FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 992 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
czy mozna udostepniac ip?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy mozna udostepniac ip??"   

paker83
 Wysłana - 26 marzec 2004 14:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, duzo sie ostatnio mowi o ochronie danych osobowych a ja chcialbym zapytac jak to sie ma do naszego korzystania z internetu? chodzi mi konkretnie o to czy osoba mająca dostęp do mojego ip moze je bez mojej zgody udostepniac (upubliczniac). nie chodzi mi tutaj o przypadki typu czy provider moze dac moj ip policji (pewnie moze) ale czy np bedac adminem na forum (np sfd) mozna publikowac numery ip innych osob bez ich zgody na to. dzieki za odpowiedz

Tommygun
 Wysłana - 27 marzec 2004 17:45      [zgłoszenie naruszenia]

odpowiesz sobie na pytanie gdy przeczytasz początek ustawy o ochronie danych osobowych - tutaj nie ma zastosowania,
natomiast Polska będzie musiała przyjąć dyrektywę dot. uregulowania zwalczania przestępczości w cyberprzestrzeni i może tutaj jest jakaś regulacja na ten temat, samej dyrektywy jednak nie miałem w ręku, z ip możesz korzystać, nie możesz go jako osoba fizyczna korzystająca z usług providera zastrzec aby domagać się jego ochrony, jednakże z drugiej strony ujawnienie ip może narazić na atak i szukałbym rozwiązania sprawy od tej strony, ale nie mogę ci dać żadnych podstaw prawnych bo ich nie znam, widziałem natomiast książki na podobny temat (ogólnie to było coś nt. prawa związanego internetem), jakbyś coś wyniuchał to napisz, też mnie to ciekawi

Specjalista -

WAJDERS
 Wysłana - 28 marzec 2004 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

Wiadomo juz cos o tym ip???

-=SFD FIGHT CLUB=-

POZDRAWIAM

paker83
 Wysłana - 29 marzec 2004 09:21      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie ja nie moge znalezc nic konkretnego na ten temat, moze jakiegos prawnika bym spytal ale to chyba jest problem do glebszej analizy, wydaje mi sie ze w kk nie ma nic co bezposrednio dotyczyloby tego tematu, jak sie czegos dowiem to jeszcze sie odezwe

maciek
 Wysłana - 4 kwiecień 2004 17:50       [zgłoszenie naruszenia]

[komputery.katalogi.pl/forum_7/]
Tu powinienes znalesc pomoc.

Pozdrawiam
M.

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

czy mozna udostepniac ip??

Warto przeczytać: Lepper na prezydenta!! | Stanalem w obronie bitej dziewczyny i zostalem pobity. | ciekawy art. o patriotach | wątpliwosci... | NIEŻYCIOWE PRZEPISY | Milionowe odprawy dla byłych prezesów ORLEN-u !! | grozby przez internet | Wasza opinia na temat pracy TK? | Wybory proporcjonalne czy większościowe? | Osoba najbliższa wg kk i kpk | Ważne zmiany dla POlski(ankietaZAGŁOSUJ!) | ubezpieczenie | Boldy w Polityce | PRYWATYZACJA | Polityka socjalna w Polsce | Fahrenheit 9/11 | imprezy używki seks | imprezy | łukasz | seks seks i jeszcze raz seks | co jest grane | insomnia | laski | piękne kobiety | ole ole ole ole | cycki | dieta na masę | testowanie na ekranie | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.