FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13777 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
czerwone plamy po Alkoholu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "czerwone plamy po Alkoholu"   

kita88
 Wysłana - 10 luty 2008 23:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam mój Ojciec ma następujący problem po spożyciu alkoholu (wódki po piwie raczej nie nie zwrócił ba to uwagi)wyskakują mu na całym ciele czerwone plamy co może byc przyczyną?? PS nigdy tego nie miał
Pozdrawiam

maverick22
 Wysłana - 11 luty 2008 01:01      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=czerwone+plamy+po+alkoholu]

google nie parzą

Zmieniony przez - maverick22 w dniu 2008-02-11 01:05:07

Dla pewnego swego nie ma żadnych granic.

[http://www.insomnia.pl/maverick22%3A_-t572932.html] -->to sem ja%-)

kozbi
 Wysłana - 11 luty 2008 07:34      [zgłoszenie naruszenia]

wątroba siada

oj tam oj tam sialalala

kita88
 Wysłana - 11 luty 2008 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

hmm.. no szukałem w google i nic nie znalazłem sensownego;/;/ jedynie plamy na twarzy itp a mi chodzi na całym ciele:P Czy to Marskość wątroby?:(

Jodan
 Wysłana - 11 luty 2008 16:56       [zgłoszenie naruszenia]

niech sobie zrobi badania, bo to na bank wątroba

ja wczoraj namieszałem zdrowo i dziś mnie właśnie wątroba boli
podpowie ktoś jakiś doraźny sposób na to?

[www.jodan.grap.prv.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

czerwone plamy po Alkoholu

Warto przeczytać: Dziwna sprawa | ?suplementy? do nauki | problem z katarem | Waga | wysypka | czy to moja wina ?? | ząb ukruszony | prosba o pomoc - pilne | lekarz s****ysyn i rzepka | CHOROBY VONA %-) | Zielony, śmierdzący katar | Smierdzące wiatry | Częste bóle głowy - czy to jest migrena? | leki uspokajające | Aparat ruchomy | nudności,zgaga [?] | znane polki | stringi | die antwoord | oulu | sfd | suplementy | Testoviron | oralny | głośniki | misstauruss | pzu | bravo hgt | pawerty | mercedes | Dee-Jay | antidotumm | emka | emka88 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.