FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1962 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
czy to normalne..........? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy to normalne..........?"   

rexakwa1
 Wysłana - 9 marzec 2006 07:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc wszystkim!
Pisalem juz o mojej sytuacji wcześniej, ale teraz chcialbym sie poradzic w troche innej sprawie forumowicze. A więc jak pisalem juz we wczesniejszym temacie (str.2)chodzi o dzieczyna ktora zapoznalem na dyskotece, pisalem wtedy o sms-ach wysylanych do niej, o wpólnym wyjsciu na dyskoteke otóz zrobilem tak jak mi podpowiada serce odezwalem sie do niej itd. No i spotykamy sie, puszczamy do siebie sygnały wysyłamy sms-y:) niby wszystko fajne i wogóle, ale wczoraj być dzien kobiet i znów jej zachowanie wzbudziło we mnie pewien niedosyt:( zachowywala sie tak jakby się mnie wstydzila i jakby miala mnie juz dosyc:( ja tak to odczulem, oczywiscie dała się przytulić i wogóle ale widac byla ze sie strasznie krępuje. Potem poszlismy na spacer przytuliłem ją ale ona jak ten MANEKIN ze sklepu zero jak to sie mowi odwzajemnienia tzn. jakbym prowadzil pijanego tak to wyglądało:( odwiozłem ją do domu, podziękowala za kwiaty i spytala mnie cyt" czy my sie jeszcze wogole kiedys sotkamy?????" no normalnie mnie zatkało:)hehe nie wiedzialem co powiedziec w koncu ustawilismy sie w niedziele u niej na stancji, pocalowalismy sie namiętnie i wróciłem do domu. Moje pytanie brzmi........co ja robię nie tak ze ona tak się zachowuje, a moze tak.........może chcę za szybko wzbudzić u niej jakies miłosne uczucie co do mojej osoby, aha powiedziala mi ze na początku to byl dla niej obojętne spotykanie się ze mną, ale teraz powiedziala ze jest inaczej i ze chce się ze mną spotykac pozniej dodala z uśmiechem "chyba".......powiedzcie mi MOZE POTRZEBA DLA NIEJ CZASU w sumie znamy sie od miesiąca dopiero i wogóle, widac ze dziewczyna się krępuje czasami i to strasznie a ja sie zauroczylem:( ehhhhh proszę o jakieś opinie!! z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich.pa

Raskus
Biofil
 Wysłana - 9 marzec 2006 08:08      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm ile masz lat? Błąd może tkwić w tym, że ona może Cię stracić i nie wie co zrobić aby tka nie było.
2 wariant ona nie jest pewna co do Ciebie
3 wariant miał może nie dawno faceta i boi się bólu i odrzucenia od kolejnego
4 możesz wszystko za szybko robić

Wiesz jak kobiety mogą sprawdzac jaki facetj est naprawdę? Kiedy jest pijany... MoŻesz się opić lekko i udawać bardzo wcietego ale bądź miły, uprzejmy dla wszystkich a dla niej wyjątkowo i pokaż, żen awet gdy twoja większość umysłu jest nie trzeźwa reszta pozostanie i tak wierna twojej laluni.

Wszystko wymaga czasu, daj jej się zdecydowac, przemyślec, nie poganiaj w żadnym wypadku.
Pozdro mam nadzieje że jakoś pomogłem.

[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -

ONLY20
 Wysłana - 9 marzec 2006 08:14      [zgłoszenie naruszenia]

Może być kilka wariantów tej sytuacji. Może już nie chce się z Toba spotykać, tylko nie wie jak to powiedzieć , żeby Ciebie nie zranić. Może zależy jej na Tobie ale wszystko dzieje się za szybko. Moim zdaniem porozmawiaj z nią szczerze, wyjaśnijcie sobie wszystko. Pamiętaj musisz być przygotowany na wszystko i zaakceptowac jej każdą decyzje, a i nie zaczynaj zdania od ...."może"

rexakwa1
 Wysłana - 9 marzec 2006 08:29      [zgłoszenie naruszenia]

Do "Raskus" mam 25 lat:) a ona 23:)i powiem szczerze mialem juz niejedną dziewczynę i wogóle, ale po raz pierwszy jestem w takiej sytuacji.
A jeśli chodzi o to "ze ona się nie chce ze mną spotykać" to nie sądze zeby tak myślała, wydaje mi się ze nie popędzam jej w żaden sposób:) wręcz odwrotnie jestem miły, kupiłej dla niej różę na pierwszym spotkaniu i wogóle, ale coś kurcze tutaj nie gra......a jeśli chodzi o jej facetów to nie miała gościa od 3 lat a ja panny od 2 lat. Nie wiem pewnie potrzebuję czasu dziewczyna powtarzam znamy sie MIESIĄC równo.

rexakwa1
 Wysłana - 9 marzec 2006 08:30      [zgłoszenie naruszenia]

mam 25 lat ona 23

rexakwa1
 Wysłana - 9 marzec 2006 08:41      [zgłoszenie naruszenia]

aha i jeszcze jedno nie sugerujcie sie moim wiekiem prosze,! chodzi mi tylko o wasze opinie co wy o tym sądzicie:) najlepiej jakby to byly kobiety

rafee
 Wysłana - 9 marzec 2006 08:42      [zgłoszenie naruszenia]

nie przejmuj sie moze miala ciche dni. Mozliwe, ze zapatrzyles sie na jakas fajna dupe albo inna blahostka, ktora ona zauwazyla. Przejdzie jej i sie nie przejmuj.

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

rexakwa1
 Wysłana - 9 marzec 2006 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

nie patrzyłem na inną dupe, raczej to ona zerkała na gościa przy barze!:(

Niuńka00
 Wysłana - 9 marzec 2006 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

Może potrzebuje czasu żeby to przemyśleć? Porozmawiaj z Nią o wspólnym byciu razem i zobacz co na to odpowie... Może tylko czeka na pytanie: czy chcesz ze mna być? Bo sama dobrze nie wie czy można to nazwać związkiem czy nie i się miota... Pogadaj z Nią, na wszystko jest najlepsza szczera rozmowa

[http://www.insomnia.pl/temat190618/] mój kiciuś :)
Maturka zdana :D

DawcaKielc
 Wysłana - 9 marzec 2006 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

mi sie wydaje że ona jest poprostu bardzo nieśmiała
miałem taką dziewczyne
taka mała rada wszystko powoli i nic na siłe

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]
[www.awa.org.pl]

Dorris
 Wysłana - 9 marzec 2006 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

a może ona zwyczajnie nalezy do niesmiałych... ten tekst.. ze powiedziała, ze teraz hcce się z Toba spotykac.. i dodała chyba.. to doskonały przykład ubezpieczania sie.. hehe.. tez tak robiłam.. cóz.. musisz jej pokazać, że Ci na Niej zalezy.. badź troskliwy.. nie przyspieszać niczego za bardzo, ale za każdym razem rób cos by mogła zrozumieć, że nadal chcesz z Nia być.. i cieprpliwości.. bo myśle, że wszytsko dobrze sie skonczy...

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czy to normalne..........?

Strony: 1 2