FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1723 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
czy warto? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy warto?"   

error1989
 Wysłana - 29 marzec 2008 23:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jakiś czas temu wyznałem swojej dziewczynie miłość, było to szczere bo wiem co czuje do niej, zrobiłem to nie mal po pół roku spotykania. Oczywiście nie odpowiedziała że mnie kocha, tylko sie ucieszyła zaczęła mnie całować itd Ostatnio napisałem jej że moje uczucie sie pogłębia i stała sie dla mnie ważna osobą w życiu, ona na to że jestem świetny ale ze względu na to ze jej uczucia są płytkie i egoistyczne nie pokocha mnie i nie warto żebym ja ją kochał, ale wiem że chce być ze mną... Co o tym myślicie? Mówi szczerze czy tylko skrywa się pod maską bo boi się? Czy jest sens z nią być??
proszę o pomoc

Andromedaa
 Wysłana - 29 marzec 2008 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

Może jest z Tobą, bo chwilowo nie ma lepszego na horyzoncie ??

Ekspert -

error1989
 Wysłana - 30 marzec 2008 00:03      [zgłoszenie naruszenia]

myślę że nie jest taka, myślę też że jakby chciała to nie byłby dla niej problem znalezc sobie innego...

Andromedaa
 Wysłana - 30 marzec 2008 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

Może inni jej chwilowo nie chcą

Ekspert -

error1989
 Wysłana - 30 marzec 2008 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

więc co, mam ją zostawić??

Andromedaa
 Wysłana - 30 marzec 2008 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

A przeszkadza Ci to, że tak powiedziała ??

Ekspert -

Mati_20
 Wysłana - 30 marzec 2008 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

Pogadaj z nią szczerze. Powiedz jeszcze raz co do niej czujesz. Jesli znow tak postapi jak prędzej to daj sobie spokój, bo ona może sie toba bawi i tyle?! Bo jeśli naprawdę nic do ciebie nie czuje to po co nadal w tym siedziec? Sama stwierdzila ze jej uczucie jest plytkie! Wg mnie nie warto nadal sie angażowac!

bf_stan
 Wysłana - 30 marzec 2008 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ty moze stwierdzisz ze tak na dobra sprawe to okej, moze zostac tak jak jest, ale niestety to nie wrozy niczego dobrego i wlasciwie nie licz nawet na dlugotrwaly zwiazek bo to po prostu nie ma racji bytu.
Lokuj swoje uczucia w kims kto jest ich wart bo tak bedzie lepiej dla wszystkich.

A tak na marginesie to znam to uczucie wiec wspolczuje.

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2008-03-30 00:39:32

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

error1989
 Wysłana - 30 marzec 2008 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

"A przeszkadza Ci to, że tak powiedziała ??"

Oczywiście że tak, bo nikt nie chce kochać bez wzajemności. Nie moge jej zrozumieć, raz mówi że wierzy w miłość, pózniej mówi że jest egoistką i nie będzie mnie kochać. Wiem że miała wcześniej chłopaków których kochała, mówi mi że jestem lepszą osobą od nich, ale że ona się zmieniła i że mnie nie pokocha. Ale jest ze mną bo mówi że jest jej ze mną dobrze itp

Mati_20
 Wysłana - 30 marzec 2008 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi sie że ona sama nie wie czego tak naprawde chce! Bawi sie twoimi uczuciami! Za jakiś czas pewnie zaproponuje Ci przyjaźn bo jakby nie było było bardzo miło ale ona nie potrafilaby cie kochac! Wtedy Ty sie załamiesz na maxa, wpadniesz w wielki dół i tyle z tego bedzie! Ale jeśli sam sie tego od niej nie dowiesz to my tu mozemy sobie gdybac i fantazjowac na ten temat! Pogadaj z nia szczerze i sam zdecyduj co dalej zrobisz! Bo wg mnie najlepsza jest szczera rozmowa nic więcej.......... pozdrawiam

Kisiol-Ent
 Wysłana - 30 marzec 2008 06:10      [zgłoszenie naruszenia]

Niewiedizale sz ekobiety duszy niemaja? Mezczyzni potrafiak ochac a kobiety dostaly urode ;p

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czy warto?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | jagodaa | showup filmy | zdjęcia erotyczne | wywiadówki | drzyżdżyk | mondeo mk3 | projekt | dziwne | paranormalne | straszne | guzek w pachwinie u mezczyzn | Amstaff | Pit bull | podrywacve | wstawianie filmA3w youtube | dyrektor internetu | Polski vloger spina dupę | vloger | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.