FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 3131 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione s opiniami u篡tkownik闚 i daj co najwy瞠j og鏊n wiedz o problemie. Nie mog zast徙i profesjonalnej porady lekarskiej. Forum s逝篡 do wymiany pogl康闚 i do鈍iadcze, w 瘸dnym wypadku nie mo瞠 by podstaw do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek w徠pliwo軼i odno郾ie stanu zdrowia/przebiegu leczenia nale篡 zwr鏂i si po porad do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje post瘼owanie bezpieczne, takie, kt鏎e mo瞠 da po膨dany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
czy to naderwane 軼i璕no (wi您ad這) ??? 
Wy郵ij odpowied [powiadom znajomego]    
Autor "czy to naderwane 軼i璕no (wi您ad這) ???"   

julianrios
 Wys豉na - 13 maj 2008 09:24        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

od jakiegos czasu na prawej lydce, ale z przodu nogi ,u dolu (prawie przy kostce) odczuwam dziwny 'dyskomfort'
kiedy zginam i prostuje noge mam wrazenie jakbym naderwal sciegno.
nie przeszkadza to az tak mocno w chodzeniu,ale nie chcialbym pogorszyc sytuacji.
to uczucie znika gdy wieej pochodze albo gram w tenisa np.
ewentualnie do jakiego lekarza sie zglosic??

Dreando
 Wys豉na - 13 maj 2008 13:31      [zg這szenie naruszenia]

gdyby mia zerwane/naderwane wi您ad豉, to by kwicza, nie chodzi. Wg mnie to jest nadci庵ni璚ie mi窷nia w 造dce, przejdzie samo.

"Takie widzi 鈍iata ko這, jakie t瘼ymi zakre郵a oczy..."

Doll Posse
 Wys豉na - 13 maj 2008 16:07      [zg這szenie naruszenia]

Ojj stanowczo nie jest to naderwane 軼i璕no/wi瞛ad這. Jak ju rzek przedm闚ca b鏊 jest okropny, sama to prze篡豉m i w moim przypadku przez mc nawet o chodzeniu nie by這 mowy.

I know we could live tomorrow
But I don't think we should wait!

Termitek
Little boy
 Wys豉na - 14 maj 2008 22:51       [zg這szenie naruszenia]

przede wszystkim skrzypi z lekka przy naderwanym bol jest niesamowity...

...

Specjalista -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Przegl康 tygodnia | Wy郵ij odpowied

czy to naderwane 軼i璕no (wi您ad這) ???

Warto przeczyta: co oznacza to... | EKG | Spanie. Ile mam to robi? | don ratuj | Nieprawdopodobne | walka z czasem | PUCHAR DONA 22.10.10 | widze gwiazdki | Ucho | psychobiostymulacja | Niskie cisnienie | Naci庵ni璚ie 軼i璕na | Problem z prostata | bole piersi | Czy cynk w tabl. jest dobry na blizny po tr康ziku? | chlor | seks z siostr | szukam fryzury | Kaczoroski | czarny humor | 鄉ieszne zdj璚ia vol 1 | benzodiazepina | benzo | ketrel | lamotrygina | mam problem z amfetamin | przegibon | sjarme | londyn | katarzyna janasik | konafka | sexy | euro 2012 | przedsiebiorczosc | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.