FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2683 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
czy komornik może zająć mienie z innego źródła niż na wniosku  
wierzyciela? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy komornik może zająć mienie z innego źródła niż na wniosku wierzyciela?"   

LeszekEl
 Wysłana - 1 kwiecień 2010 15:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wiatm, sądziłem sie z PZU o odszkodowanie za wypadek i utratę zdrowia.sprawę częsciowo przegrałem i zostałem obiciążony kosztami 3500zł. kwotę "wygraną" w sądzie otrzymałem w lutym 2009 roku 50000zł.Pieniądze te wydałem na prowizje adwokata i długi które powstały w czasie prowadzenia sprawy.Składałem wniosek o umorzenie długu i potem na rozłożenie na raty.sąd odrzucił moje wnioski i sprawa została skierowana do komornika sądowego, jednak sąd we wniosku do komornika , a także w wyroku sądowym wyraźnie zaznaczał i podkreślał ze te zasądzone koszty sądowe moga być ściągnięte tylko i wyłącznie z tej kwoty którą uzyskałem od PZU.dzowniłem tam do sądu i wile razy mi wyjasniali ze komornik nie bedzie mi ściągał pieniedzy z innych ruchomości pensji itd.Dzis dostałem od komornika zawiadomienie o wszczęciu postępowania egzekucyjnego w którym napisane jest że " Egzekucja została skierowana zgodnie z wnioskiem wierzyciela do: ruchomości, wierzytelności, innych praw majatkowych, wynagrodzenia za pracę , emerytury i renty." Poszedłem do komornika i powiedział mi ze skoro nie mam tych pieniędzy z których ma być przeprowadzona egzekucja to będą ściągać z innych źródeł.. mieszkam z rodzicami i prawdopodobnie ich rzeczy będa zabierane.. bardzo przezyli mój wypadek a teraz jeszcze komornik bedzie ich nachodził. Czy takie działanie komornika jest zgodne z prawem???? czy może on ściągac z innych źródeł niż wyraźnie wskazane we wniosku wierzyciela?????
jęlsi nei jest to zgodne z prawem to co mam zrobić?
Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

czy komornik może zająć mienie z innego źródła niż na wniosku wierzyciela?

Warto przeczytać: Konto bankowe - w którym banku? | Ubezpieczenie na wypadek smierci | Do Amazone i innych znawców ;-)) | Kamery w miejscach uzyteczności publicznej | Praca magister. dotycząca budowania lojalności | Rachunek za kom | pogrózki przez sms czytajcie!!! pilne | List Intencyjny???? | zostałem okradziony na basenie , co dalej??? | Tajemnica bankowa | znaleźne | marketing mix-5P | Policja - wejście do mieszkania | Potrzebuje pomocy :( !!!!!! | Staż w Gminie | Co robic jak sku***syn nie chce wyplacic wynagrodzenia | hormon wzrostu | All Bandits Chwała Bohaterom | komorowski | niquitin | palenie | football manager 2013 | strzelanki | opowieA>ci o duA?ym penisie | lisekona | swps e learning | praca allianz | harlem shake | penisem | sex filmiki | wszystkie kobiety to | wysypka na ciele zdjecie | chemistry | kupiA,eA> | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.