FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11545 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
czy warto walczyć o miłość? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "czy warto walczyć o miłość?"   

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

sugerujesz że chodzi mu wyłacznie o seks?? wiesz jest duzo panienek wkoło które by sie chetnie dały przelecieć, więc dlaczego akurat piepszy laske do której coś czuje, której nie chce skrzydzić i o której wie że ma co do niego poważne zamiary :/ po co te wszytko rozmowy twoim zdaniem zebym mu dala czasm, zejestem dla neigo kims wyjatkowym, po co tyle czasu mi poświeca, moglibyśmy spotykać sie raz w tygodniu, spotykamy sie praktycznie codzień, poświecił dla mnie dużo, i sugerujesz że to wsyztko tylko po to żeby dwa razy w tygodniu mnie zarżnąć??

Angel...
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Co robić? walczyć dalej o miłość dla której odddałbym wsyztko, czy poddać sie, bo moze to juz nie ma sensu??

Jedno pytanie:
Po co to?

Ekspert -

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

po to, bo chciałam rady, ale nie wiedizałam że masa ludzi na tym forum zgrywa jakis twardzieli, ale jestem ciekawa czy w realu są takimi samymi cwaniakami, bo może to forum pozwala im rozwinąc skrzydla i dowartościować sie

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

nie warto, bo to nie milosc, tylko egoistyczna chcec zatrzymania przy sobie dawcy endorfin

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

searme
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, na pewno nie chodzi mu tylko o seks, zapewne ma również tzw. potrzeby emocjonalne a Ty oczywiscie, wysłuchasz, pocieszysz, itd.
A do tego seks w bonusie. Wiele takich naiwnych nie ma.
Ale Tobie nie ma co tłumaczyć, i tak bedziesz przecież w to brnęła.

PS. Każdy tu ma pewnie jakieś doświadczenia, jedne lepsze inne gorsze ale wierz mi że Twój przypadek jest absolutnie nie do pobicia. I to chyba Ty szukałaś tu dowartościowania, pogłaskania po głowie i zapewnienia że wszystko będzie dobrze tylko musisz być sierpliwa i wyrozumiała

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-08-13 20:32:19

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-08-13 20:33:19

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma?? powiem że ma obok siebie koleżanke ze studiów która jest dla niego dobrą przyjaciółka, zawsze jej sie z wszytsiego zwierza, wiele razay ona proponowała mu żeby między nimi coś było, chiała go pocwałować i odmawiał, pytałam go dlaczego skoro tak dobrze im sie razem rozmawia, powiedzaił że nic do niej nie czuje i to jest ten powód. Więc gdyby tlyko chial mógłby ja okłamywać ijak to określiliście, znał ja prędzej niż mnie

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

bo dziewczyna do zwiazku nie jest od zwierzen

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

searme
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

Może Ty jesteś ładniejsza
Albo bardziej zdeterminowana.
Albo tamtą też czasem bzyka, jak nie jest u Ciebie

'Zamknij się! - warknęła zjawa - od patosu chce mi się rzygać'

hoinka
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

nie nie bzyka tamtą bo niemiałby nawet kiedy, wiekszość czasu wolnego spędza ze mna, po za tym wiem co i kiedy robi z kim si e spotyka, znam jego znajjomych, a to ze kiedys jakiś facet ciebie potraktowal tak i leciał na dwa fronty to nei znaczy że wszyscy tacy są. Może i jestem bardziej w jego typie, ale skoro twierdzisz że tak mnie ma dość itp to nie mógłby mnie lpeij olać mieć święty spoko i bzykać przyjaciółke z uczelni??

Angel...
 Wysłana - 13 sierpień 2008 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

No to kobito, dostalas rade. Tylko nie takiej jak chcialas. Prosciej by bylo napisac "mam taka to a taka sytuacje, napiszcie mi ze robie dobrze i z tego powodu jestem za***ista". Osoby najwiecej udzielajace sie w tym temacie nie psulyby sobie nerwow, Ty bys byla zadowolona i dowartosciowana. Po co sobie zycie komplikowac?

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

czy warto walczyć o miłość?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: ciezka sprawa.. | glupie imie :p | co zrobić? | Najbardziej zwyrolskie akcje | Co robic..?Jak dobrze ją poderwac? | No to teraz moja sprawa - wchodzic ;] | Eeeee?? | Jak odzyskać ukochaną? | co zrobic jak sie zakochasz w nieodpowiednim chlopaku???? | Pomocy (rozdroze) po 3 latach | O co chodzi tej lasce? | pytanie do dziewczyn :) | SPOTKAĆ SIĘ???????? | zaufanie-jego brak | smieszne, elokwentne texty na podryw na dyskotece | Singiel z wyboru | httpwwwyoutubecomwatchv=4n1e74zz044 | tetris | jak napisać ugodę | miss mokrega podkoszulka | mokrego podkoszulka | cava cava | riese | nie dla os b | nie dla os b | Ma ,gorzata Werner | be_delicious | chor .zy | nie dla os b | torba na rami | dojrzałe | plusy polski w ue | maxley | savatsEPARK f16 s40 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.