FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16830 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
czy ktoś w ogóle potrafi uzyskać suchy orgazm? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy ktoś w ogóle potrafi uzyskać suchy orgazm?"   

witold69
 Wysłana - 6 luty 2008 15:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jak w temacie, wiele się słyszy, ale nie znam nikogo kto potrafi;

jest kto?

.

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 6 luty 2008 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

wiele się słyszy? np co??
ja nie słyszalam takiego określania

Ekspert -

P4tr1ck
 Wysłana - 6 luty 2008 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

orgazm bez wytrysku

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 6 luty 2008 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

ja umiem, tylko trzeba zaciskac niezle zwieracze i nic nie poleci.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 6 luty 2008 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

też umiem, tylko po co

Ekspert -

witold69
 Wysłana - 6 luty 2008 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

i możecie wtedy jechać dalej?

a zmienia się wasze libido?

.

Znawca -

Liście
 Wysłana - 6 luty 2008 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun mówi prawde ale to nie to. Mówiąc orgazm suchy masz na myśli orgazm bez jakiegokolwiek wytrysku, a zaciskając zwieracz sprawisz że twoje potencjalne dzieci trafia do pecherza moczowego, zamiast na brzuch twojej ukochanej co nie jest ani przyjemne ani zdrowe, czyli normalny orgazm, ze skierowaniem nasienia do pęcherza. NIE POLECAM (tak, próbowałem, nic sie nie stało, ale i tak nie polecam)

Liście
 Wysłana - 6 luty 2008 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

"i możecie wtedy jechać dalej?

a zmienia się wasze libido?"

Nie, tzn. tak i nie, troche słabiej spada libido, ale o "jeździe dalej" raczej nie ma mowy.

PolijSter
 Wysłana - 6 luty 2008 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

lol ja raz mialem na sucho, dochodzilem dochodzilem i dojsc nie moglem, juz prawie mialem strzelic ale ciagle bylo prawie, po dluzszym czasie sobie poprostu darowaelm. lol pamietam tez ze zwieracze bolaly i czulem ze brzuch mam strasznie scisniety .

Zmieniony przez - PolijSter w dniu 2008-02-06 20:13:01

uga buga, koko - dżambo

randal1
 Wysłana - 11 luty 2008 20:13       [zgłoszenie naruszenia]

To jest doskonała technika opracowana przez azjatów i nazywana seksem tantrycznym lyb mistycznym. Stosunek przedłuża się z jednej minuty do dwóch godzin. Trochę pomaga długie ćwiczenie żeby zaakceptować pojawiający się przy tej technice kilkanaście lub kilkadziesiąt razy mini orgazm. Istotą techniki jest to, żeby przestać wykonywać ruchy frykcyjne gdy czujemy zbyt duże podniecenie, które może zakończyć się wytryskiem. Wymaga czasu nauczenie się kiedy należy przerwać, żeby nie było za wcześnie (bo nie będzie mini orgazmu) lub za późno (bo nastąpi wytrysk). Często trzeba nie tylko przerwać ruchy frykcyjne ale także wyjąć członka z pochwy dla zapobiegnięcia wytryskowi. Ekstaza jaka jest osiągania przy tej technice jest nie do opisania. Chciałoby się wyjść do miasta i chodzić ze stojącym prąciem nago, tak miły uzyskujemy nastrój. Nie należy mylić tej techniki z podobną, kiedy wytrysk następuje ale na sktek zatrzymania pieszczot prącia wytrysk jest skierowany do pęcherza moczowego. W seksie tantrycznym w ogóle nie ma wytrysku. Mnie nie udało się całkowicie samodzielnie nauczyć tej techniki. Mimo wielu prób nie byłem w stanie przekroczyć pewnego stopnia nauczenia się jej, co uniemożliwiało satysfakcjonujący seks. Musiałem udac się z wizytą do seksuologa, któremu powiedziałem że mam przedwczesny wytrysk. Na początku zapisał mi mało skuteczny thioridazin i dopiero przy drugiej wizycie dał mi najlepsze dostępne obecnie lekarstwo anafranil. Bierze się go jedna tabletka 10 mg na trzy dni. Przy częstszym braniu organizm może się przyzwyczaić i lekarstwo nie będzie działać. Lek może też przepisać psychiatra bo jest to lek antydepresyjny i jego uboczne działanie to opóźnianie wytrysku. Jednaj ze wszystkich leków antydepresyjnych ma on najmniej szkodliwych objawów ubocznych a najwięcej tych działających na opóźnienie wytrysku.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

czy ktoś w ogóle potrafi uzyskać suchy orgazm?

Warto przeczytać: | | reese | kajdanki | chętna napalona | kartografia | upadek | poszukuje pewnej osoby | avensis | toyota | toyota avensis | nasza broń biała | psychoza | mu online | Siddhi | owłosione cipki | nagie dzieci | civilization 5 | woodstock 2013 | chrom | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.