FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11544 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
czy warto walczyć o miłość? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "czy warto walczyć o miłość?"   

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

chciało by ci sie użerać gdybys naprawde czuła do niego coś wiecej. Co do tego że gdyby mnie kochał wiedziałby to od razu.. hmm.. róznie bywa, jest skrzywdzony po związku, miałam z moim byłym idenyczna sytuacje, ale on po 3 miesiącach zmienił zdanie i bylismy razem 2,5 roku. Mówisz że może mnie lubii nie chce mi przykrości robić, a powiedz czym jest ta tzw miłosci?? w moim mniemaniu to przyjazn połaczona z przywiązaniem i wzajemnym pociągiem. Wszystko to wydawalo mi się że mamy... co do doświadczenia zyciowego uzytkowników forum - dlaczego z góry zakładasz że mają je wieksze skoro nawet mnie nie znasz...

Zmieniony przez - hoinka w dniu 2008-08-13 20:03:02

kemesO
Analityk
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

W tym tkwi problem, że za dużo Ci się wydaje
Piona Angel

zielony

Ekspert -

Gumis777
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

ej ale jeszcze nie zauwazyliscie ze tu ludzie ida sie wygadac a i tak robia swoje

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Angel...
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

doświadczenia zyciowego uzytkowników forum - dlaczego z góry zakładasz że mają je wieksze skoro nawet mnie nie znasz

Nie trzeba nawet miec duzo doswiadczenia zyciowego, zeby zwyczajnie miec szacunek do siebie

KemesO

Ekspert -

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

w tym tkwi problem że nawet mnie nie znasz, a kpisz sobie z moich wypowiedzi. Nic mi sie nie wydaje, nasza znajomość nie opiera sie na " wyrucham cie i dowidzenia" często rozmawiamy, rozmawiamy o uczuciach o tym co sie dzieje między namii i to co pisze nie "wydaje mi sie" tylko to są jego słowa

searme
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

Macki opadają

Oczywiście czepiasz się kurczowo tylko tych jego słow, które dają Ci nadzieję, a inne ignorujesz (np. że wpi.eprzasz mu się na siłę)?

Sama sobie zakładasz pętlę na szyję...

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

kemesO
Analityk
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze, to od kiedy słowa świadczą dokładnie o czymś? Mnie nauczono zwracać uwagę na czyny i fakty.
Oczekujesz, że wejdzie do Ciebie razem z drzwiami, zerżnie tak, aż spadnie Ci z dupy pasek klinowy, ***nie w twarz i wyjdzie splunąwszy uprzednio? Przecież wtedy nie miałby ciepłego mięska dzień w dzień "na obiad"

zielony

Ekspert -

WiemTo

Żyjesz w wyimagowanym świecie miłości, której zwyczajnie u Was nie ma, ale jeśli lubisz sie gwałcić emocjonalnie to powodzenia.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

Gumis777

walcz

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

searme
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie, tylko czyny.
Bo powiedzieć można wszystko, w szczególności zaślepionej osobie.
A już zwłaszcza nie należy przywiązywać wielkiej wagi do słów osoby w kryzysie albo tuż po upojnej nocy

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

czy warto walczyć o miłość?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: Wiosenny spampost singli vol. 10 %-))))))))))))))))) | Idealny facet? | Spalenie mostów... | Urodziny+dziewczyna... | Błagam pomocy!!!! | Po co kontrolować? | czy to juz koniec? | Małe Pytanko;))o honor chodzi ;) | nie wiem najgorjsze słowo | Dziewczyna rzuca po 3 latach. W jaki sposób powrót? | Co radzicie na stresa przed randką? | Chce zdobyć taką jedną fajną dziewczynę | Powiedziała: miłość - NIE, przyjaźń - TAK | Sposoby na smutne myśli | Dziewczyna | Piekło z życia przez pewna babe.. :( | sabina szolc | caliber | minete | minetke | gotuj z | wieczór | muzyka wieczór | Edyta Olszówka | czołgu | gitara | prawo | francuski | wojskowa | komisja | WKU | mistifs | misfits | druku | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.