=start]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]



 
Przegląd tygodnia

czerwona twarz

Warto przeczytać: NOWA EKIPA ZDROWIA | ból po skurczu mięśnia 2 dzień? | Dziwne kłucie w barku | budowa palca | PUCHAR DONA 15.12.09 | wrazliwa na temperature skóra twarzy | Choroba lotnicza | Konflikt serologiczny | Ciemne plamki | Dziwna sprawa z kolanem | Zeszyt Ci w oko - czyli zabawy rodzeństwa. | Ból głowy po alko | Usuwanie znamiona/pieprzyka | papierosy podwyższają temperature ciała ? | Problem z kolanem? | Cukier - zabójca, czyli dietetyczny jihaad | biust | akty | tabaka | grażyna szapołowska | polskie aktorki | aktorki | onanizm | mineta | upskrit | Sasza | Gochan | zakup auta w niemczech | reklama | citeam | miłość bez ustawki | bez ustawki | milosc | nastolatki | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0