FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2244 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
czy warto...proszę o rade 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy warto...proszę o rade"   

turek166
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 18:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

zaczne od stwierdzenia ze jestem z dziewczyna od poltora roku.przynzam sie bez bicia ze bylem dla nie czasami chamski ,gdzie ten szacunek chcialoby sie powiedziec;/ no ale kochalismy sie,kochalismy sie i bylo nam ze sobą dobrze...az do chwili kieyd mi powiedziala ze zaczyna miec mieszane uczucia.mowi ze nie ma potrzeby mnie przytulac,widziec i gdyby wiedziala ze nie cierpialbym to doszloby do rozstania.ku***lzy same lecą kiedy sie cos takiego pisze,czuje sie okropnie,tym bardziej ze nie wiem na czym stoje.nie klocilismy sie spory kawalek czzasu i mwoila ze znow czuje do mnie to co kieyds,okazalo sie pare malych klotni i mwoila ze te uczucia byly przelotne,ze jej sie to tylko wydawalo;/ staralem sie jak moglem ale juz nie mam sily,czytalem o odkochiwaniu sie i zeby nie zalamywac sie bo to kiedys przejdzie i zeby wyrzucic ukochaną osobe z zycia.sprobowalem,olewalem ją ze 3 dni,nie odpisywalem itd.zaczela dzwonic ze teskni i ze jej mi brakuje.od jej kolezanki dowiedzialem sie ze jest smutna kiedy nie odpisuje na smsy itd.wszystko to zaczelo sie ...gdy zaczelem ją ignorowac,z tego co wiem ma ona rozne dni,ma mieszane uczucia...co moge zrobic?czy starac sie?jelsi tak to w jaki sposob.bardzo ją kocham...czy zapomniec o niej bo robie sobie tylko nadzieje?pomocy bo cierpie:( dodam ze swego czasu mialem tez trudne chwile i cuzlem 2 razy ze jej nie potrzebuje,troche to trwalo ale przetrwalem razem z nią ten czas i zakochalem sie bardzio:(

Zayks
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

Kolego drogi... kobiety sa beszczelne w tym co robia ... ona poprostu juz Cie nie kocha nie potrzebuje byc moze znalazła kogos ciekawszego... oczywiscie tak moze byc lecznie musi... jedyne co przynosi ulge to brak kontaktu uwierz mi... czas leczy rany tak samo moze bcy w porzypadku twojej kobiety... byc moze przejdzie jej za 2 tygodnie moze za 3 miesiace.... roznie bywa trzeba byc cierpliwym i ni dac sie wkrecic w jej glupie gierkie najlepiej pokazac sie jej z jakas dziewcyzna i pokazac ze bez neij tez moze na za***iscie bawic :)... kiedy ona bedzie jzu pisac... poprostu zlewaj ja okaz ze jzu jej nie ma w twoim zyciu a tedy wszytko sie ułorzy :)>... elo elo 350 ;;;

Zayks
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 18:38     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

ysabell
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

drogi kolego ponieważ kobiety są bezczelne to jedyne wyjście dla Ciebie widze w przejściu na islam i wtedy będziesz mógł babkami pomiatać do woli, a przede wszystkim słówkiem nie pisną na złe traktowanie...

a może na poważnie skoro podobało Ci się być dla osoby którą kochasz chamski czasem to nic dziwnego że dziewczę wątpić zaczęło...

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

xaero16
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

znajdz nową dupcię

hit'em up

slaweh
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

zrób jak uważasz. nauczysz się rozpoznawać samemu sytuację i będziesz wiedział jak postępowac.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Gacu116
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym sie jednak zastanowił nad zostaniem znia ,bo skoro jej smutno stara sie, pisze eski,kolezance sie zwierza ,to możliwe ze coś czuje niejest wcale tak źle czasami dziewczyny maja takie odchyły (nieubliżajac kobietom) ze same niewiedzą czego chca,ja bym nieodchodził jeżeli naprawde ja kochasz ale ostateczna decyzja zalezy tylko i wyłacznie od ciebie .Pozdrawiam

--mr--
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

Kobiety sa z zasady takie, ze gdy juz mowia facetowi ze maja mieszane uczucia to mozna to spokojnie odczytac jako brak checi..przepraszam ze tak napisze, ale to ze ona mowi ci ze teskni to jest tylko konsekwencja tego ze nie moze sie przyzwyczaic ze cie nie ma albo nie moze sobie znalezc kogos innego i nie ma wyboru. pisze tak bo sama jestem dziewczyna i dobrze znam nasza psychologie :P ona po prostyu jest przyzwyczajona ze ty zawsze byles obok wiec gdy cie nie ma to nagle robi jej sie dziwnie i pisze ci ze teskni...
mimo to zcze powoidzenia
POGADAJ Z NIĄ SZCZERZE CO ??:)

Jestem kobietą, czyli jedną z najpiękniejszych istot na ziemi..

kicia_d
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli ją kochasz to powinieneś pozostać jeszcze przy niej, postarac sie, bo moze popropstu ona sie zagubiła (w związkach czasami tak bywa ze zazwyczaj to dziewczyny nie wiedza czego chcą, co czują) może ona poprostu potrzebuje czasu i Twojego zrozumienia na odnalezienie się, na zrozumienie czy naprawde Cie kocha.

Kubaa21
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

a ja mam podobnie, mowi ze raz bardzo teskni brakuje jej mojej obecnosci itd a raz tak ma ze calkiem odwrotnie podchodzi do mojej osoby, czy to oznacza ze nie mamy przyszlosci czy to normalne u kobiet ze maja takie swoje dni, a rada jest taka sam ja zaczelem stosowac nie scieram sie juz.. (prezety kwiaty itd) podchodze z dystansem do mojej dziewczyny, TY sie starasz a ona cie odwali w odstawke..

bubax
 Wysłana - 25 kwiecień 2006 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

jak by napisali w bravo: rozważ tę sytuację sam na spokojnie i sam sobi dojdz do odpowiedzi... czyli nikt tu Ci nie pomoże...

tak serio to ty chyba sam wiesz co do niej czujesz, jak nie chcesz z nia być bo masz sie męczyć to pogadaj, powiedz ze to koniec przetrwaj pare dni, bedzie weekend wyjdz z kims do baru etc, minie Ci, pozniej przyjdzie inna i wtedy o tej zapomnisz...

a jak chcesz z nia byc to sie popraw... ciskaj z rana po kwiaty i czekoladki do niej do domu i wszytsko bedzie ładnie i przyjemnie
tylko pamietaj o czyms jeszcze zeby pozniej problemow nie było...

[***********/yhpf9t] kliknij dla mnie;]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czy warto...proszę o rade

Strony: 1 2 3