FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3781 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
czy one sie zgadza?:P 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy one sie zgadza?:P"   

kroffka
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chodzi mi o znoudzone laski które cała dyskoteke tancza same.... chociaz sa bardzo ladne nikt do nich nie podchodzi.... LUDZIE CO JEST GRANE!! CZY FACECI TO AZ TACY IDIOCI?;o Wczoraj bylem 2 gi raz na dyskotece:p pierwszej nie pamietam wcale a wczoraj prawie na trzezwo sie bawilem... no i zauwazylem wlasnie to o czym pisalem wyzej...;o jak zaczac rozmowe/zabawe z taka dziewczyna?:)Co zrobic zeby zaczela bawic sie ze mna... jestem srednio przystojnym dobrze ubranym facetem nie jakims starym idiota w dresie :)

Busterje
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

moze faceci nie lubia blachar ??

Ouch Dream Team
Bunny Kozak Team
If I wait to wake you I'll never ask you Would you take my hand? In the deepest end Would you stay and drown in me?

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

one leca bardziej na dresiarzy niz na Hajdukow

zurus
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

Heheh...ja wczoraj mialem bal i przyuwazylem z kumplem niezla szmite...on zaczal jej klaskac ze tak piknie tanczy ta sie usmiechnela i zaczeli sie razem dobrze bawic...potem jak ona sama tanczyla stanalem przy scianie i zaczalem jesc mandarynke i patrzec jak tanczy staralem sie aby zobaczyla ze sie na nia patrze oczywiscie moj wzrok wedrowal po calym jej sexy ciele.Gdy piosenka sie skoczyla ona podeszla do mnie i zaczelismy rozmawiac..Wszystko zalezy od chwili nie mozesz isc na imprezke i przed nia myslec jak tu poderwac jakas pupe...Trzeba improwizowac...Po zielsku sie zmulilem troche...ale i tak bylo niezle

...:::pEaCe...:::lOvE:::...eXsTaSy:::...

g4bb3r
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

ale taka laska to niekoniecznie od razu blachara buster

kroffka
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Cobra nie zrozumiales mnie.... chodzi mi po podstarzalych nieudacznikow którzy przychodza w adidasie w 4 paski maja wasa i koszulke z lat 80 siatych...:)

kroffka
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

co to blachyra buster?? jestem tu nowy

zurus
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

cobra688 co tywkrecasz dresiaże??!!Buahahha...za dresiarzami to sie zadna nie oglada a jezeli juz jakas to tylko pusta kobieta..Trzeba sie odpowiednio ubrac ale nigdy w dresy!!

...:::pEaCe...:::lOvE:::...eXsTaSy:::...

Busterje
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

gabber zapomialem dac tego ""

Ouch Dream Team
Bunny Kozak Team
If I wait to wake you I'll never ask you Would you take my hand? In the deepest end Would you stay and drown in me?

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

a dupa tam, teraz jest takie przekonanie że dresy to reprezentuja ludzie tacy debilowaci i cwaniacy- no moge sie z tym zgodzic ale nie do konca, bo już wole chodzic w dresach niż w obcislych jeansach, koszuli rozpietej, łancuchach na szyji i włoskach na gel a i jeszcze w okularkach slonecznych na dyskoteke (to byl opis tych hajdukow)

Zmieniony przez - cobra688 w dniu 2005-01-22 15:25:01

Crue
 Wysłana - 22 styczeń 2005 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

A może byłeś w warszawskim klubie "Paradise"?? To by wyjaśniało, czemu faceci nie podchodzą do panien.

Dla ludzi z poza Warszawy - klub dla homo

Same shit, different day

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czy one sie zgadza?:P

Strony: 1 2 3 4 5 6