FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 512 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
czs na odbiór prawka ????????????? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czs na odbiór prawka ?????????????"   

iwa2105
 Wysłana - 7 kwiecień 2010 22:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam mam pytanie i proszę o odpowiedz osób które są pewne odpowiedzi.po jakim czasie można odebrać prawo jazdy z wydziału komunikacji czy np.po 3-5 latach można je odebrać czy już nie ?

Pan_kracy
 Wysłana - 8 kwiecień 2010 11:13       [zgłoszenie naruszenia]

jestem pewny swej odpowiedzi więc piszę:
zadzwon do wydziału komunikacji- tam wiedzą najlepiej

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

czs na odbiór prawka ?????????????

Warto przeczytać: Pytanie o legalność... | 3/5 - pytanie | Gdzie zaciągnąć kredyt | 2 pytania | Oto polska właśnie | Legalne umieszczanie reklam na www? | termin zgloszenia sprawy | Ważne pytanie! | Ubezpieczenie zaopatrzenia dzieci w PZU , ban za reklame | Romek Giertych....i wicepremier i minister oświaty i sportu :) | OBOWIĄZEK UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO - pomocy | Miotacz ognia | Ekonomia - pytania o Giełdę | PRZELEW - 2 pytania | Komunisci na pustyni = deficyt piasku | leki | medoff classic | meskie | męskie | olszówka | Tatiana Okupnik | Siłownia Wrocław | religia w komunikowaniu | sprawa w sądzie | pepe jeans | zimowa | holocaust w literaturze | diabeł w literaturze | lokator | zaciski hamulcowe golf3 | buty damiani | przygodny seks | colin mcrAE | szadkowski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.