FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5544 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
czy da rade jeszcze jakoś temu zapobiec ? :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy da rade jeszcze jakoś temu zapobiec ? :("   

crociet
 Wysłana - 1 marzec 2006 17:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam mały problem.. a raczej standardowy taki troche.. jak to w związkach.. bywa czasami że okres sie spóźnia i jest strach przed niechcianą ciażą...

kochałem sie z dziewczyną bez zabezpieczenia .. oczywiscie sytuacja taka że jak dochodzi do orgazmu to wyciągam i jest git..

ale... (i to tu ***ane ale :( ).. był to 15 luty.. rano.. ok 8 :] i z kalkulatora jakiegoś tam dni płodnych.. wyszło że 14 luty to dzień płodny.. a dziewczyna moja jakoś obliczyła sobie że dzień płodny by miała dopiero za jakieś 3 dni chyba czy jakoś tak..

już z przedwczoraj na wczoraj powinna mieć okres.. (tak.. jeżeli wszystko zgodnie itp..) ale.. dziś jest już dziś.. i dalej go nie ma...

wiadoma sprawa.. przeżywam to pierwszy raz.. i sie martwie... :(.. mam dopiero 19 lat... sami rozumiecie... okej.. jestem kretynem.. mało uświadomionym do tej pory.. i tu moje pytanie

bać sie że będzie bobas ? .. (:P)... oraz.. czy jest jakaś szansa żeby temu zapobiec ? (minęło równe 2 tygodnie od.. tego dnia..) np. jakieś pigułki które by jakoś to powstrzymały jak płód jeszcze sie nie rozwija.. ?

i jeżeli już są takie pigułki... czy nie jest to sprawa "aborcjo podobna?" w sensie.. wbrew religii chrześcijańskiej.. ??

prosze.... poradźcie coś :( jutro mam zamiar kupić test jak dalej nie bedzie objaw ciąży...

aha i chciałem dodać jeszcze że w ten dzień co niby moja dziewczyna miałaby mieć okres.. przez jakiś czas.. (nie wiem.. moze pół godzinki.. moze mniej) moją dziewczyne bolał brzuch.. tak.. nie mocno.. no i od paru dni.. (może.. 4) bolą ją piersi.. tak.. jak sie przyciśnie mocniej :P..

jakie jest wasze zdanie ?

nv
 Wysłana - 1 marzec 2006 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

Już po ptokach, albo jest w ciąży albo nie, musisz czekać i nic nie poradzisz. Ale po 2 tyg od stosunku możesz już iść do ginekologa z nią i będziecie wiedziec na 100 %. Pozdrawiam, trzymaj się.

PL4Y3R
 Wysłana - 1 marzec 2006 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

to juz chyba z 5 taki temat w ciagu tego tygodnia... tylko nie wy***cie dzieciaka na smietnik!

tylko ginekolog ci zostal chociaz w tym kraju... albo ten holenderski kuter co plywal po baltyku

okres moze jej sie przez stres spozniac

Zmieniony przez - PL4Y3R w dniu 2006-03-01 17:46:58

;)

crociet
 Wysłana - 1 marzec 2006 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

nie no bez przesady... aborcji też nie biore pod uwage.... jeżeli już to chodziło mi o te pigułki.. jakieś podobno takie są... tylko czy są.. ? i jak to sie ma do aborcji ?

PL4Y3R
 Wysłana - 1 marzec 2006 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

Sa... ale to polska i przy rzadach debil z lpr i pisu mozesz miec problemy z dostaniem tego nic tylko sie ku*wa powiesic ciemnogrod...

Zmieniony przez - PL4Y3R w dniu 2006-03-01 17:52:16

;)

Grasik
 Wysłana - 1 marzec 2006 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

wszelkie boole (podbrzoosza i piersi) mogą być objawami zbliżającego się okresu; niemniej jednak, nie zawsze jego obecność po nieprzemyślanym stosoonku oznacza, że na 100% nie doszło do zapłodnienia;

co więcej, nikt nie wrooży tu z foosoow i na 100% nie powie tobie, czy będziesz ojcem czy nie;

i jak ktoś wyżej powiedział, opooźnenia w menstruacji mogą być spowodowane waszym stresem i/loob jej nakręcaniem się, że jest się w ciąży

na przyszłość przed takimi akcjami myśl więcej tą głową, ktoora jest na większej wysokości n.p.m. (bez urazy)

there's a hunger still unsatisfied

Znawca -

butt3rfly
 Wysłana - 1 marzec 2006 17:54      [zgłoszenie naruszenia]

te pigulki sa nielegalne. ja tam wrozka nie jestem, ale jak nie bedzie dalej to kupcie test i sprawa jasna.. bedzie po nerwach..

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

condik
 Wysłana - 1 marzec 2006 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

aborcji nie polecam. Pozniej laski maja problemy psychiczne - na necie mozesz sobie poszukac stron z dzieckiem 6/8/10 tygodniowym po aborcji.

co czyni mnie innym od Was wszystkich ?

crociet
 Wysłana - 1 marzec 2006 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

oj wiem wiem... jestem głupi.... ale.. nie sądziłem że wystarczy "wejść" chociaż na chwil pare i że już może być tzw. lipa..... ****a mać... (sory że przeklinam.. )... obiecałem sobie że już nigdy "nie wejde" bez gumki .. chyba że sobie kupi pigułki albo plastry antykoncepcyjne

aborcji też nie popieram.. bo jestem katolikiem a ona jeszcze większą jak będzie to będzie.. to jakoś może damy rade... to nic że zmarnujemy sobie życie.. utniemy młodość i w ogóle... ale konsekwencje czasami trzeba ponosić...

zaciekawiły mnie tylko te pigułki.. ale jak to jakieś nielegalne.. albo w ogóle jeszcze niedostępne w kraju.. to w dupie mam kombinować.... a plus jeszcze jeżeli to jest .. jakby.. nie moralne.. w sensie nie katolickie (jak aborcja) ... to tym bardziej..... jutro ide po test.. nie ma bata.. chyba że macie jeszcze jakieś pocieszenia albo coś wiecie o tych pigułkach ... chętnie posłucham i dzięki z góry i w ogole za wszystkie odpowiedzi.... dobrze że są jeszcze tacy ludzie

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 1 marzec 2006 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

teraz to już nic nie zrobisz, jakbyście pomyśleli od razu po stosunku, to jest Postinor Duo (tu więcej info [http://www.insomnia.pl/temat181839/]), który może zadziałać do 72h - im szybciej się weźmie tym lepiej
a innych legalnych metod czy tabletek to nie ma u nas
kup jutro test i będziesz wiedział na czym stoisz

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

lolek86
 Wysłana - 1 marzec 2006 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nie martw się, bedzie dobrze...a jak dasz dziecku na imię? Nie, żaruje- lada dzień Twoja laseczka dostanie okresiku i odetchniecie z ulgą.Pozdrawiam.I nie zapomnij powiadomić nas o zakończeniu...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czy da rade jeszcze jakoś temu zapobiec ? :(

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | jak usunąc swój temat | starsza z dzieckiem | kod zabezpieczen nokia 6303 | hardkorowy | meska dziwka | httpvideosreligionenlibertadcomvideosraPgaNniVEspantoso ataque a unos catolicos | bez majtek | zarabianie | pijana bylam | show up trans | biedak | lipomastia | kolezanka z gimnazjum | kluby wrocław | Opowiadania erot | pierwsza milosc 1794 | remont żaba | obcy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.