FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2657 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
czy te felgi sa cos warte? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy te felgi sa cos warte?"   

alko1986
 Wysłana - 20 październik 2007 18:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dobra no wiec chce sobie kupic jakies fele z racji ze na zimie takie rzeczy z reguly tanieja to sie tym teraz interesuje, ale niechce jakiegos szmelca kupic wiec prosze o pomoc kogos kto sie na tym zna dobrze, jak dobrze pamietam to siedzial tu ktos co w serwisie z oponami i felgami robil (no w skrocie w wulkanizacji ) konkretnie interesuje mnie cos takiego [allegro.pl/item254221893_nowy_wzor_amg_do_mercedesa_hit_sezonu_rewelacja.html]

Oczywiscie nie sa to oryginalne felgi amg ale takie robione na nie to z tego sobie zdaje sprawe, niechce po prostu kupic jakiegos bubla co sie bedzie krzywil ciagle na jakiejs byle nierownosci albo na jakiegos innego kwiatka dziwnego trafic, dobra gadalem z tym chlopem i on mowi ze to sa felgi robione przez firme Forest ktora jest niby podwykonawca dla mercedesa, bmw, vw i audi, slyszal cos ktos o takiej firmie wogole?? bo w sieci nic totalnie nie moge znalezc. Mowil jeszcze ze one sa odlewane w essen w niemczech a malowane we włoszech i niby wzmacniane włóknami węglowymi slyszal cos ktos na temat takie wzmacniania wogole? bo ja zielony jestem jak chodzi o jakas wiedze na temat produkcji felg i wogole, do tej pory to jakos tak sie trafialo ze auto z alusami juz kupowalem i mi pasowaly, ale tym razem kupilem na takich zdrowo podtyranych alu felgach to sobie postanowilem je na zimie zostawic a na lato chce cos fajnego kupic, a ojciec moj ma np zle doswiadczenia z kupnem felg kupil jakies wloskie nowki jak pojechal do wulkanizacji to niemogli mu tego wywazyc bo ponoc byly fabrycznie od nowosci krzywe i za zywotne to tez nie byly. wszelkie uwagi mile widziane

bartus_
 Wysłana - 20 październik 2007 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli to nie są AMG tylko jakieś "a'la amg" to ja bym sobie darował.

gadalem z tym chlopem i on mowi ze to sa felgi robione przez firme Forest ktora jest niby podwykonawca dla mercedesa

nie wiem jak jest w tym wypadku ale to cholernie popularna bajka wśród handlujących. Myślisz, że mercedes czy bmw braliby koła od firmy która robi z nich wała produkując na lewo podróbki za 1/4ceny?
moim zdaniem (choć to tylko moje przypuszczenia) to kolejny kicz z włoch który wygnie sie po miesiącu na naszych drogach.
radziłbym poszukać używanych oryginałów bo z takim czymś to nigdy nic nie wiadomo.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

alko1986
 Wysłana - 20 październik 2007 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za odpowiedz sog leci, tyle ze oryginaly to z tego co patrzylem to tak z 10 tys krzycza za uzywane a do tego jeszcze nigdzie nie widzialem tego wzoru ktory mi sie wlasnie podoba, a wydac tyle kasy na felgi ktore tak do konca ci sie nie podobaja to uwazam za troche chore. hmm a gdzie by mozna sprawdzic czy to rzeczywiscie bajeczka z ta firma forest da sie to wogole jakos sprawdzic bo duze koncerny to raczej nie udzielaja informacji o swoich podwykonawcach bo nie jest to w ich interesie dobrze rozumuje?

Z ta cena troche przesadzilem tak jak teraz patrze w sumie, bo za tyle nowe sie kupuje, ale co nie zmienia faktu ze z tych oryginalnych co znalazlem do sprzedania na allegro przynajmniej to zadne mi sie kurde nie podobaja tak do konca.

Zmieniony przez - alko1986 w dniu 2007-10-20 21:20:34

fck
 Wysłana - 20 październik 2007 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

mysle podobnie jak batman tzn ze z tym ich pochodzeniem od podwykonawcy MB to sciema. Ale trzeba przyznac ze niezle sie prezentuja

Zmieniony przez - fck w dniu 2007-10-20 21:57:02

rEaL gAnGsTa ShIt

bartus_
 Wysłana - 20 październik 2007 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

batman dobrze prawi - polać mu

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

piolek
 Wysłana - 20 październik 2007 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

powiem Ci Bartus ze to najmądrzejsza wypowiedź Batmana

a wiec 0,7 polać mu

nie klamię przysięgam na dziewictwo Ciastosza8-)-Osiema

Robson_87
 Wysłana - 20 październik 2007 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

fajne ale nie tylko wyglad sie liczy

alko1986
 Wysłana - 21 październik 2007 06:45      [zgłoszenie naruszenia]

hehe wiem ze nie wyglad sie tylko liczy, jakby sie tylko wyglad liczyl to bym sie wogole nie zastanawial ale juz dawno je zamowil

Batman..
 Wysłana - 21 październik 2007 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

piolek bann

Dobrze ze niektórzy o mnie mysla.

Znawca -

alko1986
 Wysłana - 21 październik 2007 12:33      [zgłoszenie naruszenia]

dobra a te felgi z tematu eski co linka do oferty wrzucil jakiejs co sa warte ? ([chromy.com.pl/namiejscu.php] daje tu linka jeszcze raz jakby sie komus tamtego tematu szukac nie chcialo) konkretnie to mi sie podobaja tylko KH Design107 18 cali i o te mi chodzi, warte to zachodu?

Kvan
 Wysłana - 21 październik 2007 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym nie kupił tych felg osobiście.
Jakoś na wiosne zakładałem właśnie do nowej E klasy komplet takich "not orginal equipment". Gdzies w wakacje facet po mękach z ciągłym krzywieniem się tego gówna zrezygnował i wrócił do oryginalnych 16".
Lepij kup oryginalne uzywane 17".

edit

dokładnie tych to nie znam, tamten szrot o których mówie to była jakaś głęboka azja.

Zmieniony przez - Kvan w dniu 2007-10-21 14:07:24

Vorsprung durch Technik

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czy te felgi sa cos warte?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Zmiany w prawie jazdy - ściema by onet.pl | Mercedes 123 problem ze światłami | kontrolka i łożysko w mundku mk1 94 rok | Auto z za granicy | ekonomiczna jazda fordem 1,8 TD | Wiec sie scigajmy... | Passat CC | Jak uspawnic motorynke | Rozbita Mazda 323 Bg | toyota rav 4 i gen 4x4 | spalanie omega B 2.0 a 2.5 !!@!@!! | Silnik kopci ... | Olej do smażenia zamiast ropy | wlaczanie halogenow w bmw e36 | AUTO VS MOTOCYKL | Kategoria A | zadania z fizyki po angielsku | OPOWIADANIAmatka syn | OPOWIADANIA matka syn | rudy showup łuków | historyjka | polsacie | druk 3d | testoviron bogactwo | sprężyna nad chujem | od walenia konia sprężyna | Antdrzej grucha | najlepszy tyton antdrzej | najlepszy tyton | dziadek i wnuczka | stek biedronka | WASZYM PREZYDENTEM | Torbiel zastounowa | Tabu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.