FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 823 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
czy musze zapłacić? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy musze zapłacić?"   

Final
 Wysłana - 21 marzec 2008 17:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam
Zapisałem się na kurs angielskiego. Przy zapisie podpisałem dokument że zapłacę za 1 semestr w 3 ratach i tak też się stało. Zaczął się 2 semestr (powiedzieli że jeżeli nie ma sprzeciwów to kontynuujemy) jednak nic już nie podpisywałem. W połowie 2 semestru zadzwoniłem że się wypisuje (nie miałem już kasy na kurs) W tym czasie na połowie lekcji które się odbyły. Oni poinformowali mnie że muszę zapłacić za wszystkie które były bez względu na to czy na nich byłem czy nie..
jak to wygląda z punktu prawnego? czy muszę płacić za wszystkie lekcje? najchętniej żeby być fair chciałbym zapłacić ale tylko za te na których byłem..

paker83
 Wysłana - 21 marzec 2008 20:59     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

paker83
 Wysłana - 21 marzec 2008 21:01     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 21 marzec 2008 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ja olalem studia w polowie semestru i nic nie musialem placic.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

PanMarcin
 Wysłana - 21 marzec 2008 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

przy podpisywaniu umowy powinieneś dostać do przeczytania warunki umowy, tam jest wszystko napisane, po prostu pójdź do tej szkoły i przeczytaj odpowiednie zapisy

Specjalista -

Final
 Wysłana - 22 marzec 2008 14:08      [zgłoszenie naruszenia]

ale ja nie podpisywałem żadnej umowy. Jedynie papierek dotyczący 1 semestru że zapłacę w 3 ratach. przez telefon babka mi powiedziała że jak nie zapłacę to będą mnie ścigać.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 22 marzec 2008 15:05       [zgłoszenie naruszenia]

soro nic nie podpisywales (lepiej sie upewnij) to olej sprawe.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

czy musze zapłacić?

Warto przeczytać: Straż Miejska- karanie kierowców | Zerwanie umowy Neostrada TP | pit na zyski z gieldy | BIK a sprawdzanie swoich zadluzen itd | POLICJA NIEPEŁNOLETNI POD WPŁYWEM ALKOHOLU ,POMOCY!!! | KONKURS GADU GADU ERA | Nabycie mieszkania z lokatorami | Szkoła, pełnoletni uczniowie, straż miejska, Giertych | L4 a urlop | Handel... | Zamiana mieszkania z najblizsza rodzina. | Kara za brak rozliczenia ? | Nieuczciwy pracodawca | Spozywanie alkoholu w miejscach publicznych | Dowód osobisty | Pytanie: dragi | piękna | 300c | świadome | rinokot zdjęcia | gaz z zapalniczki | nie moge odblokowac noki 6300 | ukrycia | kursy przygotowawcze | princes | joanna mucha | burak fotki | street workout | noclegi | beata | beata chmielowska | beata tadla | sex w aucie | dyktafon | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.