FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3021 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
czy warto nauczyć się pisać ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "czy warto nauczyć się pisać ??"   

polip44
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam serdecznie i mile Ostrzeżenie to może być ciezki artykuł do czytania
Zauroczyłem się w siostrze kolegi ,spodobała mi się.W pierwszy dzień gdy ja poznałem,ale wiadomo nie rzuciłem sie na nia jak wilk na owce spokojnie chcialem ja poznać.Ona widocznie przy wszystkich mnie akceptowała przygladała mi sie dochodzila do mnie lub odwracała i szła równo ze mna stała przy mnie jawnie mnie probowała zainteresować swoja osobą moge powiedziec aż za bardzo jak na 2h znajomosci dlatego odpusciłem, az sie platała w tym co mówi i wymyslała cos , namówiła mnie na imprezkę z tego co sie dowiedziałem pózniej i taka miała iść.Problem bym taki ze nie mogłem pic alkoholu i nie bawilem się dobrze.Namawiała mnie ale ja nie mogłem ale chetnie chcialem zobaczyc bedzie sie bawić.Ona za to bawiła sie z moim kolegą,tanczyła popijała drineczki nawet mi sie przyznał ze trzymał ręce tam gdzie nie powinien trzymać dodał ze do niczego nie doszło.Ja towarzyszyłem napojem bezakoholowym.Nie dałem się namówić iść na parkiet gdyż nie potrafię tańczyć na trzeźwo :(.Już wtedy zaczeła mnie łapać tam gdzie nie trzeba i dodała ze to po to by mi spalic opinie(chodziło jej zeby laski wiedziały ze ja z kims jestem).No i gdy siedziałem tak sobie przy barze podeszły do mnie dwie dziewczyny i zagadały.No i po godzinie czasu ona wraz z moim kolega wyszli.Zostałem sam z dwiema laskami,co było potem to nieistotne.Ale wkurzyłem sie troche na siebie i postanowiłem iść za tydzień.Kolega mi powiedział zebym nie wczuwał sie w to co ona robi bo do niego tez tak robila i do kogos innego takze.W drugim tygodniu poszliśmy do znajomych tam rozlał sie alkohol,tylko my dwoje byliśmy tam singlami.I niektorzy sie smiali że ja taki łądny chlopak tutaj wolna dziewczyna i odwrotnie itd itp wiadomo.Po 12 poszlismy na imprezke w tym samym składzie ona kolega i ja.Niezastanawiajac sie poszedłem na parkiet tany tany,drineczki rączki tam gdzie nie trzeba,i tak do białego rana.Potem odprowadziłem ja do domu i dałem jej buziaka w policzek fajnie się bawiłem dziękuje.Ogolnie ładna dziewczyna spotkalem ja 2 razy w 2 soboty i spotkam ja jeszcze raz a w tygodniu nie ma szans obowiazki,usmiecha sie do mnie.Gdy jej powiedziałem ze jakbysmy spotkali wiecej to ona odrazu odpowiedziala ze sie spotkamy.Nie było szczerej rozmowy miedzy nami.Moge ja spotkac tylko jeden raz i nie wiem co mam robić odpuscic ją czy ona robi to na pokaz czy leci na moj portfel czy może jej na mnie zalezy.Moze już jest zapózno bo w pierwszy dzien bajerowałem inne ?? Dodam ze ona przyjechała szukać pracy i wyjezdza przecież nie powiem jej 'chodz mieszkać do mnie ja cie utrzymam zrobie ci dzieci itd'Jak dla mnie za mało czasu by ja poznać ale wole zapytać tutaj bo nie mam sie kogo poradzic. przepraszam z góry za to jak to opisałem duze litery i za błedy nie byłem dobrym uczniem zrozumcie :)

Xelax
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

A co tu kurva wróżki są? Jesteś c!pa nie facet. Albo kręcisz albo nie. Sam musisz wybrać co jest dla ciebie dobre, a nie pytanie ludzi przez kabel. Nikt nie wie co ona do ciebie czuje...

Zmieniony przez - Xelax w dniu 2010-03-14 20:17:58

Zmieniony przez - Xelax w dniu 2010-03-14 20:18:11

Zmieniony przez - Xelax w dniu 2010-03-14 20:18:30

mich4s
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

ale masz rozkminy typie.

Zamiast wziąć się za to jak facet, to zabierasz się jak pies do jeża. Myślisz że ona sama wszystko zrobi?

