FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2018 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
czy powinnam udac sie po tabletke "po" ???? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy powinnam udac sie po tabletke "po" ????"   

Askym
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc, mam takie pytanko.
Uprawialam z moim chlopakiem petting, na ogol bardzo uwazamy, ale tym razem mielismy mniej szczescia.
W trakcie jego wytrysku sperma dostala sie na moj brzuch i niewielka jej ilosc splynela w okolice moich narzadow plciowych.
Sprawe pogarsza fakt, ze jest to 12 dzien mojego cylku czyli okolice dni plodnych.
Zastanawiam sie czy w takim wypadku powinnam pojsc do ginekologa z prosba o przepisanie mi tabletki po stostunku, nie chce niepotrzebnie faszerowac sie hormonami czy wyjsc na rozhisteryzowana hipohondryczke.....prosze poradzcie
z gory dzieki

ferry
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma sensu skoro nawet w Ciebie nie wszedł.

Zmieniony przez - ferry w dniu 2005-12-18 23:25:09

Ekspert -

michal2004
 Wysłana - 18 grudzień 2005 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co ja wiem.. to plemniki muszą dostać się do środka.. Skontaktuj się z ginekologiem nawet telefonicznie i on poradzi co zrobić i powie czy możliwe jest zapłodnienie. pozdrawiam

I LoVe House Music :)

czanymotyl
 Wysłana - 19 grudzień 2005 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

absolutnie NIE! w tym przypadku nie było stosunku wiec pleminuki doe dostały sie do narzadów rodnych. jezeli by w Ciebie "wszedł" i tam zakoncyłe miałabys obawy, ale niestety nie ma podstaw na wypisane leku

%-)

Specjalista -

Eska
 Wysłana - 19 grudzień 2005 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

co ta telewizja robi z mozgu

ciaza to nie taka prosta sprawa jak sie wydaje, radze przestac ogladac rozmowy w toku

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

Raptor10
 Wysłana - 19 grudzień 2005 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie eska masz racje ale o wpadke wcale nie jest trudno wystarczy obejrzec sie dookoła w srod moich znajomych jest kilka 17 letnich mam

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 19 grudzień 2005 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

nie masz się czego obawiać - nic się nie stanie

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

actiVe
 Wysłana - 20 grudzień 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

kazdemu latwo mowic bo nie znalazl sie w takiej sytuacj!!!

SFD Team

Cyratriks
 Wysłana - 20 grudzień 2005 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie bedzie.

>>>>What We Do In Life Echoes In Eternity.<<<<

wortal
 Wysłana - 23 grudzień 2005 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

W idealnych warunkach, kiedy ty jesteś płodna a on to robi o czasie idealnym do zapłodnienia, to szansa na ciąże wynosi 15-25% (w zalezności od wieku kobiety).

Jezeli nie było idealnie (dzien, dwa, trzy w te lub w te od ideału), to szansa wynosi z 1-5%

A jak jego sperma tylko ci mizła po *****
to szanse sa w okolicy 0,1-0,5 na moje oko

Ale wiem co czujesz, bo kiedyś mi pęłkła guma gdy byłem w środku (wilgośc-gumki tego nie lubią, ciepło, namiot i te spawy hehehe), i nawet 99% pewności mnie zadowalało!

Wyciąg z regulaminu :
Ptk. 4 - "wortal" ma zawsze rację :-D
Nie klikaj [wortal.prv.pl]

Specjalista -

Agatra
 Wysłana - 25 grudzień 2005 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jednak proponuje być przezorną i wybrać się do ginekoliga. Plemniki są naprawde cwane. Jeżeli dostały się w okolice warg gdzie znajdował się śluz to napewno to wykorzystają, w końcu po coś tą wić mają. Absolutnie Cię nie straszę, poprostu lepiej zapobiegać(w wypadku ciąży - ciężko leczyć).

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czy powinnam udac sie po tabletke "po" ????

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Persen ?? | mam problem, pomozecie? | Pytanie | Poszukuje | rozdziewicznie | Owłosienie :) | Co to jest? :> | pieczenie | batalia o tabletkę "po stosunku" - kolejny idiotyzm naszych polityków!!! | Tabletki antykoncepcyjne | pytanie do panów;pp | Dziewczyna z dzieckiem, co Wy na to? | dlaczego baby opowiadają na pierwszym spotkaniu o swoim byłym? | Zapomniana tabletka anty... | dupa dupie nierówna | ból jajec... :/ | naprotechnologia | tuliła | tuli sie | Jak wykonac cunnilingus | turbokolor | czesław paweł kłak | kawaly | farage | nigel | nigel farage | kukulka | od studium generale do szkoły głównej | kable rozruchowe | koty | foch | eliksir | of legends | sqzi diss | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.