FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 962 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
czy ma ktoś posadkę dla mnie?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy ma ktoś posadkę dla mnie??"   

speedboy
 Wysłana - 23 czerwiec 2005 15:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!!
Czy ktoś z was tu obecnych ma może jakieś namiary na pracę w Anglii??
Chodzi mi o to że np. ktoś z waszych znajomych pracuje i mógłby cuś załatwić ewt. może ktoś byłby chętny do wyjazdu np. do Londynu w poszukiwaniu pracy??
zapodajcie jakieś posty co i jak...co o tym sądzicie??
wiem , że jest cholernie trudno znaleźć pracę tzn będąc w Polsce,co innego gdy jest się na miejscu , a wiadomo że w dwóch zawsze raźniej
pozdro

nowyLoLo
 Wysłana - 15 lipiec 2005 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pierdykam tam jechać! Zamachy samobójcy oj nie nie nie to nie dla mnie. Ja raczej dziękuję.
Ale Ciebie rozumiem. Powodzenia!!!

LoLo

Magnus
 Wysłana - 15 lipiec 2005 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

Dojda i do polski z tymi zamachami, przy takim dziurawym systemie bezp.

Strach to moze jechac do Iraku, albo do Gazy.

Niusia_81
 Wysłana - 15 lipiec 2005 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Po co masz jechac do Londynu, lepiej spróbuj gdzieś indziej, gdzie jest mniejsze zagrożenie. Londyn jest też bardzo drogi co do kosztów utrzymania, jedzenie jest strasznie drogie, inaczej to wygląda podobnież poza Londynem. Osobiście więc polecam poszukać pracy w innym regionie.

Zostać prokuratorem...oto jest zadanie :)

kermitzaba
 Wysłana - 16 lipiec 2005 13:56       [zgłoszenie naruszenia]

wieksze szanse jak spytasz na forum angielkim
widzialem tam pare adresow przydatnych [forum.polishplanet.net/index.php?act=idx]

oo np tutaj [forum.polishplanet.net/index.php?showtopic=1108]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

czy ma ktoś posadkę dla mnie??

Warto przeczytać: Jak kupić akcje? | Najznamienitsi Amerykanie wszechczasów... | Ankieta prezydencka | Probel z ZUSem | inflacja a bezrobocie | Wybory prez +do zwolenników lewicy -> Cimoszewic, Miller, etc | Dofinansowanie z UE na rozpoczęcie biznesu... | Czu moga skazać??? | Wojsko | Samolotem do Szkocjii | PASZPORT----POMOCY!!!!!!!!!! | Wyrabianie Paszportu | auto gaz :( ?? | "testament" | Kradziona komorka. | Dlaczego mówię nie Cimoszewiczowi : | stalowy szczur | teoria ram relacyjnych | sierra | maciek i rysiek | dziefcynka | yerba mate | tabletki na sex | peczyńska | peczynska | cenzura | surrealizm | przyjaciel dziewczyny | mamy biedaka adres | tematy prezentacji | barjur | energetyka | Gorące wargi 4 nagły szczękościsk | fajny z ryja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.