Poza tym Twój 'artykuł' to jeden wielki chaos

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

normalnie nie czytam takich cegłówek bez akapitów, ale to ostrzeżenie przed czytaniem skutecznie mnie zainteresowało. Jak już przebrnąłem przez ta kobyłę bez przecinków, przeczytałem jeszcze raz żeby wybrać dla was najlepsze fragmenty.
A co do autora: że sparafrazuje evera i się spytam skąd ty masz kasę? Jeśli się sugerować stylem wypowiedzi, powinieneś być jakimś strasznym *****em, który niekoniecznie jest w stanie wykonywać nawet najprostsze polecenia typu przynieś cegły z dołu.

a oto fragmenty, które mnie rozśmieszyły :

Ona widocznie przy wszystkich mnie akceptowała

stała przy mnie jawnie mnie probowała zainteresować swoja osobą

aż za bardzo jak na 2h znajomosci dlatego odpusciłem

az sie platała w tym co mów

namówiła mnie na imprezkę z tego co sie dowiedziałem pózniej i taka miała iść.

nie mogłem pic alkoholu i nie bawilem się dobrze

Namawiała mnie ale ja nie mogłem ale chetnie chcialem zobaczyc bedzie sie bawić

sie smiali że ja taki łądny chlopak

czy ona robi to na pokaz czy leci na moj portfel czy może jej na mnie zalezy

Zmieniony przez - MarvBoy w dniu 2010-03-14 20:26:37

Ekspert -

Kr4x
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

Zaproponuj jej pracę jako kobieta od robienia loda dupą

God does not like you. He never wanted you. In all probability, he hates you.

Znawca -

polip44
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

nie filozofujcie:) mam kaca.prowdzee własna firme i idzie mi dobrze nienarzekam tylko tylko pisanie i wypowiedzi nie sa moja mocna stroną duzo osob mi zwraca na to uwage ale mam tez dużo plusów

MarvBoy
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

jaką firmę? Przeprowadzki i meble nosisz?
Budę z zapiekankami? Wkładasz je do piekarnika i polewasz keczupem?
Zaskocz mnie, co takiego w życiu robisz

Ekspert -

Xelax
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Prowokacja...

Zakir
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

jawnie mnie probowała zainteresować swoja osobą moge powiedziec aż za bardzo jak na 2h znajomosci dlatego odpusciłem

I see you...

MarvBoy
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

dobra, wnoszę o zamknięcie tego tematu i niekomentowania bo:
-jak ktoś chce rady a nie umie nawet logicznego zdania sklecić nie zasłużył na nią

-pisząc bez przecinków, bez składni, bez akapitów, bez kropek, używając polskich liter jak mu się podoba wykazał brak szacunku dla czytelnika. Jeśli nas nie szanujesz my nie szanujemy Ciebie

-jeśli tobie szkoda czasu na myślenie, to nam brakuje czasu na myślenie

-jeśli taki przygłupi jesteś w realu nie masz szans u laski która jest w wieku, gdzie połowę czasu spędza się na gg

Ekspert -

polip44
 Wysłana - 14 marzec 2010 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

MarvBoy sprowdzam luksusowe auta i kupuje towar z dubaju i sprzedaje go w polsce i nie wiem czy warto bylo to pisac

nie siedze wogole na gg i h**

Zmieniony przez - polip44 w dniu 2010-03-14 20:46:21

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

czy warto nauczyć się pisać ??

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: ??????????????????????????????=[ | Prosba o podpowiedz w sprawie jej bylego<yes> | Problem z dziewczyną. Proszę o pomoc !! | pułapka przyjaciela | Plaszczak %-) | Jak to naprawić? | no to mam problem, sprawdzto! heh ;) | Dwie Panny | artykuł - ekonomiści o seksie | problem goticzka :)) | Dziwne myslenie. | Nie rozumiem dlaczego to zrobil...pomocy:( | Refleksje + ciekawość | Co robić? HELP! | dylecik | Zauroczenie/milosc ktora musi się skonczyc | praca w holandi | kontaktowa dziewczyna | jak doładować konto w holandi | jak doładować konto w holandi | penis śmieszny | penis skurczony | głowy | edyta gorniak nago | big brother poland | u mnie na wykladzie | strony podobne roksypl w niemczech | fisting analny | dzieci przegryw | MARTA KWIECIEŃ | duzy biust | z duzym biustem | znane polki oops | towarzyska dziewczyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.