FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 771 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
czy warto?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy warto??"   

fck
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 14:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam okazje kupic daewoo nexie za okolo 4000-5000 zl.Samochod jest w stanie bdb,Jest taka jak na zdjecieu tylko chyba niejest tak bogato wyposazona ale za to ma ladne aluski,opony na niskim profilu,przyciemniane ladnie szybki,ladna chromowana koncowke wydechu i gaz.Nielubie daewoo ale ta nexia naprawde niezle sie prezentuje.Ma ja koles z mojego osiedla stoi na parkingu pod blokiem wiec widze ze niebyla bita,niegrzebie przy niej.Waszym zdaniem sie oplaca ??

rEaL gAnGsTa ShIt

Faz1
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

jak jest dokladnie taka jak na zdjeciu to bierz bez zastatnowienia !!!!

Fazi

fck
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

kolor taki sam,te chromowane listwy tez ma,do tego takie delikatne nakladki na zderzaki,progi wyglada elegancko tylko ma gorsze wyposazenie.Nexia to w zasadzie kadett po liftingu no i daewoo wiec czescie raczej tanie jak barszcz

rEaL gAnGsTa ShIt

labtec
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

a ktory rocznik?

jak nie bita, to chyba warto

ale ten tuning sklania mnie do watpienia w jej bezwypadkowosc

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

Specjalista -

[)@IVI!@/V
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

hrhr po opisie jaka ona jest cudowna ja bym juz zrezygnowal

[http://www.biby.er.pl] - Damian - moje biby - fotki
[superdowcipy.xx.pl]

Znawca -

Screech
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 17:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ja chyba nie dowidze - o jakim zdjeciu mowicie?? A po opisie - przyciemnione szyby, "sportowe" koncowki i takie tam to ja bym nawet nie ogladal - po pierwsze nawet nexia w dobrym stanie chodzi za ten tysiac czy dwa wiecej (zalezy ktory rok ale chyba starszych niz 95 nie bylo) po drugie auto moglobyc katowane - nie musialo tak byc ale moglo a skoro moglo to po co ryzykowac, tego tyle do sprzedania wszedzie stoi i jest w czym przebierac.

" And the sound of those italian engines
Is much more the sound of you "

fck
 Wysłana - 30 kwiecień 2006 21:37       [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=100438333]
nie byla bita bo koles ma ja od nowosci,stoi pod moim blokiem,poza tym dokladal do niej stopniowo wszystko i nie zrobil z tego wiejskiego tuningu bo wszystko jest zrobione z umiarem i delikatnie

rEaL gAnGsTa ShIt

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

czy warto??

Warto przeczytać: honda nsr | Klejenie zderzaka?? !! | TDI co o nich powiecie ?? | 50 km/h | jestesdm spowrotem ;) - pare furek z 2004 auto show | DKW nz-350-1 | TuninG PoLoNeZ CARO -pomoc!! | VW Corrado - zalety i wady | BMW 5 | JAKIE MACIE WYMÓWKI PRZED PLICJĄ:) | samochody i piekne kobiety | Ford probe , czy beta ?? | cyfer blaty<zegary> samochodowe | audi a3 | Koenigsegg CCR | !!!MTV!!! | renika | renia | petardy | kodeina | dzika karta | must be the music | angielskiego | jak najszybciej | accuface | patrz w lusterka | cilest | amber gold | Adobe Creative Suite 6 Master Collection 2012 PL | kozłoski | wygryw | bibliotekoznawstwo | studniówka | Rocco Siffredi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.